Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Nu ka as zinau,kodel cypia :D Gal todel,kad ju giminaicius tokia Mute prarijo :lol: Gedi,taip sakant :lol:

+300g.Neteisinga bulka papuole vakare.

Mute,o Tu dienos su naktim nesumaisei netycia :mirksiukas:  :D ?Kokia dar vakariene pirma valanda nakties :P ?

Atsakyti
Jurgiski,sveikinu 4u.gif Pas mane taip pat galu gale -500g bigsmile.gif galu gale biggrin.gif
Oneiga,del Tavo ramybes ,-perduok saldytuvo gyventojams ,kad ju giminaiciu neberysiu biggrin.gif tegu nedrumscia Tavo ramybes tongue.gif
Kas del nakties...nu panasiai ax.gif
Atsakyti

Bet tai kaip nesazininga, visos su minusais, tik as , kaip kokia naslaite, su pliusu :unsure: Nu bet uz tai apturejau malonuma i bulka dantis suleist :D

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2018 07 13, 15:13)
<p>Bet tai kaip nesazininga, visos su minusais, tik as , kaip kokia naslaite, su pliusu unsure.gif Nu bet uz tai apturejau malonuma i bulka dantis suleist biggrin.gif</p>

dry.gif hm,kazkaip man su tom bulkom nebeaisku...Jurgiskio MB vyras bulkas tempia,ar tik neuzsuko pas Tave hmm.gif Jurgiski,ar MB namie?Juk sakei nebeatiduodi mirksiukas.gif
Oneiga,nu negundyk dantu i bulka suleist,taip ir isivaizduoju tokia bulkiska bulka... wub.gif arba sluoksniuotos teslos....arba tortuka koki surio wub.gif Viskas ,visas griesnas mintis salin,salin nono2.gif O tai dar i PC vizitas nusimato,reikia zuvyte susizvejot vakarienei...kad tik neuzsukciau i draudziamuosius skyriukus biggrin.gif
Dabar kas del sazines,Tu ir taip kolkas pati lengviausia irnesakyk.gif ner ko cia pykt tongue.gif
Va Wixxxx kai aplenks ateik paverkti,mes pecius atkisim mirksiukas.gif
Atsakyti

:lol: net garsiai susijuokiau.A butinai reikejo Jurgiskiui paskust,kad ir man viena bulka pametejo? Drauge,vadinasi.Kai tokie draugai,tai ir priesu nebereik :bebe:

Ai pas mane ne zuviadienis. Valgysiu kiaule siandien su pernyksciais baravykais.Pietums buvo tresnes ir trys alyviniai obuoliukai.As kaip i pusi atsitrenkus su tuo valgymu.Gal kita savaite bus protingesne :hihihi:

O su Wixxxx,tai visko gali but.Tuoj va koki desimt ratu apie stadiona apvarys  :didis:

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2018 07 13, 18:03)
<p> lotuliukas.gif net garsiai susijuokiau.A butinai reikejo Jurgiskiui paskust,kad ir man viena bulka pametejo? Drauge,vadinasi.Kai tokie draugai,tai ir priesu nebereik bebe.gif</p>
<p>Ai pas mane ne zuviadienis. Valgysiu kiaule siandien su pernyksciais baravykais.Pietums buvo tresnes ir trys alyviniai obuoliukai.As kaip i pusi atsitrenkus su tuo valgymu.Gal kita savaite bus protingesne hihihi.gif</p>
<p>O su Wixxxx,tai visko gali but.Tuoj va koki desimt ratu apie stadiona apvarys  didis.gif</p>

Cha cha cha biggrin.gif nebebegioju, siaip tik pratimus pilvo presui vakare padarau smile.gif
Siandien ignoras svarstyklem, vakar siek tiek riesutu uzkapojau pries miega, tai bijojau svertis, nes jei vel 70 buciau pamaciusi, buciau apsiverkusi garantuotai biggrin.gif
Plaukus vakar daziau, vel blondine biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Mutė @ 2018 07 13, 12:34)
Jurgiski,sveikinu  4u.gif Pas mane taip pat galu gale -500g bigsmile.gif galu gale biggrin.gif
Oneiga,del Tavo ramybes ,-perduok saldytuvo gyventojams ,kad ju giminaiciu neberysiu biggrin.gif tegu nedrumscia Tavo ramybes tongue.gif
Kas del nakties...nu panasiai ax.gif

