Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ką perkat, kur perkat :blink:  

Važiavau tik spešel į Panoramą, buvau nužiūrėjus tokių rankšluosčių CareBlanc. Dar sukau laimės ratą ir gavau Kikos čekiuką 10€ :D  Vyrui dovanų papirkau P&C aną dieną, jie nuolaidas visą savaitę taiko. Dukroms šį bei tą irgi. 

tai realiai man to juodojo p kaip ir nereikėjo :D 

Siūlų irgi :B nusprendžiau nepirkti :B  vistiek nėr kam megzt.

Apie persėdimą traukiniais, prisiminiau jaunystę, kai į Lenkiją traukiniai per Šeštokus važiuodavo, tai ten reikdavo persėst, nes lenkų bėgiai siauresni.

Restar, man visai pasiteisino 

https://www.shop24.l...-bhh822-00.html

Nes yra trys keičiami antgaliai, sukti, šukuoti ir tiesinti. Greit įkaista, patogu paimt, pasidėt ir pan.

Aišku, visų giriamas Dyson, ale bet brangokoka, ir man rodos užsakinėt reik.

Dukrai pernai pirkau va tokį https://www.skytech....s-p-277629.html

Jai labai patinka, man ne itin, nes įlektrina mano gaurus.

Tai tiek mano patirties

Atsakyti

Persėdimas kažkur LT pusėj. Vėžės gi vis dar nėra. Ir važiuoja lėtaaaaaai.

Aš irgi aliejaus pirkau. 20 litrų :B Jei kas nori galėsiu keletu butelių dalintis.

Mano kirpėja vis karštus bigudukus man siūlo, bet man sudėtingai atrodo.

Atsakyti

aš turiu feną, keletą šepečių apvalių ir plokščių ir žnyples kurių beveik nenaudoju :D

vistiek ant mano plaukų nieks nesilaiko :)

Atsakyti

Aš trumpiems plaukams jei noriu aukštesnės šukuosenos- darausi su tiesintuvu- susikeliu nuo šaknų.

Jei noriu garbanų- formuoju putom ir ta apvalia galva su 'pirštais' prie džiovintuvo. Arba paprastu džiovintuvu ir spvaliom šukom, bet skirtingos priemonės skirtingą efektą duoda. Turiu putas, žele, du skystus skirtingus purškiklius (kartais su žele miksuoju), vašką, gumą, laką :) Gytis irgi prasisuka per viską.

Pirkau siūlų. Legaliai. Net ne sau :D buvau susigundžius merinu su kašmyru, bet įvertinau siūlų kiekį, laiko ir pinigų trūkumą ir išmečiau iš krepšelio. 

Atsakyti

Ajaj, koks velniškai gundantis puslapio numeriukas :D​ 

Atsakyti

Gavau kašmyrą, prasimezgiau mėginuką. Toli gražu iki pirty čiupinto. Nors šiaip gražus ir su lengvu pūkeliu. 

Atsakyti

Nu bet gi ne tą ir pirkai :hmm: 

Dar esu pastebėjus, kad kartais turi įtakos skalbimo procesas, t.y. vandens kietumas, skalbiklis, trynimo stiprumas...

Atsakyti

Tai jo, ne tą. Bet gi tikėtis galima :D 

Skabiau su skystu muilu, du kartus, patryniau gerai. Gal reikės spec skalbiklio nusipirkt.

Atsakyti

Aš turiu spec skalbiklių. Bet vistiek geriausia priemonė kailiui yra šampūnas :D​ 

Atsakyti

Katuk, tu čia gerą mintį davei. Reiks pabandyti vieną senesnį megztinį šunio šampūnu išplauti. :D

Atsakyti

Eisiu trečią kartą su šampūnu išskalbsiu. Medituoju pasidėjus mėginukus ir neapsiprendžiu kurį megzti pirmą :B​ 

Atsakyti

Ne nu tai aišku, kad ir kailis skiriasi. Kur ta avis ar ožka augo, kokio amžiaus buvo, ką ėdė :D  kaip ją nupešė

Aš tik pagal savo dviejų šalių patirtį dar sprendžiu. Nes tie patys mezginiai kažkaip skirtingai išsiskalbia

Atsakyti