Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Lapyna  :sutinku: 

Atsakyti

Nu ką, atsiėmiau savo turtą iš klinikos, dar vešiu vakare, nosiai plaut ir antibui, paskui jau gausiu dar antibus namams.

Tašė visai cool, surijo visą konservą ir miega mano lovoj, truputį vėmė. Nerandu tablečių švirkšto, negaliu Finidiar suduot. Kažkuris triedžia, manau, Tašė.

 

Mauris nukūdo iki 6,3 kg ir tai yra jo svoris, kai atvyko, bet, kadangi ėdrioji mamka lovoj rijo vištytę, o jis dėl užsikimšusios nosies negali gert ir valgyt, tai atėjo ir reikalavo dalytis. Daviau. 

Sukišau 40 ml skysčių jam. Dar sukišiu. Jau prakvėpuoja, bet ėsti jam sunku.

Sukišau 2 40 ml švirkštus konservo Gourmet Gold Melting Hearts.

Kingas maloningai miega ant savo vergo striukės, jam leidžiama. Ir taip pat kuprinikėje.

 

Ant striukės.

Mam, nefotkink, nesusišukavęs... Nedursi? 

Priedas  IMG_20200121_184239_1.jpg   138,77KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Erode, niu po truputį jau kapstotes. Svekatos visiem  :4u: 

Atsakyti

Erode, jei reikalavo dalytis, geras ženklas :super:  nerimavau dėl Maurio...

Atsakyti

Vėl buvom klinikoj, siūlė tos mergaitės Mauricijui maisto, nori imti, bet negali dėl nosies. Sulašino vėl lašinę. Ryt pasirodom, o paskui jau viskas - namų režimas. Pirksiu iš paskutinių - išlaidos virš 400 pinigo -  dar jiems vitaminų pastos kažkokios. Ir dar auto sugedo...

 

Išėjau į darbą, o skauda pilvą... O aš praeitą pirmadienį po operacijos nedidukės... Nu jei ir ryt - eisiu pas gydytoją. 

Namie vėl gavo vištytės Mauris...  :daktaras  :victory2:

 

Mama, matai, ar matai kaip sukūdau??? 

Priedas  IMG_20200121_202204 (1).jpg   100,77KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 21 sausio 2020 - 20:31

Visur tas žirnis! Idomu, kur jie jį laiko? Rūsy, kad galėtų man iš paskos ridinėtis? Niekur patogiai neprigulsi  :oh:  20200121-211321.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 21 sausio 2020 - 21:25
Erodes chebra, atrodo, kapstosi. Puiku.

Beje, kaip Gielux dukra jaučias?

Mano miaukalas pasitiko su labai jau griausmingu miau miau miau, nes dubenėlis jau buvo apytuštis. Įpyliau ėsti ir visą vakarą tyli. Atpratus jau buvau, kad ji tyli, nebėgioja... Labai bėgioti ir nėra kur.

O aš šian jaučiuos šūdiniau nei vakar. Dėl darbo tai žinau, kad nereik daryt išankstinių išvadų, bet, sužinojau, kad komanda per pastaruosius 2 mėn kone nauja. T.y., būta stiprokos darbuotojų kaitos. Vadinasi, kažkokia priežastis buvo, o tai negeras ženklas. Taip pat šiek tiek arogancijos pastebėjau iš svarbių asmenų. Nieko tokio, bet pastebėjau, ir irgi man raudona lemputė užsidegė.
Po to ten kažkodėl, pastebėjau, "nemadinga" pietauti. O aš šian norėjau ėsti. biggrin.gif Bet taip ir neišdrįsau išeiti. biggrin.gif Nu, bet šiaip šitai "madai" pasiduoti neketinu. Bet kažkodėl netikiu ilgalaike perspektyva ten.
Neramu, ir tas nerimas vargina ir gniuždo. Dirbti sekas pusėtinai. Labai taip pusėtinai...
Atsakyti

Sveikit visi nesirkit. O kaip as noreciau o pasimatyma... O bet taciau nebent pas mane norit

Siandien uz lango orgijos vyksta baisiausios ant suoliuko pas kaimynus  paskui tiesiai po musi virtuves langu. O gedos nera... Vel bus kaciuku benamiuku

Trečias po suolu

IMG-20200120-160956.jpg

 Pani pabego visi is paskos

IMG-20200120-161144.jpg bet ryte gryzo tiesiai po langais, rodo cia filma suaugusiems mano katinams.... 

IMG-20200121-105347.jpg

Po tokiu filmu mielieji saldziu jums visiems

IMG-20200121-202006.jpg

Atsakyti
Kaip nepadoru. schmoll.gif
Atsakyti

Sakiau ir sakysiu,kad darbas tik vergams.Tik tyliau galėtų ruoštis į savo tą darbą, o tai bilda, trinksi,daiktus mėto, niekaip nesugeba tyliai išsikimšti. c070.gif206bb1101765.jpg

Atsakyti
Erode, kad šeimyna taisosi tai smagu. Kingas pankas, fainuolis jis, pamenu kaip leidosi niurkomas biggrin.gif Mauris ir sukūdęs atrodo gerai pavalgęs biggrin.gif
Pati laikykis 4u.gif 4u.gif
Ir ačiū tau už teisingą manęs nukreipimą. Gavau diagnozę ir vaistų.

Azu kino filmas doh.gif
Tavo ryžikai labai prisederinę prie sofos spalvos. O jums lieka dar vietos?

O davai visos varom pas Azu bigsmile.gif

Aš noriu į susitikimus friends.gif

Atsakyti

Sveikos. 

Nedarbinis Molis.  :wub: 

Drama Queen Bižū.  :wub: 

Gerai, kad Erodės kompanija taisosi.  :4u: 

Aš šiandien kažkaip labai sėkmingai sumedžiojau Ainu šlapimą. Kol katė ėdė pusryčius išklojau wc tolimą galą maistine plėvele. Pavalgius Ainu užspaudė rimts reikalas. Tą likvidavus, atėjo eilė mažam reikalui. Pastarąjį su pipete surinkau į sterilų indelį ir nunešiau profilaktiniam tyrimui į kliniką. Laukiu skambučio su atsakymu. 3 mėnesius daviau miksą - 50% struvitinio Virbac, 50% Taste of the wild. Žiūrėsim, ar dar bus kristalų ir koks ph. 

Ruošiuosi į darbą. Skirtingai nuo Moliuko, man darbas labai reikalingas. Motyvuoja aktyviai ir produktyviai veikti, susikoncentruoti ir mobilizuotis, pakelia tonusą ir kraujospūdį. Didina savivertę, jaučiuosi vertinama ir reikalinga. Laisvalaikis tampa prasmingesnis ir geidžiamesnis. (Čia kaip po žiemos šalčio pavasario šiluma itin džiugina.  :D) Užtikrina finansinį pagrindą. Praplečia akiratį, dovanoja naujus žmones, moko tolerancijos ir kantrybės. Ar aš gimiau norėdama būti šios profesijos atstovė? Tikrai ne. Bet aš žingsnis po žingsnio mokiausi ir stengiausi atsakingai dirbti savo srityje. Beje, 21 metus vienoje vietoje.  :) Gavosi tokia truputį odė darbui.  :P 

Atsakyti