Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Vakar padariau didžiosios sėjos dieną. Visokių gėliukų augaliukų indeliuose gal 30-40.
šiandien Depo nusipirkau margą kameliją. Dar buvo gražių vazoninių, bet pati save patraukiau į šalį. Užbėgau tai tik roletų paveizėti.

Visa diena turiningai. Susitikau su protingais žmonėmis, keli seni pažįstami dar buvo. Paplepėjome, atsigavau kaip rožė pavasarį, Mėgstu visokius susiėjimus, vis proga išsimaliavoti ir suknele apsivilkti. ax.gif
Atsakyti
Žalioj stotelėje begonijoms akcija perpus kaina, tai kaip čia ciociai nereikės, nugriebiau svyrančių. Db rūpestis kur sodint, o dar labiau, kur kabint. O lindau tik žemių sanpaulijoms.
Mano pernykštė kamelija sunkiai žiemojo, lb stresavo, nes buvo sodinta iki rudens tiesiai į dirvą, tai neaišku kuo baigsis. Margos ir nemačios.
Iš rudens buvau prikišus lb gražių raganių, gal pasireikš. Man jos gražu.
Ai, dar buvo margalapė juka, bet pamiršau. Ir šiaip visokio gėrio.
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Lyžukai užuojauta 4u.gif 4u.gif

buvau kaime, šalta, darvietom sniego yr, pabandėm leist beržų sulą-prilašėjo stiklinaitė, bet toks geltonas skystymėlis blink.gif gal koks žvėriukas padarė ką negero-bet sulakiau tongue.gif
paaiškinkit, kodėl ana geltona?
mačiau, kad česnakai bando nosis kišt, tulpės tik tik lenda. J.serbentus pagenėjau.

Mačiau 4 stirnas ir 5 gerves.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jurginėli ,man iš vieno beržo irgi bėga ruda sula.Apkaltinau kamieną. ax.gif Gal aš nemoku pragręžti bet iš beržų vos laša,mb neina tiek toli. blink.gif Iš klevų jau irgi vos laša. ax.gif
Na koks įkūrus kosulys prisikabino,erzina gerklę įkyriai,o naktį iš viso be miego. bigsmile.gif
Marti,kad pridėjo nuotraukų nematytų augalų iš Tenerifės botanikos sodo. blink.gif Mažasis kažkada sakė mūsų amžiui geriausia vieta gyventi ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 21 kovo 2019 - 07:03
Abejoju Ingrida ar ten tau geriausia būtų, del šilumos sutinku, ale dėl miškų???? biggrin.gif


Sveikos smile.gif

girdejau karščius žada smile.gif

pas mus sakydavo, kad ruda, geltona sula bega iš beržų jei jie nat durpės auga ir net su tokiu poskoniu keistu, nes pas mus daznas eidavo į žuvinto rezervatą beržus nueleisti pavasarį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 21 kovo 2019 - 07:24
Labutes,
buvom sode,jau zydi zydres,narcizai,kelios tulpes.Pomidorams ir paprikoms,ispikuotiesm ir isveztiems i siltnami,labaio patiko.Zieminiai cesnakai,svogunai-jau apie 1-15 cm aukscio virs zemes.Sudyge burokeliai,salotos spinatai,morkos lauke.Zirniu nematyt,bet daug peliu ar ziurkiu skyliu lysvese,gal isede sakau.Braskes jau sukrove ziedus,netoli skleidimosi.Apravejau viska,grazu jau,liko gelynus sutvarkyt sekanti karta.
Atsakyti
Apšvieskite mane smile.gif ypač Liniuxx, nukrito čia man iš dangaus biggrin.gif ažuoliniu lentu, man ju nereikia, kokybe ten ju visokia, aišku kas gamina kokius smulkius darbelius puikiai sueitu ką su jomis daryt? Det skelbima ir pardavinet, ale kokia kaina ? išstovėję jos kokius min 3-4 metus po stogine atvira unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 21 kovo 2019 - 15:28
QUOTE(Lyžuka @ 2019 03 21, 15:25)
Apšvieskite mane smile.gif ypač Liniuxx, nukrito čia man iš dangaus biggrin.gif ažuoliniu lentu, man ju nereikia,  kokybe ten ju visokia, aišku kas gamina kokius smulkius darbelius puikiai sueitu ką su jomis daryt? Det skelbima ir pardavinet, ale kokia kaina ? išstovėję jos kokius min 3-4 metus po stogine atvira  unsure.gif

Mano kolega ieško. Parašysiu kaip jį faceboke susirast.
Atsakyti
Lyžuka, pasiūlyk, kas daro sodo baldus.
Atsakyti
Lyžuka, pažiūrėk kokiam pardavimų puslapy kainas, prašyk kiek mažiau. Tokia išstovėjusi, išdžiūvusi mediena turi kainą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba

oras geras, tai darbuojates, bet vejas tai siaubuniskas blink.gif Vos nuo nauju aikstes laiptu nenupute. Gerai, kad katinams smeli is maxes nesiau, tai atsilaikiau ax.gif
Atsakyti