Ai as pasenau matyt, bet tingiu kepti ir is vis gaminti. Nu iki negalejimo nebedziugina. Matyt toks periodas. Gal praeis. Dabar viska perku gatava ir nebesuku sau galvos. Pati nevalgau vis tiek tu tortu, o vyras su vaikais laimingi bet kokiais.
<p>Ai as pasenau matyt, bet tingiu kepti ir is vis gaminti. Nu iki negalejimo nebedziugina. Matyt toks periodas. Gal praeis. Dabar viska perku gatava ir nebesuku sau galvos. Pati nevalgau vis tiek tu tortu, o vyras su vaikais laimingi bet kokiais.</p>
Na ir vėl džiaugiuosi, kad ne aš viena tingiu gaminti Bet jau šiandien ir blynai, ir brokolių sriuba, ir dar večerei bus plovas. Bet jau ryt lauksiu iš kitų
Na ir vėl džiaugiuosi, kad ne aš viena tingiu gaminti
Bet jau šiandien ir blynai, ir brokolių sriuba, ir dar večerei bus plovas. Bet jau ryt lauksiu iš kitų
Bilekaip . Turėjau sultinio(virė kiauliena su kauliukais), įpjausčiau svogūno, įtarkavau morkos, įpjaučiau morkos, sumečiau pjaustytas bulves ir po 10 min- brokolius. Dar po 10- į lėštes . Nieko blatno. Pipirų ir lauro lapelių dar dėjau. Druskos Papildyta: O tai kaip jūs? Kažkaip ypatingai?