Įkraunama...
Įkraunama...

2017 Balandžiukai

Svetikai, bandyk pasimasazuoti, tikrai bus geriau kol nusipirksi aliejuka.

Violeta, 4u.gif uz vargeli. Kazkaip.neitiketina 5 val.naujagimiams nemiegot. Gal skaudejo pilvi ir nerami buvo, bet snaudeno kas kazkiek? Ziutek dabar kai miegos tau eisi dar zadint smile.gif

As jau bijau antro kelimosi nakti maitint. Dvi naktis is eiles neuzmiega po pamaotinimo ir tenka panesiot. Net ir B atsibunda. O man tai miegas oma vos stovedama nenuluztu unsure.gif
Man be soskes augint daug geriai nei su, vien del to kad nereik atpratint.

Silxoxo, stiprybes 4u.gif kad tik greiciau bedos baigtusi unsure.gif

Atsakyti

Svetikai, bandyk pasimasazuoti, tikrai bus geriau kol nusipirksi aliejuka.

Violeta, 4u.gifuz vargeli. Kazkaip.neitiketina 5 val.naujagimiams nemiegot. Gal skaudejo pilvi ir nerami buvo, bet snaudeno kas kazkiek? Ziutek dabar kai miegos tau eisi dar zadint smile.gif

As jau bijau antro kelimosi nakti maitint. Dvi naktis is eiles neuzmiega po pamaotinimo ir tenka panesiot. Net ir B atsibunda. O man tai miegas oma vos stovedama nenuluztu unsure.gif
Man be soskes augint daug geriai nei su, vien del to kad nereik atpratint.

Silxoxo, stiprybes 4u.gifkad tik greiciau bedos baigtusi unsure.gif

Na va vel nemiega, kas jai darosi...

Nesiojant ant ranku neverkia, bet iesko (.) Duodu neima, bet ir toliau iesko...

Atsakyti

silxoxo sveikatos ir stiprybės abiems.  :4u:  :4u:  :4u: 

mūsų turi jau šiokią tokią tendenciją. Vakare nuo kokių 8 nemiega. Ir linksma ir zurzgai ir parėkia ir bando migt ir neišeina,ir tenka padimučint pora valandų ar mažiau,kol nulūžta nakčiai. O tada jau gerai. Pamiega kokias 2,5 val ir valgyt, tada pavalgo vėl miegot iškart. Tada taip dar pora kartų ir rytas.

Atsakyti

Labas rytas,Lerikyte pas mus tas pats buvo, bet matyt nuo vakar viskas pasikete..

Atsakyti

Ai kaip as sakau su tais maziais tai kiekviena diena nenuspejama kokia bus . Siandien oras grazus kaip ir, keliausim laukan. Dabar dar masazistes laukiu mb isvaziavo parvezt, o mes su kryopyte ziurim soda darza. Tiksliau kazkas ziuri kazkas jau miega ant keliu  :D 

Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2017 04 29, 18:03)
<p>svetikai, pasildyi piena ilasinti eterinio suvilgyti skudureli  ir deti ant krutines</p><p></p><p>mano ta vieta,kur yra tas guzelis vel paraudo.... jau buvo ramu...ir vel kazkas... kas ten po velniu gyvena...</p>

O karvės pieną naudoti ar savo pieną? unsure.gif
Šį kart aš prie tavęs prisijungiau verysad.gif Tavo likimo draugė verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(silxoxo @ 2017 04 29, 21:25)
Sveikos merginos, mano uzsispyrelis nebeima  (.) . Valgyt nori, paimt normaliai paima, bet patraukia ir atsitraukes rekia ir tada rankytes,kojytes, balselis i trasa ir taip isiverkia iki spiegimo vos ne, kad po to vos nuraminsi. Ir mes vel ligonineje, nes va del to numete per daug svorio ir nekakojo apie 3 dienas ir mazai slapinosi ir geltonas kazkiek. Vakar atvaziavom su akuseres siutimu,  nes ir man kaip rasiau ne kas buvo,  tai patikrino,  infekcija tikriausiai, nes dideli kraujo kresuliai pasirode,  pries kelias dienas duse tiesiog iskrito toks kaip kumscio dydzio,  veliau mazesni ir tas,kad tai salta, tai karsta ir temperatura 39.. gavau antibiotiku. Siandiena mazyliui kraujo tyrimas vel buvo, gelta pakilus, bet dar ne tiek, kad reiketu gydymo, pasiule vaziuoti namo, bet mes ir taip beveik kas diena I ta ligonine vazinejam,  40 minuciu kelio, I viena puse 30-40 svaru ir isleidom kruva pinigu.. tai pasilikom iki rytojaus, nes rytoj nori dar padaryti tyrima ar nekyla daugiau.. taip pat liepe primaitint misinuku.
Kaip gaila, kad atrodyt džiaugsmingas laikotarpis taip tau aptemo verysad.gif Laikykis mergyt 4u.gif Daug vaikų užaugo su mišinėliais ir nieko nuo kitų vaikų nesiskiria, svarbiausia dabar jūsų abiejų sveikata 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Violeta06 @ 2017 04 29, 21:25)
O kapustu lapai nepadeda?
Mano pupa siandien 5val diena nemiegojo, tikiuosiu naktis bus rami, nes ranku jau nejauciu  blink.gif 
Merginos, kiek kg jau atsikratet?kiek liko? Mano likusieji 12 stovi vietoj, kazkaip baisu darosi blink.gif

Tai kad ir kopūsto namie neturiu ax.gif Kai negalima valgyt tai ir neperku ax.gif

