Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Va, kur nuėjo lietus ir gaiva... Dega rankos, kojos...

Atsakyti

Viliaus mokykloj davė leidimą su tėvų žinia nebeeit į pamokas. Atostogos prasideda ir antram.

Šarange, siunčiu  pačias pozityviausias mintis ir stipriausią apkabinimą :*

Atsakyti

kaaaaaaaršta :karsta: 

tvarkau namus, ryt ateina interesantai buto apžiūrėti, tai net neramu kažkaip :hmm: 

ir bandau googlinti,kas ten per paukštukas pas mus peri :D

Atsakyti

Olaiva, gyvenamą vietą keiti  :bigsmile:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 13 birželio 2019 - 08:41

Olaiva, gyvenamą vietą keiti  :bigsmile:

jau po truputĮ kraulinamės...

Atsakyti

Gyvensi tarp lavandų, Olaiva?

labas dienas

nieko gero nieko naujo

Atsakyti

Labas rytas,

Šarange, neatleisti dar kumščiai ir maldos vis už tave :4u:

Ojej, Restar, kaip smarkiai čia tavo vaikui :unsure: O tai kokiu būdu jis čia taip susižeidė? Šoko nuo lieptelio kokio ar kaip?

Atsakyti

Kaip fainai Olaiva  :super: 

Nesuprantu ar darbdaviai ar darbuotojai tokie nelankstūs. Tvarkė aplinką prie namo moteris, pas mus saulė aplink, sakau juk galit ateiti anksčiau ryte, arba vakare, juk toks karštis. Porą dienų nebuvo, dabar ką tik atėjo o jau +30  :oh: 

Atsakyti

Gyvensi tarp lavandų, Olaiva? labas dienas nieko gero nieko naujo
Taip, gyvensim apsiuostę :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 13 birželio 2019 - 09:30

Labas rytas,

Šarange, neatleisti dar kumščiai ir maldos vis už tave :4u:

Ojej, Restar, kaip smarkiai čia tavo vaikui :unsure: O tai kokiu būdu jis čia taip susižeidė? Šoko nuo lieptelio kokio ar kaip?

Kraulinamės :) - seniai negridėtas, bet labai savas žodis. Sėkmės! Kaip nuostabu kasdien savo grožius bus matyt.

LImit - prie Žaliųjų ežerų buvo su draugais. Sakė, kad šoko nuo tarzankės - kaip suprantu, tai tokia virvė, į kurią įsikimba ir tinkamu metu reikia pasileisti ir šokti į vandenį. tai va, pasileido truputį per anksti, iš 3 m aukščio su savo ūgiu ir svoriu į dugną su kojom... Vienas šuolis pavyko, buvo smagu, o kitas jau ne... Taip ir baigėsi smagioji vasara net dorai neprasidėjus. Lyg žadėjo paleisti namo dar iki operacijos.

Atsakyti

Vakar vidurnaktį į upę maudytis važiavom. Fantastika :wub: 

Užsuko draugė, su kuria naktines maudynes praktikuojam, o ir oras tai labiau nei palankus pasitaikė :D

Žalieji ežerai užteršti, maudytis draudžiama, bet eilės iki Verkių. Labai gera priežastis atsisakyt vaikus vežt prie ežero. Nors tarša tai nedžiugina visai :rolleyes:

Iki upės mums daug arčiau ir greičiau,  o ir srovė man patinka. Nors ežere gal smagiau.

Olaiva, susikursit Provansą savo valdose :wub:

Atsakyti

Limit, o kokia upė - Neris?

Atsakyti