Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(gaikaSJ @ 2020 02 25, 15:14)
Gal kas nori jungtis www.aroma-zone.com. Reik prieš virusus arbatmedžio, Ravintsara (prevencinė priemonė prieš žiemos ligas)
Kaunas, rinksiu iki nemokamo siuntimo



parasiau Jums az, prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 02 26, 11:08)
Visada ten pat. Pirma karta kai nuvaziavom, daugiau niekur nenorim. Paskui aplink vazinejam. nors 5 kartus buvom, dar tiek daug nematem biggrin.gif ten ne salis o lobis biggrin.gif
Papildyta:

I Juodkalnija turbut niekada negrisiu. Buvau jai atleidus, bet paskui vel supykau biggrin.gif mane uzmuse tas baisus siukslynas, as nieko nemaciau tik siuksles, man buvo ir bjauru ir baisu ir viskas kartu sudejus. ne. unsure.gif

Kur patartum pirma kart pasiduot? Laabai daug vazinet nesam nusiteike, su vaikais nelabai gaunas, labiau pasyvus poilsis domina, na kombinuotas biggrin.gif

Mano toks santykis su Rumunija...kitiem vaje kaip grazu,o man akyse tik vienas didelis kokiu 600 km turbut besidriekiantis siukslynas unsure.gif unsure.gif Dunojus aisku wow, bet visa kita...kai tu elementariai kokiu 100 km vaziuoji ir ieskai kur stabtelt pakelej uzkasti, nes kur sustoji kalnai siuksliu, kad ner kur kojos padet unsure.gif unsure.gif pasibaisejau is tikruju tuo ka maciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 26 vasario 2020 - 12:51
QUOTE(-Braskeele @ 2020 02 26, 12:50)
Kur patartum pirma kart pasiduot? Laabai daug vazinet nesam nusiteike, su vaikais nelabai gaunas, labiau pasyvus poilsis domina, na kombinuotas biggrin.gif

Mano toks santykis su Rumunija...kitiem vaje kaip grazu,o man akyse tik vienas didelis kokiu 600 km turbut besidriekiantis siukslynas unsure.gif  unsure.gif  Dunojus aisku wow, bet visa kita...kai tu elementariai kokiu 100 km vaziuoji ir ieskai kur stabtelt pakelej uzkasti, nes kur sustoji kalnai siuksliu, kad ner kur kojos padet unsure.gif  unsure.gif  pasibaisejau is tikruju tuo ka maciau.

Kažkur tarpe tarp Šibeniko ir Makarskos. Žemyn nebesileisčiau. O toj atkarpoj patys gražiausi reikalai. Aš gyvenu 10 km iki Trogiro.

mane ten bande visaip aukleti, kad tipo ka nori ta matai, kad nepastebiu ko reikia. As nesu ta, kuri bijo palatkej miegot, ar juodu dienu gyvenime nemacius. Bet savo atostogas noriu praleist ne siukslyne ir ne su juroj plaukojanciais sudais. weu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 26 vasario 2020 - 13:20
QUOTE(JMD @ 2020 02 26, 14:18)
Kažkur tarpe tarp Šibeniko ir Makarskos. Žemyn nebesileisčiau. O toj atkarpoj patys gražiausi reikalai. Aš gyvenu 10 km iki Trogiro.

mane ten bande visaip aukleti, kad tipo ka nori ta matai, kad nepastebiu ko reikia. As nesu ta, kuri bijo palatkej miegot, ar juodu dienu gyvenime nemacius. Bet savo atostogas noriu praleist ne siukslyne ir ne su juroj plaukojanciais sudais. weu

Ir as... o vat su juroj plaukiojanciais sudais atostogaut teko tiesiogine to zodzio prasme unsure.gif unsure.gif Bulgarijoj uzpernai...kai po liuties matyt pakilo kabalizacijos turinys ir viskas zemyn i jura...
Atsakyti
Merginos, gal kuri buvote susidūrusi su šiuo puslapiuku biggrin.gif Čia kinai ar ne rolleyes.gif
www.weefunny.com
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 02 26, 13:27)
Ir as... o vat su juroj plaukiojanciais sudais atostogaut teko tiesiogine to zodzio prasme unsure.gif  unsure.gif  Bulgarijoj uzpernai...kai po liuties matyt pakilo kabalizacijos turinys ir viskas zemyn i jura...

oi....tikiuosi niekad nepkaliut į tokia situaciją
nors, žinokit net Šveicarijoje prie nuostabaus Lugano ežero vaikščiojant mieste pakrante - higieniniai paketai plaukioja:) žodziu...neikur nedingsi nuo žmgaus veiklos padarinių
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2020 02 25, 07:23)
Prisijunkit prie cocconcenter  4u.gif
Dar trūksta 50 Eur iki nemokamo siuntimo!
Vilnius,rašykit į a.z.

Nupirkta 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal KNYGŲ KLUBE yra papildomas kodas? 4u.gif
Atsakyti
Ar nieks Vilniuje neplanuoja pirkt is EASYCOSMETICS.DE? Tuso reik...
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2020 02 24, 12:13)
Gal kas noretų jungtis prie www.szkla.com ?



WWW.SZKLA.COM norus siųskit i pm 4u.gif
Atsakyti
gal Kaune yra norinčių prisijungti prie Cocono?
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 02 27, 09:47)
Ar nieks Vilniuje neplanuoja pirkt is EASYCOSMETICS.DE? Tuso reik...


Turbūt jungčiausi, plaukams priemonės jau reikia smile.gif
Atsakyti