Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

tada turiu du, pamatuosiu abu

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 rugpjūčio 2019 - 17:44

Saintlina,  :wub:  :wub: 

Daredi, vienas 52x36x26, kitas 56x40x30

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2019 08 21, 20:04)
<p>Saintlina,  wub.gif  wub.gif </p><p>Daredi, vienas 52x36x26, kitas 56x40x30</p>


Tuomet paimčiau didesnį smile.gif paimsi į darbą tikriausia. Kada galėčiau paimti, ryt ar poryt?
Papildyta:
QUOTE(Erendira @ 2019 08 21, 20:04)
<p>Saintlina,  wub.gif  wub.gif </p><p>Daredi, vienas 52x36x26, kitas 56x40x30</p>


Tuomet paimčiau didesnį smile.gif paimsi į darbą tikriausia. Kada galėčiau paimti, ryt ar poryt?
Atsakyti

Bandysiu nepamiršti rytojui, parsšysiu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 21 rugpjūčio 2019 - 19:11

Sveikos

Viešnia kokia gražutė  :wub: vistik Erendir, jūsų chebrytė šaunuoliai.

Lapyna, aš irgi stresą užėdu :( kai pana bastėsi vajeeee kaip šaldytuvas neužsidarinėjo. O Haku - nuostabusis ir puikusis.

Ainu baltapirštinė  :wub: 

Saintlina, jetau kokie mieliakai abu  :wub: 

Zundytės darbas puikus, kiek ten kantrybės reik  :unsure:  :wub: 

Daredi, kur iškeliauni su dydeliu čemodanu?  :D 

Šponkiau, ta ketveriukė dar akvas galėjo sutempt ir būtų visi augintiniai vietoj  :B  :D 

14-CDAE96-0398-4-C8-A-8-F5-C-DEFC3-DFDD8

Matei kaip atšalo, šiltint reik rūbus, šiltint  :B 

Atsakyti

Saintlina, koookio fainumo abudu.  :wub:  :wub: 

Gielux drabužių šiltintoja uodegą per stalčių permetusi.  :wub: 

Atsakyti

Saintlina, kokio mielumo ta porelė! :wub: Teks mamai kito kačioko ieškot, negi išskirsi? :huh2: 

Spurgikė...  :D 

Man Hakūnas sakė, kad kiemas yra gėris, kodėl jis anksčiau to nežinojo??? :hmm:  Dar sakė, kad vakare guliašėlius ėsk pati, jis nori dar pagulėti po slyva. :unsure:​ 

Atsakyti

Labas rytas, mielosios  :4u: 

Lapyn, bet tai gulėjimas po slyva yra žiauriai svarbu :hihihi: 

Spurga tokia pavargusi nuo ti šiltinimo atrodo  :hmm:  :D 

Merginos, tai ar važiuojam 25 d. pas Diinką?

Atsakyti

Pas mane su konservu iš lauko parsivilioti pavyko Kugį. Hipė kadangi būna tik ten kur aš, tai ji šlapiukų išprašė, Rainys išgirdės atidaromą skardinė pats atlėkė, Kugi viliojau garsais, o Bugi praignoravo ir toliau laukė savojo princo. Tik po to parėjusi po 5 minučių suprato, kad visi kažką skaniai valgė r taip mane nužvelgė, kad galvojau įdegsiu dar labiau :D

Beje , Bugi vakar parnešė negyvą peliuką (ji vienintelė per lietų vakar bvaikščiojo po lauką, kas princesėms nebūdinga) ir padėjo ant kilimo. Tai vyras staigiai pagriebė ir išmetė, nes neišku ar Bugi ją nužudė, ar ji buvo kokia apnuodyta ir apdujusi pakliuvo į nagus. 

Atsakyti

Įtariu, Bugi visai ne princo ten laukdavo... Ir štai sulaukė - savo progos įrodyti, kad ji tikra katė.

Mika irgi po pusę dienos prie kompostinės medituodavo. Ir kartais parnešdavo mažų kailiukų...

Dabar po persikraustymo irgi: antrą kartą išėjus į kiemą jau parėjo su grobiu. Tiesa, peliukas buvo toks vaikas, kad net graudu buvo į jį žiūrėt... :huh2: 

Atsakyti

Tetos, kuku

E57-C2026-9-D07-4711-B16-F-543096-CAAAA6

Broliai ir seserys kailyje,

Tiem dvikojam neįtiksi, valgyt neši - blogai. Pats sučiaumoji riebų žalią vikšrą - vėl rėkia. Parodai švelnią meilę nagais - klyksmas. Parodai švelnią meile uodega per veidą - vėl kažkas ne taip. Sakai: noriu už durų. Negirdi, o kai po minutės išgirsta - taigi nebenoriu jau! Miegi spintoj ant drabužių - blogai. O tai kas ten juos padėjo!? Gal aš!? Taip, aš sakiau noriu konservų, bet gi ne tų ir ne kitų ir net ne šitų! Pati ir valgyk! Ką, nenori? O man kiši! Taip, šiandien priėjau ir užkasiau košę. Ir ko reikėjo į mane žiūrėt ir vyt nuo stalo. Durniai, angliavandeniai nesveika!  Nu ir kaip gyvent, aaaa?!

Visapusiškai pasipiktinus Bela

Atsakyti