Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

grazu ale man idomu kaip ta pati spuoga suformuot

Atsakyti

Pažiūrėjau tą Dillon aprašymą... Nieko neįkertu kaip ten pradėt :blink:​ 

Man irgi buvo kostmosas, alia kazkaip iveikiau , reik tik pradet  :) 

Atsakyti

Rasyte, o aš teisingai suprantu, kad pradžioj uždedi dvigubu siūlu tą nugaros horizontalią siūlę ir kažkaip su šimtu markerių formuoji nuleistas pečius? 

Atsakyti

Tik irodymas, kad numezgiau  :D

ba6dbb9738d4.jpg

 

Qqte, is 1 akies ismezgu 5, tada apsisuku ismezgu blogoj pusej jas, tada vel geroj, tada blogoj ir apsisukus su vaseliu ismezgu viena- gaunas spuogas. Tik reikia labai tampriai ismegzti sekancia aki esancia prie spuogi, nes lieka skylute. Kas  pas mane ir yra  :D

Atsakyti

Rasyte, o aš teisingai suprantu, kad pradžioj uždedi dvigubu siūlu tą nugaros horizontalią siūlę ir kažkaip su šimtu markerių formuoji nuleistas pečius? 

Aha, pradzia megzti is dvigubo siulo, buvau susidejus ir tuos markerius, kol pagavau kampa kam jie reikalingi, tada nurinkau ir jau paskui maciau, kur reik apsisukineti.

Atsakyti

Rasyte, o jis patogus, nera jausmo, kad peciai nuvaziavo atgal?

Atsakyti

Rasyte, o jis patogus, nera jausmo, kad peciai nuvaziavo atgal?

Nea, tikrai labai patogus megztukas :4u:

Atsakyti

Tai nugarai tik pečius nebaigtom nulaidyt, o kaklo iškirptės nėra? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 18 kovo 2019 - 16:24

Liniuka, negaliu parodyti, bet jeigu pažiūrėtum originale nugarinę dalį, tai suprastum, kad ta pečių linija realiai žemiau gaunasi, nugaros kaklo išėma iš priekio gaunasi:

https://www.ravelry....ibrary/dillon-2

 

Aš labiausiai šito megztinio noriu, bet labai tingiu skaityt, pamenu, Rasytei mezgant kai kurias vietas bandžiau įsikirsti. Nervina tiek rašliavos, bet be jos - bus tik šešėlis....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 kovo 2019 - 16:42

pliam, rašiau rašiau, kažkas pratrynė :D

Restar, man rodos pečiai taip pat formuoti kaip Girlfriendo, tik tiek kad ten ant i-cordo juostelės

Atsakyti

Katuk, tai aš irgi taip supratau principą. Man ir Dillone kaip juostelė matosi.

Atsakyti

Nėra labai baisus tas Dillon aprašymas. Tik reikia skaityt šiek tiek į priekį. Ko man labiausiai gaila, tai tiek daug kartų siūlą nutraukt.

Atsakyti