Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 13, 20:17)
Apie šį derinį ir rašiau laugh.gif

Tai po kiek spalvų vienoj sruogoj?  bigsmile.gif

Aš irgi dar ne. Niekas yra pats kiečiausias trukdalas cool.gif

Ane? Man pasirodė, kad ten grynai tik merinas. Nu ne tiek svarbu, abo užsisakiau dvi spalvas.

Emmm.. gal po 5 ar 4 g.gif Tos mėlynų atspalvių tai labai panašios visos, o bananų čatnis rusva, garstyčių, žalia, juoda ir vėl pereina į garstyčių.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 13, 20:24)
Ane? Man pasirodė, kad ten grynai tik merinas. Nu ne tiek svarbu, abo užsisakiau dvi spalvas.

A ką megzt iš jų sumąstei? Kaip ir domina sudėtis, bet jau be konkretaus projekto visai nenoriu priaugti papildomo svorio (siūlų verysad.gif )


Bet tai kokia graži pas WL spalva dabar ant virbalų. Apseilėju kaskart ekraną wacko.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 13 kovo 2019 - 21:04
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 13, 20:31)
A ką megzt iš jų sumąstei? Kaip ir domina sudėtis, bet jau be konkretaus projekto visai nenoriu priaugti papildomo svorio (siūlų verysad.gif )

O čia viskas į vieną mezginį? Mano akims, tai jau cirkas arba Afrika, arba kokie Havajai.

Bet tai kokia graži pas WL spalva dabar ant virbalų. Apseilėju kaskart ekraną wacko.gif laugh.gif

Kaip visada kažką paprasto ir elementaraus biggrin.gif

Kaip ir taip. Matysiu kas gausis ir ar iš vis gausis smile.gif Čia esmė ne Afrika, Havajai ar cirkas, o siūlo išbandymas ir mezgimo technikos įvaldymas sakykim taip bigsmile.gif

Ta raudona?
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 13, 21:04)
Kaip visada kažką paprasto ir elementaraus  biggrin.gif 

Ta raudona?

Oh doh.gif laugh.gif

Aha.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 13, 21:06)

Tai, kad aš tik taip ir moku biggrin.gif Tarp kitko su anuo pajedkų heivordu buvo toks atvejis - dvi dienas ariau megzdama apačiai raštą iš japoniško žurnalo, pabaigiau.. ir išardžiau biggrin.gif
Bet čia geras sprendimas buvo biggrin.gif Pabandžiau ir gana smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Netraukia visai, norisi absoliučiai nude'inių spalvų. Dundaga - išimtis kažkokia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 13 kovo 2019 - 21:23
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 13, 21:18)
Tai, kad aš tik taip ir moku  biggrin.gif  Tarp kitko su anuo pajedkų heivordu buvo toks atvejis - dvi dienas ariau megzdama apačiai raštą iš japoniško žurnalo, pabaigiau.. ir išardžiau  biggrin.gif
Bet čia geras sprendimas buvo  biggrin.gif Pabandžiau ir gana  smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Netraukia visai, norisi absoliučiai nude'inių spalvų. Dundaga - išimtis kažkokia  biggrin.gif

Uf, reiks imt diržą. Knygas perki, o paskui ardai. Kas ten tau nepatiko?

Fotkėj nieko ardytino nematau. Net ir kraštukas visai žaviai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 13 kovo 2019 - 21:38
Hai iš ryto bigsmile.gif

Nu jau šiandien kiek visko darban prisikroviau, kaip čigonas koks doh.gif Ta prasme siūlų, virbalų, knygą ir t.t. Planų daug, ale man darbe geriau sekasi paleliakint su kolegėm, nei normaliai pamegzt biggrin.gif Bet svarbu turiu su savim biggrin.gif

Tai jamam kokio gėralo rytinio drinks_cheers.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 13, 21:34)
Uf, reiks imt diržą. Knygas perki, o paskui ardai. Kas ten tau nepatiko?

Fotkėj nieko ardytino nematau. Net ir kraštukas visai žaviai atrodo.

Kad aš jas perku, nereiškia, kad ir skaitau lotuliukas.gif Viskas tvarkoj raštą teisingai išmezgiau, bet ten kur apvyniojamos akys kelios gal per stipriai apvyniojau ir toks kaip suveržimas gavosi , o ir užbaigimas su adata ten visai netiko, patikėk manim smile.gif Žodžiu, taip reikėjo biggrin.gif

Tas siūlų miksas visai nepripažįsta jokio rašto, visai visiškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 14, 09:04)
Nu jau šiandien kiek visko darban prisikroviau, kaip čigonas koks doh.gif Ta prasme siūlų, virbalų, knygą ir t.t. Planų daug, ale man darbe geriau sekasi paleliakint su kolegėm, nei normaliai pamegzt  biggrin.gif Bet svarbu turiu su savim  biggrin.gif

Tas siūlų miksas visai nepripažįsta jokio rašto, visai visiškai  biggrin.gif

Taip kaip šiandien, trukdo kolegės megzt? biggrin.gif

OK, OK, šį kartą patikėsiu cool.gif laugh.gif

Laba, kavos, arbatos? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas leb.gif

Penktaaaadienis bigsmile.gif

Jamam ko nors pagal pageidavimus biggrin.gif
Atsakyti
Laba laba bigsmile.gif

Dar suvažinėsiu šen bei ten ir bus galima jamt! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 15, 10:36)
Laba laba  bigsmile.gif

Dar suvažinėsiu šen bei ten ir bus galima jamt!  biggrin.gif

O aš jaučiu pasiskambinsiu į kąsiūlus ir perpiet vėl teks ten lėkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 15, 10:45)
O aš jaučiu pasiskambinsiu į kąsiūlus ir perpiet vėl teks ten lėkt  biggrin.gif

Buvau ir ten šian užsukus biggrin.gif
Atsakyti