Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Kas yra lovagyvis?  :D 

20191117-095721.jpg

Atsakyti

Mur mur. Kokios jūs ūkiškos: medeliai, lapai, etc. Aš tai taip visiškai ne.
Kiek atlėgo darbinis perdegimas. Šian iššliaužiau į toookį kietą muziejų - galeriją. Gal žinot, toks garsus vyrukas mėgo saulėgrąžas tapyt.

Teip, mes čia visos ūkiškos :rolleyes:

Va, tu tai šaunuolė, šitiek laiko gali būti muziejuje.Ne mano šitas užsiėmimas, tikrai ne mano,senamiesčiai įdomu, botanikos sodai įdomu, o va visokius muziejus aplenkiu dideliu lanku, savo noru neinu niekada.Žinau,garsų vyruką, jis ne tik saulėgrąžas tapė, bet ir vazas su irisais, suknelę su jo piešinio reprodukcija turiu.

Runciukas labai gailiai atrodo :cray: Kaip ir mano Setukas, su puse ausiukės  :( 

Atsakyti

Night, ne visos katės vazas varto. :mirksiukas: Maniškiai irgi elgiasi tvarkingai - nebent būtinai reikia pagraužti (patempiant) vazinį augalą arba paskanauti iš jos vandens. Tada vazos ir nualpsta. O šiaip pas mus mus didesni daiktai ir netgi palanginiai augalai gali gyventi ramiai, tik visokie pieštukai segtukai silpnų nervų. :)  Tiesa, vienąkart mačiau skraidantį vaikišką batuką :unsure:, bet dažniausiai daiktai būna stabilios psichikos. :D 

Atsakyti

Labas sekmadienį! 

Lapyna, būk sveika, mieloji.  :4u: 

Rainys, Pedras, Runcius - lovose.  :wub: 

Aš visai neūkiška.  :blink: Bet turiu kitų privalumų.  :P 

Ainu, kaip ankščiau teisingai pastebėjo Erendira, dauguma atvejų yra švelni gera nedestruktyvi katitė.  :angel2: 
Savaitgalį svečiavosi mano tėvai. Su nakvyne. Sakė, naktį mano geroji lepūnėlė garsiai, bet, deja, nesėkmingai krapštė svečių kambario spintos duris. Maždaug valandą. :rolleyes: 

After party:

863-BC746-7-CA8-49-FF-B5-B9-CD9-B8-B1771

Atsakyti

Planuojam picų vakarėlį.  Man netinka tik 12.07. Yra 7 vietos :D

Atsakyti

Registruojuosi  :D  Aš tik ateinantį savaitgalį kurią dieną (ne esmė, kurią)  būsiu užimta :rolleyes:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 17 lapkričio 2019 - 16:42
Gal kada kitąmet bus susitikimas, įsiprašyčiau ir aš, kai jau būsiu pasivilkus. smile.gif
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 17, 10:07)
Va, tu tai šaunuolė, šitiek laiko gali būti muziejuje.Ne mano šitas užsiėmimas, tikrai ne mano,senamiesčiai įdomu, botanikos sodai įdomu, o va visokius muziejus aplenkiu dideliu lanku, savo noru neinu niekada.Žinau,garsų vyruką, jis ne tik saulėgrąžas tapė, bet ir vazas su irisais, suknelę su jo piešinio reprodukcija turiu.

Na, nelygu ir man koks muziejus. Koks nors archeologinis irgi nelabai. Nors pilis mėgstu irgi. Galerijas tas tokias klasiškas dievinu. wub.gif
Mano palydovas irgi tik įėjęs vakar užsipageidavo kavos, kurios šiaip jau negeria, o paskui tyliai atsiduso "ačiū Dievui ne toks didelis". biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Buvo galima eiti dar į kitą, nebe to dėdės ekspoziciją, bet laikiną, bet jau pagailėjau palydovo. Nors žadėjo palaukti prie įėjimo. biggrin.gif
Buvau mačiusi to vyruko originalų paveikslų valstybiniame muziejuje (norėčiau dar kartą ten, nes ten tai bent ekspozicijos) ir nemažai privačioje kolekcijoje, atviroje visuomenei (ne už dyką), tai šiek tiek nusivyliau, kad, kaip taip jo vardo muziejus neturi kai kurių žymiausių paveikslų. Tų pačių saulėgrąžų, berods, tik 1 paveikslas, nes kitus išsigrobstę kiti. unsure.gif
Nemažai jau šitoj šaly aš aplankius muziejų, tik vienas iš jų nesužavėjo, bet tasai ir nesitikėjau, kad sužavės.
Nuroviau biografiją to vyruko, bet nežinau, kada jos eilė ateis, nes turiu bele kiek visko neskaityto, kas turėtų būt įdomu. Tik, kad šiemet skaitau vos ne vien religinio turinio knygas... Taip noris.


