Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(oplia5 @ 2018 04 17, 11:32)
Beveik apie mano vaiką. Jokių knygelių skaityti nenori. Rašyti nenori. Darželyje nei sportuoti, nei į lauką, nei valgyti nenori.  Nieko daryti nenori, tik žaisti su mašinomis. Kalbėti  apie tai  irgi nenori. Darželyje pasakė, kad rašys pranešimą ar kažką apie jį. Bet kadangi kalbėjo vyras, tai nesuprato, kam ir kaip ten rašys.
Tai mes norėsime šortų, bet gal vistiek už kažką simboliškai. Kur ir kada paimti?  4u.gif

Aš tada dar peržiūrėsiu visus vasarinius rūbus. Gal dar kažką rasiu. Kad viską vienu metu. Otai mėtosi paskui. Parašysiu į až.

Vienas dalykas jei tik ką pervedėt, tai vaikui adaptacija. Na tokia jo reakcija į pasikeitimus. Protestas savotiškas. Gal mažai laiko. O jei palįst su juo po tuo stalu ir pabandyt užsiimt ta veikla? Paskui pasakyt kad nepatogu ir abu išlįsit? Gal vaikiukui mažai dėmesio, paskatinimo, jis nėra užtikrintas tuo ką daro? Nebent visi būdai išbandyti. Paprasčiausiai ką aš iš mokytojų girdėjau - tai kad klasėje 28 vaikai ir laiko jos neturi. Deja psichologė primygtinai dabar liepė skirti jam dėmesio, na kol iš tos duobės emocinės vaikas išlips ir tada viskas bus ok. Nes tai amžinai netruks, labai tikiuosi.
Papildyta:
QUOTE(MAMA1115 @ 2018 04 17, 11:35)
Smulkmenu nezinau, bet kai planavom kelione i RU, domejausi vykimu per Baltarusija. Jeigu butume vyke per Baltarusija, butu reikeje tranzitines vizas darytis. Del to atmetem sia galimybe, nes papildomos islaidos. Zinau, kad vyksta tikrai per Baltarusija i Rusija su tranzitinem vizom.
Papildyta:

Ne visur Omniva yra...

Na gal planavote prieš kelerius metus. Jau geri metai turbūt, kai į Ru per Baltarusiją nebeleidžia.


Dabar dėl automobilio. Jeigu vyras į Rusiją važiuoja su žmonos automobiliu, bet žmona nevažiuoja, reikia nueit į Regitrą ir pasidaryt naudotoją. Techpasis pasikeis, savininkas bus žmona bet naudotojas vyras. Tik daryt reiktų dabar, kad ne paskutinę dieną. Jei kartu važiuoja žmona, kad nepildyt krūvos deklaracijų, per sieną už vairo gali sėsti žmona. Jokios juk bėdos.
Atsakyti

Lietuviai dirbantys Ambasadoje Maskvoje vadinkim namo i Maskva  grizta per Latvija. Jie visas vizas turi metines, ne tranzitines :) 

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2018 04 17, 11:45)
<p>Lietuviai dirbantys Ambasadoje Maskvoje vadinkim namo i Maskva  grizta per Latvija. Jie visas vizas turi metines, ne tranzitines smile.gif </p>

Taigi mūsiškis net egzus laikė kad dirbt galėtų. Ir tai veja jį nuo sienos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Carlin @ 2018 04 17, 11:30)
aš irgi labai nustebau, kai mūsų klasės mokytoja po pirmo trimestro liepė vaiką paskatinti, palepinti už tai, kad baigė trimestrą tarp 5 geriausių, aukščiausiais įvertinimais. Man atrodė toks savaime suprantamas dalykas, kad mokytis reikia gerai ir nėra čia už ką skatinti biggrin.gif bet mokytoja rezultatų aptarimo metu kažkaip sugebėjo įtikinti, kad visgi vaikas tikrai nusipelnė kažkokios dovanos biggrin.gif
tai ir namie šią sistemą taikom, veikia.

raidos centre esu  buvus su mažąja, kai be paliovos vos tik kas daužydavo galvą. Man atrodo net be siuntimo registravausi, o gal ir šeimos gydytoja siuntimą davė. Buvau pas vedėją, tai labai patiko. Tikrai išsami ir konstruktyvi konsultacija. Pasakė, kad normalus tas vaikas ir jos tokio pobūdžio reakcijos normalios biggrin.gif

