Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

*Jei taip, tai mūsų atveju Ainu per 10 metų niekaip jos neįtakojo. 

** bet tu supranti, kad šitas pasiteisinimas skamba kaip mano šuo suėdė namų darbus?".

* taip, panašus, bet, žinai, kiek įdomu, išvis daiktų  Ainu yra nuįtakojusi? ar nors kiek įtakojusi?  :D 

** bet juk tikrai  :lol: 

Žinai, kažkada aš maniau, kad esu labiau užsispyrusi už Bižū. Tai va, turėjau manyti iš naujo. Bet Tau linkiu pergalės  :4u: 

Atsakyti
Mano šiaušalas tikras razbaininkas.
Kėlės kaip visad su kitu namiškiu. Įsmuko į vonią nuskraidint daiktus ant grindų. Baidė su plaukų džiovintuvu, sakė, labai papiktino, bet neišbaidė, anoji tęsė savo darbelius toliau. Deportuota įsmuko į kambarį, kur nuo jos apipūkavimo paslėpti drabužiai. Iš ten jau deportuoti nebepavyko. Namiškį lengvai priskerdė. Nulėkė varvant kraujams susiteikti sau pagalbos. Tada į deportacijos procesą įsikišau aš. Mane irgi priskerdė. Vos namiškis išėjo pro duris, šiaušalas grįžo lovon pūsti į ūsą.
Atsakyti

Night, panašu, kad katė jaučiasi gerai  :D 

Atsakyti

O su ta bomba smagu buvo. Nuo mano ofiso ji buvo gal 150m. Niekas nieko nepranešė, tik mama per pietus užklausė ar mums neliepė evakuotis. Ir linką į straipsnį atsiuntė. :D Parodžiau kolegėms, tada ir kitos ėmė žiūrėti kas vyksta. :D

Pasijuokėm, kad mes kaip laivo kapitonai, skęsim (na šiuo atveju sprogsim) bet liksim. 

Atsakyti

Kieno stalas? Hipės stalas.

20191115-191029-01.jpg

Atsakyti
Sveikos.

Jėga - katėms atspari medžiaga. Turėsim galvoje kitą kartą perkant minkštą baldą, nes sofa ir sienų kampai apdraskyti kaip reikiant (draskyklė yra, bet tai kiek galima tą patį draskyt, čia kaip dvikojams tą patį filmą žiūrėti biggrin.gif).

Kaip smagu, kad Pusnė pasveiko. Bet kokia agresyvi katė! Priešingybė šeimininkei. smile.gif O namiškis normaliai ją priima? Nepyksta (nepavydi)? smile.gif

Hipė man vos vos primeta storąjį mūsų princą, tai wub.gif .


P. S. Įdomiai su ta bomba, vakar kaip tik apie 21 val. galvojom į Panoramą važiuot, tai gerai, kad delfi atsidariau.
Atsakyti
QUOTE(Evangelic @ 2019 11 15, 22:08)

Kaip smagu, kad Pusnė pasveiko. Bet kokia agresyvi katė! Priešingybė šeimininkei. smile.gif O namiškis normaliai ją priima? Nepyksta (nepavydi)? smile.gif


Jaučiasi, kaip matau, gerai, bet, tas susitraukęs inkstas jau, kaip suprantu, neatsistatys...

Ne visad ir aš pūkuotas būnu, kai pasišiausiu, sako, kad mes panašios. biggrin.gif

Nelabai kačių mėgo seniau namiškis, labiau šunis, bet dabar neturi kito pasirinkimo. biggrin.gif
Man regis pamėgo. Ryte aš ilgiau miegu, tai gėrimais ir maistu aprūpina, jei reikia. Pažaidžia su ja dažnai. Matau, kad ir prajuokina.
Dar sirgdama madam pasisavino teritorijos lovoje ir nesitraukia į kitą vietą, nors tempiu, nes trukdo namiškio kojoms. Šituo man rods nelabai patenkintas, nors kai paklausiu ar trukdo, sako, ne.
Na, mes čia ne su visam, dar maždaug 1,5 mėn. smile.gif
Priima labai normaliai, bet aš mažiau reaguoju, jei kažką pridirba.
Aišku, bepigu, kai čia viskas ne mano. Padrasko ir baldus (tik atvykę radome būtent jai paliktą visą kambarį, dovanų didelę draskyklę, kurią irgi naudoja ir žaislų), jei netramdyčiau ir leisčiau kur nori, tai ir indus ir šiaip daug ką išdaužytų.
Va š kuopti tai tik mano darbas, šitu džiaugsmu nesidalina. biggrin.gif Nors ir neprašau.

Vakare vėl stebėjau damos striptizą aplink stulpą. Tik kad iš to mandrumo vos galvos nenusisuko.

Atsakyti
Beje, jei mato, kad aš žiūriu, Pusnė nešoka ant tos palangės, kur augalai (neleidžiam, nes ji tik ir taikosi susidoroti su jais, o dar ir numesti su visom žemėm ir pan.), vonioj daiktų irgi nemėto. Bet jei žiūriu ne aš, tai kaip ir ne kliūtis visą tai daryti. happy.gif
Bet, juokiamės, kad kaip vaikas: tik nusisuk...
Atsakyti

Night, atsimink su visam, katės nieko blogo nedaro, čia augalai, daiktai patys pirmi pradeda ir katytėm tenka gintis  :B 

Smagu dėl Pusnės.

Atsakyti

Vakarykštis vaizdas.Guli mažieji, tik Zunda netilpo į kadrą, ir snukeliai tokie įžūlūs :oh:,akyse klaustukai,ko čia atlindai, juk matai,kad vietos nėra, visai nėra.

Night, atsimink su visam, katės nieko blogo nedaro, čia augalai, daiktai patys pirmi pradeda ir katytėm tenka gintis  :B

Ir,dar papildysiu šventus žodžius.Katinai tik valo namus nuo nereikalingų daiktų.Pvz.prisistato žmonės visokių puodų su piktžolėmis, nėra kur katukam patupėti.be27d0aa1685.jpg

Visiems gero šeštadienio,ilsėkitės,lepinkitės pataluose, aš lekiu į darbą.

Atsakyti

Uždainavo Kugis serenadą šiandien prie terasos durų. Na galvoju, ok išleisiu. Uždėjau raudonąją liemenę, atidariau duris, stovi, uosto. Hipė peršoko jį ir išėjo laukan. Kugis nusekė iš paskos. Nespėjau durų uždaryt, Hupukas jau namuose, Kugis liko. Ir ką, po 15 sekundžių jau dainuoja palei duris, tik iš kitos pusės :D

Atsakyti

Šponkiuk, reikėjo Kugiui darbo duoti  :D  Aš va lapus trešnių susigrėbiau, toks geras oras :super: smagu lauke pabūti

Atsakyti