Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Prie kokio merino moheros siūlą pridėk ir duos šiltumo pūkelis.

Atsakyti

Kepiau pagal šitą.tik cukraus maziau reiktu. Ir Stebuklas-Justė valgo. Nes šiaip tai situacija tokia kaip vienas jau didelis vaikas sake " Žinot, mūsų tokia vaikystė buvo, kad pyragų mes jau nenorim " Priedas  received_682254730148226.jpeg   75,72KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 26 lapkričio 2022 - 19:56

Restar, kas per kursai? Patiko? Kažką naujo išmokai?

Kacumota, sako kai labai šalta, siūlai nebekanda o šildo  :D 

mEzgu islandišką vilną. Šildo, švelnu  :wub:​ 

Atsakyti

Mano juoda suknė - merinas, medvilnė ir truputis poliamido. Šildo labai. Tekila irgi šildo. :D
Priedas  F5241F19-9BA3-43F8-B239-AD1BD4A84BCE.jpeg   93,06KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Vis atsidarau, žiūriu ir negaliu suprast, ten stiklinės tokios su inkliūzais :hmm:  ar tekila su priedais :D​ 

Atsakyti

Vaida, nukeltų akių raštų mokiausi ( mosaic knitting, lenivyj žakard). Žinau, kad galiu ir iš interneto išmokti, bet man kai ką patinka mokytis gyvai, išgirsti visokių tipsų išeiti iš namų su fainu tikslu. O motulės Astrup ar kokia ji ten atrasto mezgimo būdo ir internete sunkiai rasti suprantama kalba. Tai va - išmokau :). Nepatiko tik šįkart, kad turėjau skubėti ir išlėkti anksčiau į tą koncertą.

Dabar reikia sugalvoti, kokį čia praktikos darbą padaryti iki sausio 15.

Atsakyti

Vis atsidarau, žiūriu ir negaliu suprast, ten stiklinės tokios su inkliūzais :hmm:  ar tekila su priedais :D​ 

Stikliukai su inkliūzais.

Atsakyti

fainai :) pagalvėlės užvalkalą į sodą :) kojines :) šaliką :)

Atsakyti

Vaikų gimtadienius vakar atlaikiau. Šnd miške pasivaikščiojom (vyras konstatavo faktą, kad rengčiausi ir reikia į mišką man galvą prasivėdint).

Pasidaviau black friday įtakai. Ir paskaitų. Ir pokalbių su vyru. Ir savo minčių. Nusipirkau sporto klubo abonimenta, nes dabar į tą kainą ir grupinės treniruotės įeina. Ne spontaniškai, nes senai planavau. Tą cinkt jungiklį išjudino viena vyro frazė: 'nes tu man rūpi'. Čia biškį ištraukta iš ilgoko pokalbio konteksto, bet esminė.
Dar - mezgiau kringelius ir panašu, kad siūlo turėtų užtekt. Matuoju prie tų pilkųjų kringelių, su kuriais pirty buvau.

Atsakyti

Kietai. Aš net nežinau kodėl, bet nežiūrėjau nieko tokio sau - nei masažų, nei procedūrų ar sportų... 

Pasikultūrinom su dukrom MO, prasiėjau per senamiestį namo - anksčiau parsiradau, nei dukros parvažiavo :).  Mezgu kojinę. Vieną baigiau, kitą pradėjau. Jau gal ir ko kito norėčiau.

Atsakyti

Restar, kas įdomaus MO? Nesu buvus, kada reiktų apsilankyt, bet kaip suprantu, ten keičiasi parodos.

Mezgu tą patį. Kaip ant vietos, jau norėčiau ko nors sau. Net kartais sugalvoju, ko :D 

Mano gyvenimo būdas nepripažįsta jokių sporto klubų, o tuo labiau abonementų. Va savaitikę mini masažiukų gavau, raumenukų patampymo, dar ateinančią pasiplaukiosiu ir būsiu užmotyvuota :D​ 

Atsakyti

Niuma, tu šaunuolė, kas susimotyvavai sporto klubui. Aš tai vis dar ne :B 100 priežasčių :B 

MO niekaip neprisijaukinu. Ne man šiuolaikinis menas... O vat į dailės galeriją galėčiau eit ir eit. 

Baigėsi ilgas savaitgalis. Kitas vėl laukia trijų dienų :yahoo:​ 

Atsakyti