Aš akis išvertus sakau jūs kąąąą???? Juk paskui ferario prašys. O psichologė man ir sako - o tu ką, dirbi už ačiū???? Juk algą gauni. Neateini į darbą - išmeta iš darbo ir algos negauni. Sako juk tave irgi perka. Tik pas vaikus viskas kol kas jų suvokimo lygyje. Tarkim sutariam, kad per 7 dienas kasdien turi kloti lovą. Jei 4 dienas iš tų 7 pasikloja prizas jo. Tarkim pramoga į jo pasirinktąparką, iškyla dviračiu, kinas ar pietūs burgerinėje. Kai tai tampa įpročiu, kažkokias taisykles galima keisti. Tų taisyklių gali būti ne viena. Bet ne daugiau nei tavo vaikui metų. Tarkim 7 metai 7 taisyklės. Po kurio laiko gali būti krizė. Reik kškentėt. Jis bandys išsisukt. Maniškis manipuliuoja. Bet aš kietai laikaus. Laimėjau ! Užtat ramu dabar bilekaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2018 04 17, 11:32)
Darželyje pasakė, kad rašys pranešimą ar kažką apie jį. Bet kadangi kalbėjo vyras, tai nesuprato, kam ir kaip ten rašys.

mano draugei taip buvo - darzelyje pas juos grupes, kur broliai eina kartu (ne pagal amžių), tai mažasis (2-2,5m) mušdavo visus - nesvarbu ar mergaitė, ar berniukas, ar jo amžiaus, ar vyresnis. Tai ir auklėtojos, ir direktorė kvietė tėvus "ant kilimėlio", bet "sutvarkyt" vaiko negalėjo niekas. Tai tada darželis parašė į vaiko gerovės komisiją (ar kažkaip panašiai), dirbo su tuo vaiku psichologai, socialiniai darbuotojai ir dar kažkas - buvo patekę į tą raidos centrą (reikejo kurį laiką ten kaip į darželį vesti), po to psichologė savaitę buvo darželio grupėj ir išvados buvo, kad per mažai vaikui dėmėsio. Viena auklėtoja buvo perkelta į kitą grupę net, kaip priešiškai nusiteikusi smile.gif Žodžiu, mano draugė buvo labai ir labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 04 17, 11:12)
Papildyta:
Merginos, klausimas ne i tema, ar imanoma Vilniuje rasti gera nemokama vaiku psichologa? arba uz itin kr

Galiu drąsiai rekomenduoti permainuvejas įkūrėją psichologė Viktorija. Aš buvau jos seminare, patys geriausi įspūdžiai po jo aš radau atsikymus į daug klausimų
Papildyta:
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2018 04 17, 12:24)
<p>per kur siunciat omniva siuntas pigiau? lyg vinted buvo - nerandu</p>

Kad omniva ir taip akcija visą pavasarį lyg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangerele: 17 balandžio 2018 - 10:56
QUOTE(Loram @ 2018 04 17, 11:53)
mano draugei taip buvo - darzelyje pas juos grupes, kur broliai eina kartu (ne pagal amžių), tai mažasis (2-2,5m) mušdavo visus - nesvarbu ar mergaitė, ar berniukas, ar jo amžiaus, ar vyresnis. Tai ir auklėtojos, ir direktorė kvietė tėvus "ant kilimėlio", bet "sutvarkyt" vaiko negalėjo niekas. Tai tada darželis parašė į vaiko gerovės komisiją (ar kažkaip panašiai), dirbo su tuo vaiku psichologai, socialiniai darbuotojai ir dar kažkas - buvo patekę į tą raidos centrą (reikejo kurį laiką ten kaip į darželį vesti), po to psichologė savaitę buvo darželio grupėj ir išvados buvo, kad per mažai vaikui dėmėsio. Viena auklėtoja buvo perkelta į kitą grupę net, kaip priešiškai nusiteikusi smile.gif Žodžiu, mano draugė buvo labai ir labai patenkinta

Tai va, labai gaila, kad niekas neturi kantrybes, su kiek kitokiais vaikais. Kiekvienas, kaip sake, asmenybe, kiekvienas su savo charakteriu, poreikiais, iprociaisi ir tt. O visos nori beprobleminiu vaiku. Man ta vaika vis tarkuodavo, kad vaaaaaaaa, buvo ekskursijoj, jis kazkur vaiksto, neklauso ir tt. Ir man psichologe pasake, JIS NEPRIVALO klausyti. Jam gal neidomu. Jis tyrineja savo pasauli savaip ir atsirenka. Jis tikrai girdi kas jam idomu. Zodziu. O sulej, jei nestovi su visa banda kaip ikaltas, tai tu blogas. Tai tas vaikas kad irodyti jog jis neblogas is kailio neriasi, ir vis per galva gauna. Tai isilvaizduokit kokia vaikio emocine bukle. Jei tik nezino ka daryt ji prakaitas ispila, rankytes drebet ima, isbala. Nu sakes. Neurotiku vos nepasidare. Bet tikiuos dabar visas susitvarkys.
Atsakyti

O kokią gerą temą užvedėt. Mano sūnus irgi turi/turėjo problemų  viskas prasidėjo lopšelyje 2m kalbėjo savo kalba ir auklėtoja jo neklausė  numojo ranka, tada vaikas metus laiko darželyje neišleido nė garso, ėjom pas psichologę, paskui pas logopedę, kad gerai tartu žodžius. Kaip ir viskas gerai, vaikas noriai eina į darželį, bet kaip aš sakau, yra patogus vaikas ir iš auklėtojų nesulaukia dėmesio, jis manęs klausia, kodėl jo auklėtoja nepagyrė. Aš sakiau auklėtojai, bet matomai neužtenka laiko, nes kiti išsireikalauja dėmesio, o manasis psichus rodo namie. Kitą met eisim į priešmokyklinę, keisim visą kolektyvą, taip norisi tikėtis, kad vaiką pamatys ir įvertins...