As ta kondensuota piena kaip megau is tikro, su ledais vaniliniais valgydavau, ziauriai geri laikai buvo verysad.gif wub.gif
Atsakyti
Eeeeeee,baigiam apie gerus laikus ir skanius dalykelius biggrin.gif o tai as RIMI atsispausdinau ledams nuolaida,net ledus issirinkau,tokius dadu su belgisku juoduoju sokoladau....ir ka manot,ju kaip tik ir nebuvo blink.gif Apejau garbes rata ,aplankiau visu rusiu ledus,viena vos nenuciupau,toki dar nebandyta,skanu turbut...,bet va atsilaikiau pries tooookia pagunda didis.gif
Isimeciau pora doradu,rytojui ploksciuju persiku ir pieno kavai pagadint,kaip Oneiga sako tongue.gif Tokia didvyre jauciuosi biggrin.gif
Labai noriu tu 75kg,kad po to galeciau 69 noret ax.gif
Oneiga,o tai prie ezero gal daug pusu augo,gal belakiodama ir susitrankei mirksiukas.gif
Kas del svetimo MB,taigis bulkos pavydejau lotuliukas.gif O tiksliau ,kad Jurgiskis be bulku sukudes ir liksiu as viena stora blink.gif
Einu zuvies kept,ant sviesto essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 13 liepos 2018 - 18:13

:lol:  :lol:  :lol: ale visai nebloga saviski turiu, ir savai ir kitas bandelem palepina, nenusimink Mute ir pas tave galiu su pyragu atsiusti :mirksiukas:

O jus cia apie tas bandeles, kad uzvedet, taip ir isivaozduoju save sokoladini krosana bevalgant su kavyte  mmmmm :bigsmile:

Kol kas laikausi, labai ir as noriu tuos 75, o paskui 69 pamatyti, Mute tikiuos kartu pasieksim :)

Griztu is mamos su agurkais, pomidorais, svogunais, krapiukais😊

Atsakyti

Mergos,nu visokias nesamones mes cia valgom ,bet kad ledus kondensuotu uzsipilt,va cia tai atradimas :lol:

 

Atsakyti
Na jau nesiusk pas mane biggrin.gif As ir savo panasu MB turiu.Jau bijau ,kad kur neuztiktu kokios geros kepykleles,kur kepami naturalus ,,bulkiukai''...salin visas mintis apie bulkas,ledus,kondensovke...tai neskanu,negerai,nenoiu...k-o-l-k-a-sssss tongue.gif
Katik susveiciau nemaza dorada su agurku salotom su grietine-soti kolkas smile.gif
Va tik is to prognumo issikepiau 2 ,o jos tokios nemazos pasitaike,neapgalejau antros.Teks rytoj vietoj mesytes zuvi pribaiginet.

Papildyta:
QUOTE(Oneiga @ 2018 07 13, 20:27)
<p>Mergos,nu visokias nesamones mes cia valgom ,bet kad ledus kondensuotu uzsipilt,va cia tai atradimas lotuliukas.gif</p>
<p> </p>

Kokia cia naujiena,dar sokolado ar riesutu galima uzsibert mirksiukas.gif Mano paneles receptas biggrin.gif Viena karta paragavau,bet man persaldu...Megstu nesaldzius ledus ax.gif
Ir vel LEDAI blink.gif Gerai ,kad zuvis yra,jei ka as ja nakti pribaigsiu tongue.gif
Papildyta:
O gal atsispirsiu visokiem noram ir rytoj gera minusa turesiu rolleyes.gif Taip noretusi visa pliusa nukratyt iki kitos savaites.
Beje imsiu antraja,turbut biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Visai norėčiau prisijungti į šį būrį, bei nuridenti kelis kg.. na čia pradžiai norėčiau kokius 5 :D Svajonėse tai kokius 15 :) Bet nereik užsisvajoti :) 

Paskaičius meniu kaip ir viskas tinka, išskyrus tas dienas, kai kiaušiniai ne tik pusryčiams, bet dar ir pietums ar vakarienei... O jei juos mėsa pakeisti? :) Pusryčiams kiaušiniai man tinka, soti iki pietų jaučiuosi, bet va dar ir pietums... jau nežinau, ar benorėčiau. 

Kitas klausimas - batonas. Tai gal nebūtų labai blogai pakeičiant jį juoda duona? :) Aišku, kartais smagu dantis suleisti į česnakinį batoną, bet dažnai batono man nesinori.. aš jo beveik nevalgau. 

Čia aš tik planuoju sąžiningai laikytis, bet žinau, kad nu nepavyks :D bet kažkur arti surašyto meniu, gal ir pavyks žingsniuoti :D

Atsakyti

Junkis junkis :4u: Kuo daugiau - tuo smagiau :)

Manau,kad jokio skirtumo ar duona,ar batonas.As valgau visaip ir svoris pamazu tirpsta.Aisku,tirptu ne pamazu,jei tvarkingai laikyciaus :D Bet tai visos mes cia taip.Pas mane pvz. amzinai pirma savaite,tai ne tiek ir daug tu kiausiniu :rolleyes:

Mute,riesutus as suprantu,nu bet kondensovke????? :D Nors,kai prisimenu ,kaip Tavo mergyte sokolada su juo valge....

Atsakyti