Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

Nu, Gaudvile, kaip tau? cray.gif Viskas ten dar taip gyva ir jautru pas ją unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 15, 21:07)
Nu, Gaudvile, kaip tau?  cray.gif Viskas ten dar taip gyva ir jautru pas ją  unsure.gif

Ai, kažkaip net pikta pasidarė, nafik klausinėt tokiom jautriom temom. Berazumės.

Atsakyti
Labas darbingas lietingas rytas bigsmile.gif

Kavos? bigsmile.gif

Reik kažkaip užmūčint tą dryžuotąjį iš tvido ir imtis naujų mezginių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 16, 09:49)
Labas darbingas lietingas rytas  bigsmile.gif

Kavos?  bigsmile.gif

Reik kažkaip užmūčint tą dryžuotąjį iš tvido ir imtis naujų mezginių  bigsmile.gif

Labas labas bigsmile.gif Vakar mažoji sakė: mama, oras visai neblogas, lietus žolę laisto. Taigi labai gerai.
Jumoras tame, kad nieko apie blogą orą ir lietų nesakiau laugh.gif

Ugu, būtų gerai bigsmile.gif

Dabar jau klausiu! Ar mezgei pabandyt mažą mėginuką? Labai labai domina, kas gavosi po bto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 16, 10:50)
Labas labas  bigsmile.gif Vakar mažoji sakė: mama, oras visai neblogas, lietus žolę laisto. Taigi labai gerai.
Jumoras tame, kad nieko apie blogą orą ir lietų nesakiau laugh.gif

Ugu, būtų gerai  bigsmile.gif

Dabar jau klausiu! Ar mezgei pabandyt mažą mėginuką? Labai labai domina, kas gavosi po bto  bigsmile.gif

Matyt buvo dienos eigoje kas aplinkui sakė, jog oras ššš biggrin.gif

Jamam drinks_cheers.gif

Konkrečiau klausk bigsmile.gif Kurie domina labiausiai, nes dar iš tų naujų nei vienų neišbandžiau, tik patyliukais velku namo dalim ir slepiu biggrin.gif Dundagą išbandžiau, tik dar neskalbiau mėginuko, nes jis dar neužbaigtas, abo viena kažkokia technika neišeina megzt, tai miksuoju, biškį su protiažkom, biškį be biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 16, 11:08)
Matyt buvo dienos eigoje kas aplinkui sakė, jog oras ššš  biggrin.gif

Konkrečiau klausk  bigsmile.gif  Kurie domina labiausiai, nes dar iš tų naujų nei vienų neišbandžiau, tik patyliukais velku namo dalim ir slepiu  biggrin.gif  Dundagą išbandžiau, tik dar neskalbiau mėginuko, nes jis dar neužbaigtas, abo viena kažkokia technika neišeina megzt, tai miksuoju, biškį su protiažkom, biškį be   biggrin.gif

Matyt.

Konkrečiau - Galanta.

Jau kaip laukiu, ką tu ten su ta dundaga chimičini biggrin.gif

O, manrods pagaliau radau idealią pilką spalvą. Vakare užsakysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 16 kovo 2019 - 11:21
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 16, 11:12)
Konkrečiau - Galanta.

Jau kaip laukiu, ką tu ten su ta dundaga chimičini  biggrin.gif

Oi, tai aišku mezgiau ir net foto grūpse yra tas žalias mažytis. "Sėda" neblogai po skalbimo, daugmaž išsilygina, kaip šitas, nu užmiršau. Nesvarbu, supranti apie ką aš biggrin.gif O švelnumėlis koks išskalbus, nors tik vieną kartą ploviau mėginuką smile.gif Po skalbimo aš absoliučiai sužavėta rezultatu.

Nieko dar nechimičinu, mokausi žakardą megzt be protiažkų, bet tas iškrypėliškas mezgimas dviem rankom sunkiai man pasiduoda, o kur rodo WL, kai vienoj rankoj abi spalvos ir mezgi taip chitrai kaišiodama virbalą virš siūlo, po siūlu, apvyniojant, perkišant, ištraukiant ir t.t. - nu visiškas kosTmosas man.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 16, 11:22)
Oi, tai aišku mezgiau ir net foto grūpse yra tas žalias mažytis. "Sėda" neblogai po skalbimo, daugmaž išsilygina, kaip šitas, nu užmiršau. Nesvarbu, supranti apie ką aš  biggrin.gif  O švelnumėlis koks išskalbus, nors tik vieną kartą ploviau mėginuką  smile.gif Po skalbimo aš absoliučiai sužavėta rezultatu.

Nieko dar nechimičinu, mokausi žakardą megzt be protiažkų, bet tas iškrypėliškas mezgimas dviem rankom sunkiai man pasiduoda, o kur rodo WL, kai vienoj rankoj abi spalvos ir mezgi taip chitrai kaišiodama virbalą virš siūlo, po siūlu, apvyniojant, perkišant, ištraukiant ir t.t. - nu visiškas kosTmosas man.

Pl*t, nu. Blogai tas sėdimas. Reiks papildomai užsipirkt.


Cha cha, man irgi kosTmosas pasirodė lotuliukas.gif Dar mačiau vieną rusaitę, taip keistai aukštai aukštai smilių iškėlus žakardą mezgė. Beveik 90 laipsnių kampas su nykščiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 16 kovo 2019 - 11:27
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 16, 11:26)
Pl*t, nu. Blogai tas sėdimas. Reiks papildomai užsipirkt.
Cha cha, man irgi kosTmosas pasirodė lotuliukas.gif Dar mačiau vieną rusaitę, taip keistai aukštai aukštai smilių iškėlus žakardą mezgė. Beveik 90 laipsnių kampas su nykščiu.

Nu jie visi sėda, pati žinai. Bet reik įvertinti ir tai, kad aš mezgu su 3,5 nr. Kuo laisviau mezgu, tuo daugiau sėda. Jeigu tu sukalsi 2,5 - 3nr taip nebus mirksiukas.gif

Aš kiek vaizdelių žiūrėjau, tai užsiroviau ir ant tokių, kur bemezgant pamiršta kaip megzt ir schemoj susipainioja biggrin.gif Pasijaučiau ne vieniša biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas bitės bigsmile.gif

Dūzgiam kavos ir arbatos gerti bigsmile.gif

Saintlina, sveikinu su Šimašium, nors, žinau, kad norėjai Zuoko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 18, 10:42)


Saintlina, sveikinu su Šimašium, nors, žinau, kad norėjai Zuoko  biggrin.gif


Na, tiek to, Šimašius irgi neblogiausias variantas smile.gif

bet aga, norėjau Zuokučio biggrin.gif anas tiek idėjų amžinai turi, minčių nestandartinių, toks su polėkiu. Patinka jis man, ir psio.
Va, kaip mes balsavom smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 kovo 2019 - 15:53
Labas rytas smile.gif

Kaičiam kavą bigsmile.gif

Gaudvile, Pabaigiau megztinį iš Galantos. Bus po daržą kapstytis, jau taip užsilochinau su juo, kad baisu. Po pirmo skalbimo sakykim "sėdo" po porą cm iš pločio ir iš ilgio. Mėginukas ir mano skaičiavimai - nieko verti.
Atsakyti