Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Skustukas yra toks, kur drožia makaronas, turguj pirkus buvau, naudojau porąsyk gal, pamečiau kažkur. Labai nepasigendu. 2-3 eur max, tai jeigu norisi - ko nenusipirkus.

Atsakyti

Skustuką turiu. Visi pirštai randuoti, baisiai nepatogus. Turiu dar tokį prabangų prietaisą, kur daro iiiilgus makaronus saugiai, bet daug lieka nepanaudotos medžiagos... tai vat nežinau, ar tos tarkos irgi pateisins mano lūkesčius, ir nebus dar vienas nereikalingas prietaisas...

Atsakyti

galvojau, kaip čia aš nuo FB atsijungiau..Bandau šiaip, au taip, niekaip atgal...

Psirodo, FB užlūžo...

Negaliu atsidžiaugti pavasarėjančiu oru ir ilgėjančia diena...Labai gaila, kad kieme šlapia ir negreit pradžius, taip norisi laukee kažką paveikti...

Atsakyti

vilmak, ane? :D

Nes mane irgi atjungė nuo FB ir IG ir galvojau, gal čia kokią kontrolę pas mus įjungė  :lol: kad nesinaudotume. Kaip tik nauja vadovė atėjo.

Telefone tai veikia lyg  :hmm:​ gal atnaujinimų nėr, bet bent jau neatjungta.

Atsakyti

Man irgi neveikia FB.

Freke, gerai kad pirminei apie tuos spagečius, visai buvau pairšus, kad tokį aparatą turiu. Dabar gi tipo sveikiau maitinuosi :B  Nors per Beatos laidą sakė, kad ir tikri pilno grūdo nepervirti makaronai yra gėris :D​ 

Atsakyti

Neturėjau kada soc tinkluose būt - iš kirpyklos iškart prie puodų puoliau, tai net nustebau kolegės SMS radus apie neveikimą :). Per tą laiką ir pasitaisė. Turiu dar nerodytų, nes normaliai nenufotkintų darbų, bet va naujausiu pasigirsiu, norėjau dar paraštuot, mažei ir prie uniformos tiks :). Vakar spontaniškai pradėjau moheros Ranunculus.

Priedas  Messenger_creation_6ecf1b0f-f736-4f03-a90c-b8d8eea19055.jpeg   261,14KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

O, kokia bloga kokybė, telefone daug geriau rodė...

Atsakyti

O pas mane fb dar neveikia.... Ig nebandžiau, bet tiek mesingeris tiek FB baltas langas... Matyt dėl to, kad bandžiau slaptažodį keist. O būčiau nekeitus, jei rudenį nebūtų iš mamos ir vaiko paskyrų pavogę....

Atsakyti

Labas šaltokas rytas,

Užteko čia pasiskūsti ir FB atsigavo 🤭 

Daržovių "spagečiams" galvojau apie drožtuko tipo, nes visi skustukai per daug man pirštų aptarkavę🫣🫤 reik iš ali ar to naujo temu. 

Atsakyti

Aš su FB padariau du veiksmus-perkroviau telefoną ir pasikeičiau tinklą (dvi kortelės) tada numečiau, bo nes slaptažodžio neprisimenu :D  o paskui užėjau į SM ir supratau, jog visuotinis reiškinys tai.

Restar grožiai :wub:  nežinau kokio ten ryškumo norisi, man puikiai matosi. Smagu, kad dukra nešioja

Mano mezgimo srity atlikta kaklo apdaila, kuri visai mane tenkina. O vat rankovių pririnkimą teks pataisyt, bo nes lyg ir per daug akių. Bet vakare galiu ir šviežiai sugalvot :D 

O gyvenime jaučiuos visai sugriuvus...

Atsakyti

Freke, ką turi omeny drožtuko tipo? gal tą patį skirtingai vadinam? Nes tai, ką aš vadinu skustuku man pirštų lyg ir netarkuodavo  :hmm: .

Užsisukau užburtam neišsimiegojimo rate, pykstu ant savęs, bet nieko nesiryžtu keisti. Nes kaip ir vienintelis toks stiprus malonumas man šiuo metu - pamegzt prie kokio filmo.Tam laiko ne tiek ir daug turiu - tik vakare. tai vis panaktinėju ir einu gult apie vidurnaktį.  teoriškai galėčiau anksčiau atsigult ir ryte pamegzt, bet rytas ir mezgimas man niekaip nesiderina :oh: . Ryte noriu pajudėt, o ne įiš lovos - ant sofos...

Siūlai iš Šiaulių atlėkė per 1 dieną. Ta žalsva spalva, dėl kurios finale apsisprendžiau, gyvai gal ir ne tokia, kokios tikėjausi... bet kuriuo atveju, reikės pridėtinio siūlo, tai juo ir pavarijuosiu dar tą spalvą. ir Drops Belle pagaliau nusprendžiau išbandyti - Katukas gyrė, gal dar Kacumota.  Tik nežinau, ar ne per stori tam norimam modeliui https://www.ravelry....y/tide-loop-tee. Prasimegsiu mėginuką ir bus aiškiau, ar verta pirkt aprašymą, ar pačiai ką kombinuot teks.

Atsakyti

Sveikos kas sveikos:)

Mane biškį pastabdė gyvenimas trumpam- pasitestinau ir op- covidas

Nu bet nėr blogai, pakrenkščiu ir tiek. Tik nenoriu platint tai namie sėdžiu

Ta proga net pamegzt daugiau bandau.

Ir net ne kojines. Damušinėju antrą rankovę ir liks tik kūnas nuo pažastų

Baltas kašmyriukinis kažkokiais kleckais pasidengė. Po skalbimo. Įtariu siūle pačiam kažkokių dažančių trupinukų mėlynų buvo. Nu tai skalbiu skalbiu ir šiuo ir tuo.Arba visai sugadinsiu arba išgelbėsiu

Atsakyti