Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O geras, dar ir siūlą nutraukinėt reiks? Rasyte - nutraukinėjai?

Atsakyti

Tai nenutraukus ten neįmanoma. Surenki akis. Nutrauki siūlą. Mezgi nugarą. Nutrauki siūlą. Prirenki akis priekiui. Mezgi vieną pusę. Nutrauki siūlą. Mezgi kitą pusę ir tada jau tuo pačiu siūlu viską sujungi į vieną ir mezgi ratu.

Atsakyti

Ai, tai tiek baika, natūralu. Nebent tu kašmyrą trauki ir gaili :). Galvojau, kad gal kokie dar nestandartiniai nutraukinėjimai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 kovo 2019 - 18:14

Nu vistik wish lempute i pastomata idejo

Atsakyti

Man tai tiek daug atrodo :) , nes kai mezgi reglaną, tai kaip ir nieko nenutrauki.

Atsakyti

Net  as uzsimaniau ismegint ta dilon

Ne del to kad bais grazus man bet idomu gal m3gzt

Atsakyti

O geras, dar ir siūlą nutraukinėt reiks? Rasyte - nutraukinėjai?

Man kazkaip neuzkliuvo, kad reik nutraukt, nors mezgiau ir is kasmyrelio  :rolleyes: 

Atsakyti

Pasibandžiau, tai mano siūlas per plonas. Nesižiūri :B

Reikia kažko kito. 

Atsakyti

Gal kuri turi kokių aprašymų, pamokėlių ar dar ko apie tas nuleistas rankoves, ale kaip Nites melsvasis . Dar nežinau ar megsiu, bet anksčiau jei ką ir aptarinėjot, tai praleisdavau, bet dabar pradėjo domint. :)

 

Nežinau, ar kas nors matosi, bet radau.

Priedas  IMG_20190318_202116.jpg   218,55KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 kovo 2019 - 20:25

Kerpena, nekvailiok :D​ nemegzk tokio kaip mano melsvas iš šito siūlo. Tik ne iš storos medvilnės – ir per sunkus siūlas, ir per storas. 

Atsakyti

Kerpena, nelabai suprantu, ko ten nesuprast. Bet tyliu, nes mano viskas būna bele kaip, ne teisingai techniškai sugalvota :). Taigi Nitės ir klausk, visos paklausysim. O rodai čia kokį siūlą derini prie tos savo pelenų rožės?

Atsakyti

Pats derinys tai super  :wub:

O kaip numegzti aš tau papasakosiu, tikrai lengviau nei tavo paltą   :mirksiukas:​ 

Atsakyti