Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Prisijunkit prie cocconcenter 4u.gif
Dar trūksta 50 Eur iki nemokamo siuntimo!
Vilnius,rašykit į a.z.
Atsakyti
Pirkčiau Mytoys.de noreciau surinkti 3-4 norinčias. Užsakinėsiu vakare. Atsiėmimas Vilniuje vakarais Jeruzalė. Darbo metu nedidelius daiktus galiu atiduoti Senamiestyje. Yra -20% batams kodas
Rasykite kryyste@gmail.com

Plastelino rinkinys gera kaina, indeliai maziukai, bet labai tinka dovanai https://www.mytoys.d...n-11563918.html

Columbia snugly kombezas
https://www.mytoys.d...n-12162093.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 25 vasario 2020 - 08:36
QUOTE(zz_aiza @ 2020 02 24, 23:06)
Džinsiukus šakaliukui aš oerku Zaroje, polontiek ilgomis, tiek trumpomis rankovėmis benetone 😉

Ačiū, pasižiūrėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2020 02 24, 21:00)
Mokinukų mamos, pasidalinkit patirtim  4u.gif kokios firmos polo marškinėliai (ilgom rankovėm) tinka liekniems, tikrai liekniems berniukams. Dėl džinsų tai atsirinkau iš vertbaudet. O gal dar kokių kitų firmų džinsai būna su reguliuojamu liemeniu? Pirkau next, reserved, bet maniškis skęsta juose, na next dar toks ant ribos, bet reserved...

perku RL polo ir labai geri buvo is asdos polo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 02 25, 09:39)
perku RL polo ir labai geri buvo is asdos polo smile.gif

Iš Asdos aš buvau prisipirkus, ir viską pardaviau. Maniškis kaip kokiam balione atrodė. Jei per pečius, pažastis gerai, tai rankovės trumpokos. Jei rankovės geros, tai per kitur skęsta. Gal ant nekokios partijos pataikiau. Tiesa, o mokykliniai megztiniai visų firmų trumpi?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2020 02 25, 09:56)
Iš Asdos  aš buvau prisipirkus, ir viską pardaviau. Maniškis kaip kokiam balione atrodė. Jei per pečius, pažastis gerai, tai rankovės trumpokos. Jei rankovės geros, tai per kitur skęsta. Gal ant nekokios partijos pataikiau. Tiesa, o mokykliniai megztiniai visų firmų trumpi?

viska pirkau is asdos. mano treciokas, kurio ugis 160 yra kudas kaip dvyrku dvyrka, atrodo liuksiskai. kelnes perku slim long. liemenes ir megztiniai tobulai

https://direct.asda....cgid=D10M1G1C14

kelnes va tokios, tik melynos

https://direct.asda....cgid=D10M1G1C16

ir dar pirkau sortus mokyklinius, nes su ilgom kelnem buvo karsta, nu tobulai viskas.

juosmuo reguliuojasi, nzn, viskas labai gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 25 vasario 2020 - 11:36
QUOTE(kriisti @ 2020 02 24, 17:24)
Ups cia Ritai003 skirta buvo:)


Issirinko vyras dzinsus zaroj pagaliau... Lyg nei storas, nei kudas, normalus 100kg vyras biggrin.gif, bet visi dzinsai kurie tinka par rura, nelenda per peda arba blauzda. Nusprendem, kad dabartiniai vyrai daugiau su bicepsais ir tricepsais, bet laibom neraumeningom kojom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bet kazkaip pagailejau 50eur ax.gif . Vadinasi naujoms kolekcijoms dar negreit nuolaida bus.
QUOTE(Kirisama @ 2020 02 24, 22:00)

Mokinukų mamos, pasidalinkit patirtim  4u.gif kokios firmos polo marškinėliai (ilgom rankovėm) tinka liekniems, tikrai liekniems berniukams. Dėl džinsų tai atsirinkau iš vertbaudet. O gal dar kokių kitų firmų džinsai būna su reguliuojamu liemeniu? Pirkau next, reserved, bet maniškis skęsta juose, na next dar toks ant ribos, bet reserved...

Visuose berniukiskuose dzinsuose maniskis skesdavo, paskui pradejau pirkti is mergaiciu skyriaus, aisku paderindavau modeli, kiseniu forma ir budavo super (sunui nesakydavau biggrin.gif , uztrauktukas is tos pacios puses, tai nesuprasdavo ;)
Atsakyti
merginos, kur galima gauti dar tų vienkartinių kaukių apsauginių? nusimatė kelionė....bet įtariu kad teks viską atidėti blink.gif
Atsakyti
Jo, žinau Asdos kelnes, irgi pirkau, patiko, kad liemuo reguliuojasi, bet maniškis jų nenešioja verysad.gif nepatinka, sako, kad nepatogios. Na gal, nežinau, aš jų nenešioju, tai nežinau ar tikrai nepatogios. Jis mieliau džinsus renkasi. Tai reiks pražiūrėt mergaitiškus, gerai rašot smile.gif o kaip su megztukais? Pernai manovitoj buvo tokie džemperiai faini. Nupirkau, vaikui patiko. Bet panešioju tik du mėnesius, paaugo ir liemuo ties pažastim, nors rankovių ilgis geras. Dabar iš next nupirkus, bet ir ilgis neypatingas. Benetone matavomės, pasibaisėjau.... megztinis su vilnele net ant pakabos kabėdamas „kando”.
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2020 02 25, 12:43)
merginos, kur galima gauti dar tų vienkartinių kaukių apsauginių?  nusimatė kelionė....bet įtariu kad teks viską atidėti blink.gif

Kur keliauti norite? Nervina mane ta situacija frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2020 02 25, 11:37)
Issirinko vyras dzinsus zaroj pagaliau... Lyg nei storas, nei kudas, normalus 100kg vyras  biggrin.gif, bet visi dzinsai kurie tinka par rura, nelenda per peda arba blauzda. Nusprendem, kad dabartiniai vyrai daugiau su bicepsais ir tricepsais, bet laibom neraumeningom kojom  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Bet kazkaip pagailejau 50eur  ax.gif . Vadinasi naujoms kolekcijoms dar negreit nuolaida bus.


mane nervina ta geju mada, aptempti visi dzinsai, kiausai apverzti, slykstu ziuret. normaliu nerasi. o kai peda 48, tai nebais i tas skylutes ir ikist gali. juokingas iki negaliu. pirkom kostiuma, tai katastrofa totali. ziauriau uz ziauru.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 02 25, 12:05)
Kur keliauti norite? Nervina mane ta situacija  frusty.gif

man tuoj irgi skrist, nervas ima. kaukes tos nifiga nepadeda. cia tada reik tokias, kaip dujokaukes devet, tie sh kur devi kai krauja ima, tai pamirskit.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 02 25, 12:05)
Kur keliauti norite? Nervina mane ta situacija  frusty.gif

po Vėlykų su vaikais į Veneciją, paskui į kroatiją....tai dabar galvojam, kad jaučiu ne tik kad atsisakyt Venecijos reiks, bet ir Kroatija per arti....
per kelias dienas taip situacija pasikeitė...dabar neaišku kur toliau rutoliosis reikalai, ar verta vasarą važiuoti į tuos kraštus....ką veikt per Velykas...dar gera vieta Juodkalnija, apvažiuojant aplink Slovenijas, Austrijas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaikaSJ: 25 vasario 2020 - 14:06