Atsakyti
dalinuosi savo nuolaidų kodais - gal kam pravers:

Airbnb.com - sugrįš 30 usd iš pirmo užsakymo:

www.airbnb.com/c/kristinas14117

Booking.com - sugrįš 10% pirmo užsakymo (užsakymo minimumas berods 15 usd):

https://www.booking....s/35_6/580616ff



Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2018 04 17, 10:57)
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.seimospsichologija.lt/paslaugos-ir-kainos/paslaugos-vaikams-ir-paaugliams/'>http://www.seimospsichologija.lt/paslaugos-ir-kainos/paslaugos-vaikams-ir-paaugliams/</a></p><p></p><p>Norejau uzsirasyt pas Kalpokiene tai ir po 35 ar kiek ten uz val. be sansu artimiausiu metu nera vietu  biggrin.gif  </p>

As mokamai nenoriu....aciu

QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 10:59)
Mano pirmokas visiškai nenori mokytis. Vaiko motyvacija nulinė. Mokytoja sakė, jog jis visiškai nesugeba sukoncentruoti dėmesio. Man pasidarė baisu. Namie žiaurios isterikos jei kalba eina apie mokyklą. Man tas vaikas normalus o jom blogai ir viskas. Nuvedžiau pas santarų psichoterapeutą. Sako ar ryšitės 3 savaičių kursui? Sako jį ten stebės ir bus aišku. Aš aišku sutikau. Tai vat kovo mėn jis ėjo į raidos centro mokyklėlę. Pasirodo, kad tas vaikas normalesnis už patį normaliausią ir absol jokių koncentracijos sutrikimų neturi. Problema mokykloje. Nes tik ten nusiskundimai. Vaikas per daug dūxinamas. O būdamas jautrus labai baisiai reaguoja į kritiką. Jis bijo daryt klaidas ir nežinonamas kaip darut jis tiesiog visai nieko nedaro. Liepė ieškot jame teigiamų dalykų ir vaiką girti bei skatinti ir nebedūxinti. Vaikas, bent namie kardinaliai pasikeitė. Tą pačią pažangą stebiu jo kitose veiklose. Žiaurus šuolis jo lankomose veiklose. Vaikas atgijo.  Tai va. Labai man padėjo tos psichologės. Daug patarimų gavau kaip koreguotį jo elgesį. Labiausiai nustebinęs - jog vaiką reikia pirkti. Bet tai labai veikia. Nesupraskite jog perkamas dovanomis  biggrin.gif yra daug įvairių būdų. Žodžiu buvo žiauriai naudinga patirtis. Svarbiusia, jog tam vaikui tikrai nieko nėra.

O nuo keliu metu leidot?ne nuo 6? nes su tais pirmokais 6-meciais aplink girdziu daug darug probleminiu atveju unsure.gif aisku, tik spelioju biggrin.gif o siaip musu sistuacija su 8-meciu kazkuom panasi, vis skusdavos klases aukletoj, prailginto m9okytoja, nu velnias, o ne vaiks, per pamokas isdykauja, pamokas vest trukdo, vienas pats tik atsakineja rankos nepakeles, per pertraukas kaip viesulais sienom eina, nu baisu kas daros. Ejom pas psichologe...tai po seansu pasake, kad mato labai intelektualu, protinga, faina vaika. Aisku ji ***, kai jis zino atsakyma,o jam neduoda pasisakyt (o mokosi jis puikiai, stipriausiu trejetuke klaseje), aisku jis nori issidukti, nes jis jaunas, energingas ir negali jis mokytis ir zaist stalo zaidimu iki vakaro...tai kazkaip po to uzdejau biski skersa as ant tu mokytoju pastabu rolleyes.gif aisku, kad patogesnis yra tas flegma, tylenis, kuris nejuda kol jo nepajudini ax.gif

QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 11:11)
Poliklinikod neurologės prašiau siuntimo pas psichoterapeutą. Santaruose patekom pas Vilutienę. Man ji tokia labai net adekvati pasirodė. Be ilgų gyvenimo atpasakojimų, tik pagrindiniai problemų akcentai ir numanomos priežastys. Viską pati sutvarkė, pati užregino į tą raidos centrą. Sakė gausim po 3 savaičių, o gavom vietą po 2. Viskas labai ten čiki.

