Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

superfit aulinukai 13,5 dydis 22sv
https://amzn.to/2PjhN5D
Atsakyti
Gal kas noretų jungtis prie www.szkla.com ?
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2020 02 24, 11:13)
Gal kas noretų jungtis prie www.szkla.com ?

As noreciau jungtis, bet tik rytoj galesiu
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2020 02 24, 09:40)
Filorga 15proc.
Weleda 10proc.

Dar renku!


Parašiau AŽ
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2020 02 24, 11:13)
Gal kas noretų jungtis prie www.szkla.com ?

QUOTE(Lux @ 2020 02 24, 11:29)
As noreciau jungtis, bet tik rytoj galesiu

Ir aš norėčiau jungtis!
Atsakyti
Tai yoox niekam nereikia? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 02 24, 10:38)
Sveikos, kokiu adresu per paštą siųsti Aberio grąžinimą, gal kas žinote?

tai sausio 1 prasideda, dabar jau i pabaiga isvis viskas 4u.gif bet yra skiltis ypatingos kainos ten vis kiečias asortimentas 4u.gif

Bet jau šiais metai grybauja su dzydziais kapitaliai, ypač kelnės, tympos, sijonai,suknes viskas užmainta bele kaip, mano 151 dukrai 164 zara dydis, kaip tik, apatinės dalies, atitinka tik megstukai bliuskos. Vilnos paltukas dukrai neiškrenta is 164 dydzio, o jai tik 9 m. Pukinės striukes ir keistos dydžiai net pagal spalvas skirias biggrin.gif Sūnui tas pats gražinom ne vienas kelnes jau ....bet ten privalumas netinka gali grazinti
Atsakyti
Kur ieškoti Crest juostelių už gerą kainą? 😊
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2020 02 24, 16:22)
tai sausio 1 prasideda, dabar jau i pabaiga isvis viskas  4u.gif bet yra skiltis ypatingos kainos ten vis kiečias asortimentas  4u.gif

Bet jau šiais metai grybauja su dzydziais kapitaliai, ypač kelnės, tympos, sijonai,suknes viskas užmainta bele kaip, mano 151 dukrai 164 zara dydis, kaip tik, apatinės dalies, atitinka tik megstukai bliuskos. Vilnos paltukas dukrai neiškrenta is 164 dydzio, o jai tik 9 m. Pukinės striukes ir keistos dydžiai net pagal spalvas skirias  biggrin.gif  Sūnui tas pats gražinom ne vienas kelnes jau ....bet ten privalumas netinka gali grazinti

Ups cia Ritai003 skirta buvo:)
Atsakyti
Mokinukų mamos, pasidalinkit patirtim 4u.gif kokios firmos polo marškinėliai (ilgom rankovėm) tinka liekniems, tikrai liekniems berniukams. Dėl džinsų tai atsirinkau iš vertbaudet. O gal dar kokių kitų firmų džinsai būna su reguliuojamu liemeniu? Pirkau next, reserved, bet maniškis skęsta juose, na next dar toks ant ribos, bet reserved...
Atsakyti
Gal kas nori Didrikson striukės pavasariui. Mergaitei, viduje plonas pašiltinimas, 100% waterprof, dydis 170. Pirkau dukrai du dydžius, pasirinkome mažesnį. Jei kam reikia, perleisiu, jei ne - grąžinsiu į parduotuvę...
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2020 02 24, 22:00)
Mokinukų mamos, pasidalinkit patirtim  4u.gif kokios firmos polo marškinėliai (ilgom rankovėm) tinka liekniems, tikrai liekniems berniukams. Dėl džinsų tai atsirinkau iš vertbaudet. O gal dar kokių kitų firmų džinsai būna su reguliuojamu liemeniu? Pirkau next, reserved, bet maniškis skęsta juose, na next dar toks ant ribos, bet reserved...

Džinsiukus šakaliukui aš oerku Zaroje, polontiek ilgomis, tiek trumpomis rankovėmis benetone 😉
Atsakyti