Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

O aš tai prie pūkų, ir prie naglumo,ėdrumo eilėje stovėjau.Man gana būti gražiai, ne aš taip sugalvojau,mama taip sakė

.863553b392d8.jpg

Atsakyti

Hierarchija  :D 

20191207-110319.jpg

Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2019 12 06, 18:24)
Sveika smile.gif Kivuka, o Kivis dar yra? Jei taip, tai paroo smile.gif

Kivį praeitą vasarą pakasėm..cray.gif Kažkoks dalbajobas specialiai su mašina nutrenkė..Kaimynė matė vedžiodama šuniuką, kad Kivis sėdėjo šalia keliuko, o tas vairuodamas suktelėjo mašiną, ale pagąsdinti...Kivis metėsi ne į žolės pusę, o tiesiai po ratais...Gerai, kad iškart vietoje, be kankynių...Vyras paėmė nuo kelio, maišan įdėjo, aš ne nemačiau..bet sakė jam iki šiol akyse vaizdas, kaip baisiai atrodė...
Na bet gyvenimas tęsiasi, jau virš metų praėjo, tai kažkaip pradeda lysti mintys apie naują kačiuką ax.gif Nors vyras vis užuominas mėto, kad gal nereikia biggrin.gif

QUOTE(zundyte @ 2019 12 06, 19:47)
Kivuka, labutis! Aš  irgi  tave  atsimenu ,apie  Kivį  pagalvoju,kai  atsidarius  temą  išlenda  pirmas  puslapis  ir  ten visi  katai  pagal  šeimininkus  sudėlioti! Papasakok,kaip  gyveni? Ar  ne  pas  tave  dvynukai  auga? </p>

Pas mane dvynukai bigsmile.gif Neseniai 7 gimtadienį atšventėm biggrin.gif Šiemet jau pirmokai mirksiukas.gif Dukra pamišusi dėl gyvūnų, tai mes abi vis ir pamąstom apie naują augintinį ax.gif Nors laiko akvariume dvi dideles vandenines sraiges, bet iš tokių gyvūnų naudos ir meilės - tas pats kas nieko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivuka: 07 gruodžio 2019 - 11:36
Laba, mielos draugės ir kačiukai 4u.gif

viską skaitau, žaviuosi, bet pati nieko nespėju - nei parašyti, nei atsakyti...
Dvi savaitės iki švenčių - oi kiek darbų - pats karštymetis. Ir dar vyrui vėl liga atsinaujino - vėl tyrimai/gydymai...du vaikai......katė biggrin.gif Bet laikausi - užsiturbinus kažkokia - nežinau kaip ilgai...

Užmačiau buvo planuose picerija - ar dar galioja planai? kada ir kur? labai norėčiau prisijungti... wub.gif
Linkėjimai nuo Dulkės tongue.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mažule... 4u.gif sveikatos vyrui ir stiprybės visai šeimai. Laikykitės.

Dulkė - nuostabus kilimėlis.
Atsakyti

Grikis šiandien buvo gyvūnų poliklynikoje, paskutinę savaitę pradėjo ausytę purtyti ir kasyti. Ausytėje kamštis susiformavo - kaštį išvalė, bet yea ir daugiau bėdų - ausytėj cistos, kol kas jos jam netrukdo. Gal kas nors turit patirties su vistom ausyje? Taip pat padarėm krsujo tyrimą - rezultatai nedžiuginantys - inkstų rodikliai sukilę ir cukrus taip pat bei hemoglobinas pasėdęs. Grikis savaitę valgys dietinį maistelį inkstininkams ir po savaitės kartosim tyrimą ir žiūrėsim ar kas keisis. Cukrų irgi naujai žiūrėsim bo užmiršau ir ryte daviau truputį valgyti tai gal cukrus išsikreipė. Ir pabaigai - spėkit kiek Grikis sveria? Nekamuosou, pasakysiu - 11,2. Aš pati čiut nenugriuvau. Veterinsras klausė ar Grikis vaikšto. Kai pasakiau kad jis laksto, šokinėja, užšoka ant gartraukio ir pakabinamų spintelių, veterinaro akys buvo kaip desertinės lėkštutės. Mano akys irgi padidėjo kai supratau kiek kilogramų tik op ir užšoka ant mano gartraukio  :blink: 

Poilsis po apsilankymo pas gydytoją

20191207-152400.jpg

Merginos svečiuojasi pas mano tėvukus

20191207-152311.jpg

Atsakyti
Va čia tai KATINAS. Matėsi, kad nemažas, bet kad TOKS didelis smile.gif, tai nesitikėjo. Mūsų storulis irgi atrodo didelis, o sveria tik šešis.
Suprantu, kad gal ir nėra pats sveikiausias svoris, bet man labai gražu stori ir dideli katinai.
Atsakyti

Mauris 7,4 kg sveria, šoni atsikišę ir tai bijau diabeto, kūdinu.

Atsakyti

Tai ir aš bijau diabeto. Bėda tame kad Grikiui ausikės bais murzinasi ir pleiskanoja kailiukas nuo maisto su vištiena ir grūdais. O visi kūdinantys maistai ir yra su vištiena ir grūdais. Ir gaunasi arba katinėlis storas arba murzinom ausikėm ir kasosi visas. Maisto nelaikau, gauna savo porcijas ir nuimu, Grikis nieko papildomai negauna ir net neprašinėja. 

Atsakyti
Visiems niurku kniurku, Grikiui dar ir sveikatos.

Rupūžės dvikojai nervina pusiau miegantį kačiuką
Atsakyti

Mjoooo Grikutis... :blink:  Du sukūdę Haku. Turiningas katas. :bigsmile: 

"Miegančioji" gražuolė Pusnė... Pūsk iš čia, nes žarnas išlaisvinsiu  :lol:

O Haku jau ėda normaliai. Bet vis dar kaukolinis. Ir į lauką pasiprašo, bet po puvalandžio jau prie durų sėdi: nugis šalta be apsauginio sluoksnio. :unsure:  Užtat Mika mane stebina. Nusikniaukt jai ant lengvo minuso, tupi lauke valandom. Pasikviečiau šiandien, tai pribėgo arčiau, pasirodė, kad gyva - ir vėl savo keliais nuėjo. Va taip. Čia mano šalčmirė Mikutė. Išgraužkit.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 07 gruodžio 2019 - 23:07

Sveikos sekmadienio rytą :4u:

Kivuka, kaip gaila, bet ir būna urodų ant svieto  :(

Dulkė kokia gražutė  :wub:

Magnunos rainas ir rainesnis  :wub:

Grikėnas mano svajonių katinas.Mano du pūkius sudėjus tik trys ketvirčiai Grikio išeitų. :blink: Šalin rankas nuo Pusnės,kur matyta taip kačiuko teises pažeidinėti???

Princesė be žirnio, arba sekmiaudienis pagal Zundą :hihihi: a7e14b624f58.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 08 gruodžio 2019 - 08:27