Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Erode, aš jaučiu, Tašė su Pusne turėtų apie ką pasikalbėt. laugh.gif

Man labai patinka, kaip Pusnė pamačius dvikojį, arba kai prisiliečiam, o ji, būna negirdėjus, kad kas priėjo, sako: mr? arba m?

Kažkaip nuvargino vakar išsivilkimas iš namų. Pabudau su migrena. Nu visai išplerus jau...

Atsakyti

Kažkaip nuvargino vakar išsivilkimas iš namų. Pabudau su migrena. Nu visai išplerus jau...

Gaila, o gal džiaugtis reikia,kad tu ne mano mieste gyveni.Pavaikyčiau po miškus, kaip mat antras kvėpavimas įsijungtų.Nors pati praėjus niekingus 3 km miško takiukais nuvargau baisiausiai.Senatvė? Ar vitaminų trūkumas?

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 06, 15:57)
Gaila, o gal džiaugtis reikia,kad tu ne mano mieste gyveni.Pavaikyčiau po miškus, kaip mat antras kvėpavimas įsijungtų.Nors pati praėjus niekingus 3 km miško takiukais nuvargau baisiausiai.Senatvė? Ar vitaminų trūkumas?

Man tai senatvė. Vitaminus geriu jau senokai.

Šiaip gal ir esmė, kad nors čia ir miestelis, medžių nemažai, bet nėra arti kokio parko ar miško, kur nebūtų dvikojų matyt, ir mašinų, ir šiaip ramybė būtų.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ax.gif
Kažkaip prisiminiau šitą temą, atradau, atėjau pasiskaitinėti, nužiūrėjau katukus wub.gif ax.gif Bet žiūriu, kad tik keletas pažįstamų nick'ų likę ax.gif O Night, tai čia ta pati senoji Night ar kita? ax.gif Nes katinas tai kitas hmm.gif

Beje, Grikis kad išvešėjęs biggrin.gif Gražu žiūrėt į tokius bundzulius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivuka @ 2019 12 06, 17:15)
Sveikos  4u.gif  ax.gif
Kažkaip prisiminiau šitą temą, atradau, atėjau pasiskaitinėti, nužiūrėjau katukus  wub.gif  ax.gif Bet žiūriu, kad tik keletas pažįstamų nick'ų likę  ax.gif  O Night, tai čia ta pati senoji Night ar kita?  ax.gif  Nes katinas tai kitas  hmm.gif

Beje, Grikis kad išvešėjęs  biggrin.gif Gražu žiūrėt į tokius bundzulius  biggrin.gif

Turbūt kita. mastau.gif Lyg nesu rašius šitoj temoj, o ir katiną grynai grynai tik savo, turėjau ir turiu tik esamą.
Atsakyti

Lapyn, kaip ten Hakūno sveikata?

Ačiū, neblogai: nebevemia, konservą ėda, sauso dar nelabai. Uodega jau stovi stulpu. :)

O su akim nieko gero... Šiandieninė gydytoja apžiūrėjo nuodugniau, ir tepinėlį paėmė. Sakė, pas jus čia atvejis neeilinis... Pas kates labai retai tokie būna. Bet galiausiai ir ji priėjo nuomonės, kad greičiausiai čia kalcio nuosėdos ragenoj. Kurios niekaip negydomos ir šalinimas yra sudėtingas ir nepatikimas (nes gali vėl atsigaminti, ir dar daugiau). 

Mano katinas žioplas, akivaizdžiai nežinojo, kuriose eilėse ten aukščiau pastovėti. Prie gerumo pastovėjo, o va sveikatos langelį ratu apėjo... Panašiai kaip Runcius.

Atsakyti

Sveikos 4u.gifax.gif
Kažkaip prisiminiau šitą temą, atradau, atėjau pasiskaitinėti, nužiūrėjau katukus wub.gifax.gifBet žiūriu, kad tik keletas pažįstamų nick'ų likę ax.gifO Night, tai čia ta pati senoji Night ar kita? ax.gifNes katinas tai kitas hmm.gif

Sveika :) Kivuka, o Kivis dar yra? Jei taip, tai paroo :) Ai manes gali nežinoti, nes tuo metu buvau kitaip pasivadinusi :) ir tuo metu dvi pilkai baltas kates tuėjau. 

