Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(-Braskeele @ 2020 02 25, 22:40)
Sveikinimai biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Klausykit, vis noriu paklaust- kaip su tuo PVM skirtumu kai perkam pvz is vokieciu, prancuzu ir kt amazonu ir siunciam i UK. Anksciau visad ta skirtuma numinusuodavo nuo tu vaikiskisku rubu batu, o dabar ne viskam unsure.gif kai kam net dadeda kelis centus...ir neatgaudau kodel, pardavejas tas pats amazonas, skirtingos pvz striukes vaikiskos, vienai minusuoja, kitai ne...

Mes visad taip darom. Išvažiuodami užsisakom, prieš ar tik po naujų pasitvirtinam. Kitaip nėra vietų.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 02 25, 20:38)
Mergiukai, uniqlo pašipino mūsų užsakymą.  smile.gif  4u.gif


Puiku friends.gif
Atsakyti
Dar renku Mytoys! Dar galioja batams nuolaida
https://www.mytoys.d...n-12159555.html
Atsakyti
Gal kam pravers varle.lt 3 Eur kodas CEGFBHRR Galioja šią savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 02 25, 16:41)
Mano abu tėvai medikai, bet jie labai pergyvena, nes sveikatos netobulas, amžius irgi garbus.. O dar man vis skambina ir moko moko..  doctor.gif  doh.gif

o mano mama Insbruke gyvena...jai ta šaiurės Italija ranka paduoti, apie 80 km.... tai sveikata irgi ne kažka...vakar sakiau užsiperki vaistų (kurie nuolat geriami), šikpopierio, kruopų ir sėdi namie:)
Atsakyti
Sveikos, gal kas yoox renkate? ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 02 26, 00:12)
Mes visad taip darom. Išvažiuodami užsisakom, prieš ar tik po naujų pasitvirtinam. Kitaip nėra vietų.

Visada ten pat vaziuojat? kur ten apskritai vaziuot i t Kroatija? biggrin.gif i koki miesta? nebuve, neisivaizduoju net...
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 02 26, 09:26)
Visada ten pat vaziuojat? kur ten apskritai vaziuot i t Kroatija? biggrin.gif i koki miesta? nebuve, neisivaizduoju net...

oi, bet kur:)
mes pasiimdavom kažkokį regioną ir po jį rimčiau pasimaldavom. Architektūros grožio prasme, šiaurinė Kroatija (ISTRA), gal mažiasiai patraukli, na bent jau man. Tikrai gražių salų yra, Creso, Pago sala, Krka. Dar kartą apžiūrėčiau Juodkalniją, buvę gal prieš 10 metų. tik reik susitaikyti, kad nėra idealios tvarkos, toks mentalitetas...
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2020 02 26, 08:55)
o mano mama Insbruke gyvena...jai ta šaiurės Italija ranka paduoti, apie 80 km.... tai sveikata irgi ne kažka...vakar sakiau užsiperki vaistų (kurie nuolat geriami), šikpopierio, kruopų ir sėdi namie:)

as dirbu imoneje ant sienos IT/AT biggrin.gif, mum iki Insbruko 40 km
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2020 02 26, 09:26)
Visada ten pat vaziuojat? kur ten apskritai vaziuot i t Kroatija? biggrin.gif i koki miesta? nebuve, neisivaizduoju net...

Visada ten pat. Pirma karta kai nuvaziavom, daugiau niekur nenorim. Paskui aplink vazinejam. nors 5 kartus buvom, dar tiek daug nematem biggrin.gif ten ne salis o lobis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gaikaSJ @ 2020 02 26, 09:53)
oi, bet kur:)
mes pasiimdavom kažkokį regioną ir po jį rimčiau pasimaldavom. Architektūros grožio prasme, šiaurinė Kroatija (ISTRA), gal mažiasiai patraukli, na bent jau man. Tikrai gražių salų yra, Creso, Pago sala, Krka. Dar kartą apžiūrėčiau Juodkalniją, buvę gal prieš 10 metų. tik reik susitaikyti, kad nėra idealios tvarkos, toks mentalitetas...

I Juodkalnija turbut niekada negrisiu. Buvau jai atleidus, bet paskui vel supykau biggrin.gif mane uzmuse tas baisus siukslynas, as nieko nemaciau tik siuksles, man buvo ir bjauru ir baisu ir viskas kartu sudejus. ne. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 26 vasario 2020 - 10:03
QUOTE(JMD @ 2020 02 26, 10:08)


I Juodkalnija turbut niekada negrisiu. Buvau jai atleidus, bet paskui vel supykau biggrin.gif mane uzmuse tas baisus siukslynas, as nieko nemaciau tik siuksles, man buvo ir bjauru ir baisu ir viskas kartu sudejus. ne. unsure.gif

hm, maniau situacija pagerėjo per 10 metų. Jo ten truputį grūdai tarp pelų, tikėjausi kad tvarkosi....bet o gero mentalitetą sunku pakeistį neužaugus naujai kartai, kuri norės iš turizmo užsidirbti.Man Serbija tai va labai nepatiko, užteko tik tranzito ir 1 nakvynės:)
Atsakyti
Mes buvom Juodkalnijoj prie 10 metų ir jokių šiukšlių nematėm, ir pakeliavom visur nemažai. Gal nuo miestų priklauso
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2020 02 25, 17:42)
Cocoocenteri pirksiu klaipedoj
Kas norit junkites iki free shipo:) d.kvasnia@gmail.com tema nikas cocooncenter

dar galit prisijungti smile.gif
Atsakyti