QUOTE(Lapyna @ 2019 11 17, 10:13)
<p><strong>Night</strong>, ne visos katės vazas varto. mirksiukas.gif Maniškiai irgi elgiasi tvarkingai - nebent būtinai reikia pagraužti (patempiant) vazinį augalą arba paskanauti iš jos vandens. Tada vazos ir nualpsta. O šiaip pas mus mus didesni daiktai ir netgi palanginiai augalai gali gyventi ramiai, tik visokie pieštukai segtukai silpnų nervų. smile.gif  Tiesa, vienąkart mačiau skraidantį vaikišką batuką unsure.gif, bet dažniausiai daiktai būna stabilios psichikos. biggrin.gif </p>

Esu pastebėjus, kad ne visos, bet vis dar stebiuosi. biggrin.gif
Žinau tik vieną, kad nuo Pusnės reikia saugoti. Kažkada trumpam leidau pasidžiaugti žibutėmis, maniau, patampys ir paliks. Baigėsi tuo, kad gėles suėdė, o vandenį išgėrė.
Net nžn., ar jos nenuodingos, bet man tada buvo šokas ne nuo to. Čia tik dvikojai "gėlių negeria".
Atsakyti

Sveikos

Lapyna, sveik  :4u: laaabai graži foto, tavo beibifeisas tobulasisis  :D o dėl batuko, tai vaikiškas gi, pripratęs išdykaut  :D 

Jei vietoj Ainu būtų Bela, krevetės foto nebesimatytų  :D 

Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2019 11 17, 18:51)
Nuroviau biografiją to vyruko, bet nežinau, kada jos eilė ateis, nes turiu bele kiek visko neskaityto, kas turėtų būt įdomu. Tik, kad šiemet skaitau vos ne vien religinio turinio knygas... Taip noris.


Jaunystėj skaičiau viena biografiją, tik jau nepamenu, kas biografas (įtariu, kad tų biografijų tikrai nemažai parašyta, juk tokia spalvinga asmenybė). Pamenu, įdomu buvo, nors biografijų nelabai mėgstu... ir gaila jo buvo labai. Beje, ir religinio turinio yra, ypač gyvenimo pradžioje.

Mūsų jaunuolis (sūnus) truputį žaidžia šaškėm. Na, paliko ant stalo lentą su kombinacijom nebaigęs žaisti. Vakar vaikino nebuvo namie, o aš iš jo kambario girdžiu keistus garsus. Pasirodo, Storasis irgi panoro pažaisti smile.gif taip smagu katukui žaisti, tik paritini šaškę letenėle ir NUKERTI. biggrin.gif
Gaila nuotraukos neturiu, per kitą žaidimą gal pavyks. biggrin.gif
Labai svarbi kačių misija apvalyti žmonių lentynas nuo nereikalningų daiktų. Ypač tų, kurie rieda.

Princesė liepė pasakyti, kad ji nestora, tik prisplojus gulėjo ant šiltų grindų. O štai kokia liekna visu stotu
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Princesė visai manekenė ir dar kokį bryliką pakalėj pasikabinus  :bigsmile: O ji eina į lauką? 

Atsakyti
Ne, princesė visiškai naminė. Vieną kartą buvo iškritus ir pasiklydus (pasakojau, kai buvo dingusi Juma), tai dabar net į balkoną nebeina.
Atsakyti

Planuojam picų vakarėlį.  Man netinka tik 12.07. Yra 7 vietos :D

Norėč labai.  :)  kitą šeštadienį būsiu mokymuose, sekmadienis tik laisvas. Lapkričio 30, gruodžio 1 - lyg ir abu laisvi kol kas.  :4u: 

Atsakyti