Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ingriduska-dar gali būt kad pakartotinė konsultacija pigesnė

Restar-bet tai skamba labai viloojančiai tos tavo procedūros.

Aš pvz už videonistagmometrijos seansą mokėjau 75 eurus. Čia kur nustato kurioj ausy zvimbia :D  kai be proto galva sukosi, tai su kompu ir akiniais ištyrė ir pasukiojo ant lovos. Buvo negaila to pinigo, nes pagerėjo momentaliai.

Atsakyti

Restar,.šį mėn ir.man taip buvo :D  pamiršau, laukiau savaite anksčiau, jau buvau sunerimusi, kokie čia ženklai-klimakso ar dar ne :D  bet paskui jau atsekiau, kad  biškį apsiskaičiavau

Todėl paklausiu ta proga-kokią ten programėlę kažkada aptarinėjot tiem mot reikalam

Mano įsitikinimu, moteriškiems (ir apskritai bet kokiems su sveikata susijusiems) reikalams ne vieta telefone, bet kalbant apie tokio tipo programėles, tai rimtesnės yra ne tiesiog skaitmenizuoti kalendoriukai, o tokios link profesionalesnių, skirtos vaisingumo pažinimu grįstų šeimos planavimo metodų taikymui, kaip pvz.:

https://www.redtents...d-tracking-apps

Realiai jos labiau ir tinkamos kaip kalendoriukai su šiek tiek platesnėmis galimybėmis, bet ne kaip pagrindinė ar tuo labiau vienintelė metodo taikymo priemonė (nors jų kūrėjai linkę teigti kitaip).

Atsakyti

Aha, o kaip užkaišyt atminties spragas :D 

norsn aš manau panašiai, kad nėr ko  telefone laikyt visokių svarbių asmeninių reikalų. Bet deja, nebelabai mokam be technologijų gyventi. Bankas irgi telefone, kur eini, kiek eini, koks pulsas, ką valgei ir t.t. ir pan. Tai mano mm man rodos mažiausiai bus įdomu kokiam nors gūglui :D​ 

Atsakyti

Man atrodo, kad jokio skirtumo ar programėlę turėsi ar knygutėje žymėsi, jei pamiršti pasižymėti  :D 

Atsakyti

Su tuo siulu kazkaip idomiai, uzsuka i 8 ir ka toliau daro jau nematai.

Nes be akiu lygyje.

Bet greit ir nelabai skausmingai.

Usiukus,,antakius kartosiu

Atsakyti

Kai susuki dvi gijas smarkiai į krūvą ir tada patrauki jas į skirtingas puses, bus viskas nupešta kas pakliūva į jų sūkurį :D skausmo mažiau, nes greitis didesnis nei šiaip pešant.

Na mezgėjos ne siuvėjos :D  siūlas per storas, bet siuvant esu užsipešus su susisukiusiu siūlu. Ai nu dar ne visos ant rankų tokį kailį kaip aš turi :D 

bIškį reik pasipraktikuot, kad antakius lygiai apsipešiot su tuo siūlu

Atsakyti

mano ciklą stebi garmino programėlė (ta pati kur žingsnius skaičiuoja)

ten nepamirštu pasižymėt nes iššoka klausimas ar jau prasidėjo ir t.t. nu ir kitais tikslais jungiuosi ten. Kaip statistikai tai neblogai. Ar va kai buvau pas ginę ir klausė kada paskutinės mmm buvo, nu tai kuri ciklo diena pasakyt galėjau o kada tiksliai prasidėjo nes jiem toks mano atsakymas netiko tai programėlė pagelbėjo.

Anksčiau gal kažkokia telefone naudojausi :hmm:pavadinimo neatsimenu

Atsakyti

O palyginus su vašku tas siūlas? Reiks paklausti savo kosmetologės, ar ji tuo siūlu moka.

Nu jo, tų dienų kalendorius, palyginus su banko ir kitais reikalais, pvz. kokie tavo kasdieniai maršrutai ir pan. yra mažiausiai kam nors įdomūs. Ypač moteriškės, kuri daugiau jau negimdys :D.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 28 rugsėjo 2020 - 19:06

Ravitės antakius :) man atvirkštinė problema, norėtųsi papildyt kai kuriose vietose o va neauga :)

Kepu citrininį keksą, pasiilgau ko saldaus pysryčiam

Atsakyti

Qqte-man tas pats klausimas-kaip užaugint :D nesu ravėjusi kokia 10 metų :rolleyes:  bet tai nereiškia kad nežinau, kaip ravėt :D 

Už tat ieškau visokių piešybos (antakiams) priemonių :D​ 

Atsakyti

Galėčiau atiduoti tuos, kur iš viršaus ir iš apačios perdaug :).

Atsakyti

Galėčiau atiduoti tuos, kur iš viršaus ir iš apačios perdaug :).

Nebent iškasi su šaknim :B​ 

Atsakyti