Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Erode, apkabinu :console:

Atsakyti

Erode, tau ir Jomantui apkabinimai :((( 

Atsakyti
Eina sau, Erode.... Jetus, kaip gaila, užjaučiu 4u.gif 4u.gif

Kas čia darosi visiems katuliams? unsure.gif
Atsakyti

Erode, labai labai stipriai apkabinu abu su Jomantu, jis jau didelis vaikis, išliūdėsite katu :4u:  Jūs jam dovanojote namus ir meile.... žinau kad nepaguosiu, tiesiog reikia laiko, visos čia išgyvenom Jų išėjimus...

Atsakyti
Erode.. .... .... ;( ;( ;(

Tiesiog trūksta žodžių....

Laikykitės...
Atsakyti

Erode apkabinu laikykites  :console:​ 

Atsakyti

Erode, laikykitės su Jomantu abu.  :sad: Gal ir gerai, kad nereikėjo tau nuspręsti, o likimas viską padarė. Tu darei viską, ką galėjai. 

Atsakyti

Neturiu žodžių... Pritariu Aist.

Gerai, kad tau nereikejo priimti lemtingo sprendimo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 29 sausio 2020 - 13:14
Erode 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Reikia vilniečių pagalbos, viena mano būvusi globėja, labai faina jauna mergina nusikraustė į Vilnių su vienu mano būvusiu ir jos būvusiu globotiniu, dabar patapusiu jos katinu. Ir jam pastoviai ašaroja akytės, alia tepaliukai nepadeda. Reikia pagalbos- veto, gerai būtų nuolaidykės alia kažkas taip. Ačiū

Atsakyti

Diinka, aš tai kažkaip be nuolaidų visur... Kažkada, beje, Lesės klinikoje (Antakalnyje) man globotinukui padarė nuolaidą.

Atsakyti

Reikia vilniečių pagalbos, viena mano būvusi globėja, labai faina jauna mergina nusikraustė į Vilnių su vienu mano būvusiu ir jos būvusiu globotiniu, dabar patapusiu jos katinu. Ir jam pastoviai ašaroja akytės, alia tepaliukai nepadeda. Reikia pagalbos- veto, gerai būtų nuolaidykės alia kažkas taip. Ačiū
Diinka , o tai akių lašus naudojo kokius? Nes realiau padeda Jakovo Linas tik okulistas, kur su Nika buvusio MB vykau, kai užkniso lašint...    Mauricijaus kraujo tyr.žiūrėjau... Jis neturėjo šansų... Hemoglobinas 3.5 g/l. Leukocitai 1.5 tūkstančio, kas žmogui būtų tragedija, po chemoterapijos. Urea 900, kreatinino nepamenu, bet lb žemas baltymas. 

 

Geros tau kloties, draugiuk, vaivorykštėj... Priedas  IMG_20200129_173624.jpg   156,98KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 29 sausio 2020 - 17:36