O pas mus vėl nekokia naktis buvo verysad.gif Kodėl viskas taip kardinaliai pasikeitė? Dar prieš dvi dienas miegodavo naktimis po 5-6 val. o dabar po 3 val atsibunda, pavalgo miegodamas, mieganti bandau į lovytę įdėti atsibunda ir vėl klykia. Tada vėl prie (.), patraukia kokias 10 min ir sminga, pamiega kokias 10-20min ir vėl prabunga valgyt prašo ir taip iki 8 ryto šiandien žaidėm, po to jau vyras šiaip ne taip ant rankų užmigdė ir jau pamiegojo ilgiau. Kažkoks košmaras unsure.gif

Pas mane irgi žinok 7kg kaip liko taip ir nekrust doh.gif Bet dabar dėl to nesuku galvos, vėliau tuo pasirūpinsiu, dabar svarbiausia pieno fabrikėlis, bent jau man unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(mafina24 @ 2017 04 29, 22:24)
Svetikai, bandyk pasimasazuoti, tikrai bus geriau kol nusipirksi aliejuka.

As jau bijau antro kelimosi nakti maitint. Dvi naktis is eiles neuzmiega po pamaotinimo ir tenka panesiot. Net ir B atsibunda. O man tai miegas oma vos stovedama nenuluztu unsure.gif
Man be soskes augint daug geriai nei su, vien del to kad nereik atpratint.

Su tokia šildyklę vakar pašildžiau o po to daviau vaikui kuo ilgiau iš jos valgyt, du valgymus iš eilės, o kol jis traukė išvien masažavau. (.) tuščias visai buvo. Šiandien jau skausmas nebetoks stiprus, šiek kiek dar paskausta unsure.gif Bandysiu ir vėl kol kas šildyklę dėti, o vakare jei ką kompresą dėsiu. Svarbiausia, kad temperatūros neturiu, o tai manau geras ženklas unsure.gif
O ant skudurėlio po to dėti celofaną ir ką nors šilto, taip? kiek laiko laikyt? nebepamenu blush2.gif

Žinok pas mane lygiai tas pats doh.gif Kai atsibunda naktį sunkiai pavyksta užmigdyti vėl unsure.gif Kas čia jiems pasidarė, nebesuprantu verysad.gif
Atsakyti

Labas,

Aš nė nesisveriu. Nenoriu nervintis. Į porą ne nėštukinių kelnių telpu ir džiaugiuos.

Mes vakar savąją sunkiai užmigdėm. Nors ieškojo (.), bet patraukia kartą du ir spjauna, pyksta :oh: Čiulptukas irgi negelbėjo. Šiaip ne taip 1.30 nulaužiau... Gerai nors tiek, kad naktį tik kartą kilo.

Reik eit laukan ruoštis. Kaip jums sekasi išsiruošt, ypač kurios turit nedidelių brolių/ sesių? Mes chaotiškai labai, nepavyksta dar susistyguot :oh:

Atsakyti
Pasirodo ne taip paprasta rasti tą levandų eterinį aliejų doh.gif Keturias vaistines apvažiavau - nėra. Tik prebykcentryje specializuotoje parduotuvėje radau, kur sveiki produktai, tai apsidžiaugiau, kad radau ir paėmiau nežiūrint į kainą. O kaina už tą mažą buteliuką 7.99€ blink.gif Nu bet dzin bele padėtų unsure.gif
Tik sakė jis labai koncentruotas tai kompresui nedaugiau 1 lašelio, kad nenudegintų odos unsure.gif
Atsakyti

Oij Svetikai jau kas kas bet as tai jau labai uzjauciu del krutu problemu. Tik atsatgiai masazuodama nepritrink ir atsargiai au saldymu jei saldysi. Man sake saldyti galima tik tada kai jau pasieki norima kruties stadija. Jei desi saldyma ant karstos dideles kietos kruties gali tik bedos prisidaryt. Taip mane mokino masaziste.

Atsakyti

Ai ir svetikai as supratau kad karves piena

Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2017 04 30, 14:18)
<p>Oij Svetikai jau kas kas bet as tai jau labai uzjauciu del krutu problemu. Tik atsatgiai masazuodama nepritrink ir atsargiai au saldymu jei saldysi. Man sake saldyti galima tik tada kai jau pasieki norima kruties stadija. Jei desi saldyma ant karstos dideles kietos kruties gali tik bedos prisidaryt. Taip mane mokino masaziste.</p>

O tai kam šaldyti? mastau.gif
Aš tik šildau, kad lengviau pienukas išeitų ax.gif
Aš masažuoju pirštu pagalvėlėm nuo skaudančios vietos link spenelio, nestipriai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2017 04 30, 14:19)
<p>Ai ir svetikai as supratau kad karves piena</p>

Ačiū 4u.gif
O kokia proporcija? Kiek pieno? Aliejuko jau supratau, kad lašo užteks. Reikia piena pasildyti? Sušlapinta skudurėli tiesiai ant odos dėti ar pradžioje celofaną, o po to skudurėlį?
Atsakyti

Manau tiek kad kompresui uztektu. Susildyti piena. Ilasinti. Sudrekinti skudureli. Uzdeti, turi buti skylute speneliui. Tada maiseli irgi su skylute speneliui. Tada viska apsigaubk ranksluosciu ir uzsidek tarkim liemenele maitinimo kad prilaikytu. Laikyti kad ir kelias val. Jei jausi malonia siluma reiskias kompresas uzdetas gerai

Atsakyti