o kazi seimos gydytoja negali to siuntimo parasyt? be tu Santaru neeina pakliut i ta Raidos centra?
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 04 17, 12:18)
As mokamai nenoriu....aciu
O nuo keliu metu leidot?ne nuo 6? nes su tais pirmokais 6-meciais aplink girdziu daug darug probleminiu atveju unsure.gif aisku, tik spelioju biggrin.gif o siaip musu sistuacija su 8-meciu kazkuom panasi, vis skusdavos klases aukletoj, prailginto m9okytoja, nu velnias, o ne vaiks, per pamokas isdykauja, pamokas vest trukdo, vienas pats tik atsakineja rankos nepakeles, per pertraukas kaip viesulais sienom eina, nu baisu kas daros. Ejom pas psichologe...tai po seansu pasake, kad mato labai intelektualu, protinga, faina vaika. Aisku ji ***, kai jis zino atsakyma,o jam neduoda pasisakyt (o mokosi jis puikiai, stipriausiu trejetuke klaseje), aisku jis nori issidukti, nes jis jaunas, energingas ir negali jis mokytis ir zaist stalo zaidimu iki vakaro...tai kazkaip po to uzdejau biski skersa as ant tu mokytoju pastabu rolleyes.gif  aisku, kad patogesnis yra tas flegma, tylenis, kuris nejuda kol jo nepajudini ax.gif
o kazi seimos gydytoja negali to siuntimo parasyt? be tu Santaru neeina pakliut i ta Raidos centra?

Poliklinikos psichologas gali parasyt. O jis yra nemokamas. Mano vaiks beveik jauniausias klasej. Uz ji tik man rodos 1 vaikas jaunesnis dar. Rugseji jam buvo 6 metai 9 men, gruodi suejo 7. Aisku, keliem jo kolegom jau vasario men suejo 8. Metu skrtumas yra labai didelis laiko tarpas tokiam amziuj. Jau vien kai paziuriu kasej losiancius antrokus. Buvo antroku varzybos ir musu vaikai ejo su jais lost. Tai ka tu, sitie dar kosmonautai, o anie jau veiduose matyt, kad protingesni 100 kartu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 17 balandžio 2018 - 11:27
į vaiko raidos centrą duoda siuntimą poliklinika - šeimos arba neurologas, bet eilės net su siuntimu didžiulės - mes prieš 2 metus siuntimą gavom žiemos pabaigoje, konsultacijai užsirašėm birželį, o paskui paskyrė jų mokyklėlę kokiems 2-3 mėn, apie 2k į sav po 2-3 pamokėles su ergoterapeute, psichologe ir logopede - tai mokyklėlei eilė atėjo tik žiemą. Tai praktiškai vos ne metų eilė gavosi nuo pirminio siuntimo smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 04 17, 11:55)
Man reik dukrai, ji darza lanko, ar ten yra psichologas nezinau...Poliklinikoj esu buvus kazkada su sunum, nuline. I ta Raidos centra neturiu supratimo kaip uzsirasyt???skambinau spali, del sunaus tada, sake dabar ner vietu visai, nerasom, pasuksim kai atsilaisvins, iki siol va suka...puse metu. Pas privatu spejom suvaiksciot. Gal rimtai kokio siuntimo prasyt??gal tada greiciau?
Pas mus ta pati sikna...su darzeliu katastrofa. Lanko nuo rugsejo, tai ne progresas, o regresas...Aukletojos jau matau dantis sukande, kaip ir supranta, pedagoges, bet katrybe matau pasekus kaip reikiant. Sako viena tokia ponia...pamaitink, nes nevalgysiu, kedute nuneskt, kitaip neesiu miegot ir reksiu, gumyte ne taip uzsirai, uodegyte ne tuo kampu, pedkelnes nepatogios, sijonas negrazus, bliuska berniukiska, darzelis sudinas, kodel as turiu ten eiti, naktim kosmosas...zodziu, nieks jegu nebeturim su ja unsure.gif  unsure.gif


I VRC vaziuojat su savo gydytojos siuntimu. senais laikais galima buvo be siuntima i mokama konsultacija, kainavo 100 litu. dabar nezinau. Eiles ten amziais kilometrines. Rekomenduociau skambinti kas pora menesiu, nes iki smertes lauksit.

Del jusu mergaites du variantai: elgesio sutrikimas (pvz) arba tiesiog mamyte nemoka nustatyti ribas (greiciausiai). Kaip daznai savo rekimu ji pasiekia savo? Jauciu daznai. Galeciau plestis siuo klausymu ilgai ir nuobodziai.. Vat vrs as puikiai ismokau nustatyti ribas.
Atsakyti