Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Daredi,tai dauguma RodoKatų yra šniūrkiai  :rolleyes: 

O akinius okulistas skiria, asmeninius (kai turi astigmatizmą)

Atsakyti

Sveikos,

 

Šponkuti, linkiu kantrybės prisipratinant akinius.... iš irgi Tavo draugė.... vis vengiau jų.... o dabar (pasirodo) man jau 2 reikia - 1 - į tolį, 2 - į artį), ačiū D dar pastoviai nereikia nešioti.... O Tu teisi, galva gali skaudėti dėl akių nuovargio.... Juk vargini ir kitą akį... Be to, jeigu jau seniai turi, gal jie Tau nebetinka.... man taip buvo.... gerai gerai ir tik žiūriu, kad su jais nė iš arti, nė iš toli nebematau... pasirodo ir regėjimas pasikeitė

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 11 spalio 2019 - 13:41

IMG-20170225-092929.jpg

 

P.S. Lapyna, dėl nusilaižymo nuo "čiuprynos" - aš irgi 1 lašinau....  kai pradėjo lakstyti po namus, kaip išprotėjusi  :blink:  o po to kasyti su galine koja.... po to tą koją laižyti ir ti žiūriu, kad seilės tik kaupiasi.... aprišau tą vietą su skaryte ir prisispaudžiau prie savęs lovoje (nes lašinau vakare). Išmiegojome taip....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 11 spalio 2019 - 13:39

Dabar su tais akiniais tai reikia išguiti įprotį įlipus į mašina užsidėti kitus akinius :D vakarr ryte tą dariau, po darbo, šiandien ryte, kažkaip neabejoju, kad ir po darbo :D 

Nikuna, kai paskutinį kartą lankiausi, pasitikrinau regėjimą, tuo pačiu ir su visais turimais akiniais :) tai ta kuri visokių turi problemų niekas nepasikeitė, o kita vos vos pasilpusi. 

Daredi, man atveju erdvė pasikeičia taip, kad daiktai atrodo toliau, pvz einant, man atrodo, kad aš ūgtelėjau kokiais 20 cm :D

20190929-142103.jpg

Atsakyti
Oi tie akiniai doh.gif Šponkiuk, tu gali, tu įveiksi mirksiukas.gif
O man kaip Nikunai jau reiks 2-ų. Vienus į tolį turiu nuo neatmenamų laikų, o dabar tuoj teks rinktis ir skaitymui. Girdėjau, kad yra kažkokie progresiniai (ar kažkaip panašiai), kur yra 2 in 1, ir tolyn ir artyn.
Gal kas turi tokius ir gali pakomentuoti?
Atsakyti

2019-08-26-21-38-29.jpg

 

Matilda :D 

Nžn ar gavosi. Is telefo sunku per puslapius landzioti :D 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dark Elf: 11 spalio 2019 - 19:03

2019-05-02-09-18-22.jpg

Atsakyti

Mergaitės aš kaip akinių ekspertė ir prie daktaro truputį,tai bandysiu paaiškint,kodėl jie skiriami. Kai yra kokia nors akių yda -astigmatizmas,trumparegystė ar toliaregystė - pakinta akies obuolio forma ir šviesos spiinduliai ,turėję susikirsti tinklainėje,susikerta už jos arba iki jos,prie astigmatizmo dar ten sudėtingiau...Kad matytume gerą vaizdą,akies formą bando keisti akies obuolį laikantys ir jį judinantys raumenys,kai mes, nenešiodami akinių,prisimerkę bandom įžiūrėti koks trolikas atvažiuoja,ar kas parašyta ant vaistų dėžutės.Tuo metu akies obuolio raumenų nuovargis kaupiasi ir tikrai gali būti galvos skausmų priežastimi,tai labai labai dažnai būna. Kai akinius nešiojame,tai akinių lęšiai laužia spindulį taip,kad jis susikirstų tinklainėje ir mes gerai matytume, o akies obuolio raumuo nebūna įtemptas.Ypač svarbu visa tai,kai serga tik viena akis,tada žiauriai kenčia sveikoji! MERGAITĖS,nešiokit akinius!Dabar toks rėmų pasirinkimas, tokie grožiai ant akių, kad man, prisiminus savo vaikystę ir jaunystę, verkti norisi - vaikščiojom kaip čiūčelos su baisiausiais rėmais ir akiniai nuo nosies krisdavo nes būdavo sunkūs, nes lęšiai buvo stikliniai,stori... Sveiki pargrįžę namo! Rodokatai labai panašūs į Kretokatus - visiški šniurkiai!

Atsakyti

Šponkiuk, aš nedaug turiu patirties, bet mano vyras astigmatikas nuo gilios vaikystės. Ir jo astigmatizmas toks bjaurus, kad užtenka minimalaus nuokrypio gaminant akinius, ir jis negali jų nešioti. Paskutinius perdarinėjo 2 kartus. Sakė svaigsta galva, vaikšto kaip girtas. Žodžiu, jei turi galimybę, pabandyk pasidaryti akinius dar kartą. Gal tiesiog netiksliai juos pagamino, dėl to jų taip nekenti.

Daredi, aš turiu akinius "2 in 1". Šią vasarą pasidariau. Na, ką aš pasakysiu... Kai jie tik skaitymui (tiesiai žiūrėti silpnesni, į apačią stipresni, bet abu pliusiniai), tai gal ir patogu. Bet vaikščioti negalėčiau. Nes vos tik nukreipi žvilgsnį "neteisinga" linkme, labai muša iš pusiausvyros. Įkalbėjo, kaip ir nesiskundžiu, bet ir nešokinėju iš džiaugsmo. Nežinau, gal nuolat nešiojant ir priprasčiau, bet dabar stojantis nuo stalo turiu nusiimt, kad nenugriūčiau.

 

Į temą: draugeliai

Priedas  Webp.net-resizeimage-14.jpg   234,57KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

20191012-134153.jpg

Hipė su Kugiu kartu. Čia tokygu stebuklui.

Atsakyti

Kadangi artėja diena, kada atsiras jau tas nuo seno numatytas akvariymas ant spintelės ir dėl filtro šlangų spintelę reikės atitraukti nuo sienos, tai sukonstravom draskyklę, kuri tuo pačiu užstoja būsimą tarpą. Dėl laikymosi, tai ji prisukta su metaline plokštele prie sienos. 20191013-153934.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 13 spalio 2019 - 14:50

Šniurkius iš Ispanijos

20190928-160753.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 13 spalio 2019 - 15:33