O Night čia kita :) 

Lapyna, nu bet kažkaip nesekas su meinais tau :( 

O mano nei meilūs blyn, nei labai jau sveiki. Tfiu tfiu tfiu, bet pigiausias katinas meinė pas mane  :mastau: 

Atsakyti

O su akim nieko gero... Šiandieninė gydytoja apžiūrėjo nuodugniau, ir tepinėlį paėmė. Sakė, pas jus čia atvejis neeilinis... Pas kates labai retai tokie būna. Bet galiausiai ir ji priėjo nuomonės, kad greičiausiai čia kalcio nuosėdos ragenoj. Kurios niekaip negydomos ir šalinimas yra sudėtingas ir nepatikimas (nes gali vėl atsigaminti, ir dar daugiau). 

Negirdėtas dalykas tos nuosėdos.O iš kur jos atsiranda?Tiksliau kaip akyje gali susidaryti?Haku ir prie dydžio ir prie grožio,ir prie gerumo spėjo pastovėti, ir dar mamą gerą turi.Gal aš nelabai išprususi, bet šventai tikėjau,kad kilmingi katinai būna be sveikatos sutrikimų.O čia kai skaitai, tai visos ligos su navarotais :blink:

Kiwuka, sveika :4u: O aš tave ir tavo Kivį pamenu.

Atsakyti
Lapyna, kodėl tu vis vadini tu tą gražuolį geradūšį žiopliu? mad.gif Jis išlaikytas, besitvardantis, komunikabilus džentelmenas. Ar jis duodasi niurkomas? Kažkodėl, jaučiu, tokio charakterio kačiukas mano svajonė. wub.gif
Atsakyti

Kivuka, labutis! Aš  irgi  tave  atsimenu ,apie  Kivį  pagalvoju,kai  atsidarius  temą  išlenda  pirmas  puslapis  ir  ten visi  katai  pagal  šeimininkus  sudėlioti! Papasakok,kaip  gyveni? Ar  ne  pas  tave  dvynukai  auga? 

Atsakyti

Kivuka - labs, smagu, kad užbėgai  :4u:  jep, Grikelis išsikerojo, vos abglėbiamas pasidarė  :D  jsu senokai ne jis šalua manęs naktį o aš šalia jo miegu  :D 

Lapyna - ačiū labai, bais norėtųs susmatuti bet labai intensyvią dienotvarkę mums numatė, vos ne iš lėktuvo psima vieną vieną ir atgal į lėktuvą sukamšo kitą nepaleisdsmi iš rankų   :)​ 

Atsakyti

Lisitėja , prie dydžio Haku nelabai pastovėjo, tik prie grožio ir gerumo. :)

Night , nuo niurkymo jis paprastai išsisukinėja. Ant rankų laikomas įsitempia ir bando ištrūkti. Bet rytais mėgsta mėgsta pasiglaustyti, o ir šiaip, paausių kasymą gerai toleruoja. O jo paausiai minkšti ir švelnūs, smagu pirštus sukišt. :) Prie gudrumo mano katinas irgi eilės neužsiėmė. Toks geradūšis žioplelis. :) Gerai, kad pašonėj Miką turi, tai ta abiem pasirūpina. :)

Mika į eilę atsistojo prie sveikatos - ir panašu, kad iki langelio sėkmingai priėjo. O apsukrumo ir išgyvenimo įgūdžių akivaizdžiai įgavo gatvės mokykloj. :unsure: Kartais erzina tas jos nepasitikėjimas niekuo. Kita vertus, nebaisu išleisti į lauką, nes ji visas avantiūras ratu apeina.

Du meškiai

Priedas  20191206_211317-584x403.jpg   89,54KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti