Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, as ne tai, kad nesuprantu, bet nežinau.

O rodau tai taip - siūlą priderintą prie tos pelenų rožės. Spėju, kad nieko nesimato. Radau medvilnės tokios pilkšvai rausvai marguliuotos, visai dera prie maniškės.

 

Nite, o iš ko tavo melsvasis? Tu gi vilnų nenaudoji. :hm:

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 kovo 2019 - 21:04

Nite, o iš ko tavo melsvasis? Tu gi vilnų nenaudoji. :hm:

Maniškis iš medvilnės  :D​ bet mano siūlo struktūra visai kitokia – labai minkštas,  purus, laisvai susuktas iš trijų siūliukų, todėl labai lengvas. 

Atsakyti

Hm, kažkaip prie sektos tos dalies, kurios abejoja savo mezginiu. Panašu, kad nuilginau Natsumi. Dar kūno neturiu, bet antrą petį gaminuosi, pasimatuoti bandžiau.

Atsakyti

Labas rytas

Aš tai kol kas patenkinta mezginių, tik kad laiko mažai jį megzt  :oh: 

Atsakyti

labas rytas :)

o aš ir laiko pakankamai turiu ir matuot pagal ką turiu, žodžiu būtų rojus ne gyvenimas, tik savijauta kažkokia labai nekokia pastarosiom dienom, šiandien šaltis tiesiogine to žodžio prasme krečia (temperatūros neturiu) ir širdis makaluojasi kaip pasiutus...

Atsakyti

labas rytas :)

o aš ir laiko pakankamai turiu ir matuot pagal ką turiu, žodžiu būtų rojus ne gyvenimas, tik savijauta kažkokia labai nekokia pastarosiom dienom, šiandien šaltis tiesiogine to žodžio prasme krečia (temperatūros neturiu) ir širdis makaluojasi kaip pasiutus...

pulsą matavaisi? neturi kokių širdies lašiukų ar validolio?

Atsakyti

labas rytas,

qqte :4u: 

man tai su regėjimu prastokai paskutinėm dienom, nu viskas kaip rūke kokiam. ir negaliu apsipręst ar mano vaistų šalutinis poveikis, ar šiaip amžius :D

bandžiau prasimegzt vakar kažką. siūlas storokas. visai šiai ppatinka, ale bet tačiau bandymas megzti nuo viršaus visišką fiasko patiria. tai per daug akių tai per mažai, tai pečiai per dideliu kampu leidžiasi, tai išvis nesileidžia. nu žodžiu, turbūt grįšiu prie įprasto mezgimo nuo apačios. nors ten irgi savų bėdų pakanka...

išvada: reik recepto :B

aha, akims irgi :D

Atsakyti

pulsas jau pusėtinas-apie 85-90, buvo virš 120 (ir spaudimą matavausi net ir tas padoresnis nei žemas), čia ryte taip kaip po kroso jaučiausi tik po kroso būna karšta o man šalta vis dar

(kaliau panangino 3, ir įsimečiau į rankinuką buteliuką) pavasaris ko gero reiškiasi su visais pašaliniais poveikiais, pernai irgi širdis makalavosi kiek pamenu...

nu arba nedamiegitas koks...miegojau bet ko gero mažai organizmui

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 19 kovo 2019 - 09:02

Labas rytas,

qqte, gal kalio trūksta, kad širdis kalatojasi?

Oi, kaip žinau tokią būseną :unsure:

Aš jau irgi turiu planą pas akių gydytoją apsilankyti. O tai kai pakeliu akis nuo mezginio, tai telike beveik nieko nematau :rolleyes: Vaizdas, kad reik stipresnių akinių, nors šiaip viskas ok. Arba jeigu žiūriu ilgiau į teliką, tai mezginio smulkaus nematau :D

Apsipratau jau su tuo, bet nervina.

Mano draugė akių operaciją pasidarė, tai poopercinis toks sudėtingas gan matymo prasme, atsistatinėja ilgokai.

Atsakyti

Limit bala žino gal ir trūksta, sakau pavasaris ko tik netrūksta (o dar pagerinti moteriški reikalai irgi duoda apie save žinot)

nieko pananginas sutvarkys niekur nesidės

Atsakyti

katuk o ką nuo viršaus pradėjai?

Atsakyti

Labas,

 

Aš iš sekmadienio į pirmadienį nepadoriai ilgai užsiskaičiau, tai vakar keistai taip - miegas nemarino, matyt dar iš savaitgalio rezervas buvo, bet vakare taip keistai pradėjo galvą skaudėt, miego lyg ir norėjos, bet irgi taip nemirtinai. Net nesupratau iš pradžių kas čia man, gal jau sirgsiu ar ką. Paskui tik prisiminiau, kad mažai miegojus. Tai ėjau miegoti, dar tik po devynių buvo. Ta šįryt apie 4 nubudau jau net visai žvali, bet apsidžiaugus, kad dar taip anksti toliau užmigau.

Megzt dar nieko nepradėjau, nors labai norisi. Bet niekaip neapsisprendžiu kokį modelį megzt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 19 kovo 2019 - 09:10