Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 15, 11:56)
Buvau ir ten šian užsukus  biggrin.gif

Aš nevažiuosiu, nes, pasirodo, neturi spalvos kokios noriu. O ką tu ten? Tiesa, o bambukinius ChiaoGoo bandei jau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 15, 12:01)
Aš nevažiuosiu, nes, pasirodo, neturi spalvos kokios noriu. O ką tu ten? Tiesa, o bambukinius ChiaoGoo bandei jau?  bigsmile.gif

Virbalus pirkau, addi - crazytrio ir trumpu valu kiti, kur vienas virbalas buku galu, kitas smailesniu.

O Casalanoj - siūlus. Seniai norėti, tik šian pamačiau, kad ten 50proc sintetikos yr, baisuma, nu wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 15 kovo 2019 - 12:06
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 15, 12:05)
Virbalus pirkau, addi - crazytrio ir trumpu valu kiti, kur vienas virbalas buku galu, kitas smailesniu.

O Casalanoj - siūlus. Seniai norėti, tik šian pamačiau, kad ten 50proc sintetikos yr, baisuma, nu wacko.gif

Neįdomu šitie biggrin.gif

Kokius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 15, 12:50)
Neįdomu šitie  biggrin.gif

Kokius  bigsmile.gif

Pvz., kodėl neįdomu? cool.gif

Gražius - Lanagatto Manhattan ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 15, 12:58)
Pvz., kodėl neįdomu? cool.gif

Gražius - Lanagatto Manhattan  ax.gif

Žinau, kad ruošiausi rašyt apie juos, bet matyt taip ir neparašiau biggrin.gif Nemoku megzt su tokiais ir man ne privalumas tie skirtingi galiukai. Gi turėjau kojinėms skirtus Colibri, nežinau kam pirkau, nes greit pardaviau biggrin.gif Man patinka smailiukai. Aš jau tada geriau ne crazy trio pirkčiau , o Chiaogoo tuos raudonam dėkliuke miniukus bigsmile.gif Tarpkitko esu apie juos jau pagalvojus ateityje biggrin.gif

O, kokie margučiai bigsmile.gif Ką megzt suplanavus iš jų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 15, 15:19)
Žinau, kad ruošiausi rašyt apie juos, bet matyt taip ir neparašiau biggrin.gif Nemoku megzt su tokiais ir man ne privalumas tie skirtingi galiukai. Gi turėjau kojinėms skirtus Colibri, nežinau kam pirkau, nes greit pardaviau  biggrin.gif Man patinka smailiukai. Aš jau tada geriau ne crazy trio pirkčiau , o Chiaogoo tuos raudonam dėkliuke miniukus  bigsmile.gif  Tarpkitko esu apie juos jau pagalvojus ateityje  biggrin.gif

O, kokie margučiai  bigsmile.gif  Ką megzt suplanavus iš jų  bigsmile.gif

Na, parašysiu iš savos varpinės ir tai nėra jokia taisyklė, o tik patogaus gyvenimo ieškojimas bigsmile.gif Tai va, man labai dažnai tenka sėdėt mašinoj ir paprastai tuo metu mezgu. Galėčiau megzt pilnavertį megztinį, ale realiai mažai vietos komfortabiliam darbui. Kentėt galima, ale ne taip dažnai. Todėl bet kuriuo sezonu imu gamint kokias smulkmes arba nėrimą. Čia apie crazy trio, noriu išbandyt naujieną, o gal visai ir prilips.

Dėl antrų virbalų. Tebūnie megzt nemoku, tikrai pati savarankiškai mokiaus būdama 5 metų, tai pradmenys jau kokie susiformavo, tokie. Čia apie tai, kad kairį virbalą dešiniu smilium nustumiu, mezgant sharp'ais pradūria elementariai pirštą. Peiliu nagų nenusikapoju, o virbalai, bjaurybės, badosi ax.gif Žodžiu, vienintelis minusas - badymasis, megzt galiu ir bukais, didelio skirtumo nejaučiu.
Ai, ir dar, moku megzt tik dešine ranka, tai skirtingi galai, skirtingiem projektams.


Jei dėl brand'ų, tai tik Prym( Maximos asortimentas) ir kitaiskų iš Ali nepripažįstu. Beje, turiu ir lėvus kitaiskus, bet juos specialiai pirkau matavimuisi, nemezgimui.

O kas raudonam chiaogoo, nepamenu, bet tai crazy trio vieninteliai addi turi. Ar klystu?


Sugalvojau vieną derinį, bet neradau pilkos spalvos siūlų. Ale kol jiems ateis eilė, gal tinkama pilka ir atsiras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 15, 16:11)
Na, parašysiu iš savos varpinės ir tai nėra jokia taisyklė, o tik patogaus gyvenimo ieškojimas  bigsmile.gif Tai va, man labai dažnai tenka sėdėt mašinoj ir paprastai tuo metu mezgu. Galėčiau megzt pilnavertį megztinį, ale realiai mažai vietos komfortabiliam darbui. Kentėt galima, ale ne taip dažnai. Todėl bet kuriuo sezonu imu gamint kokias smulkmes arba nėrimą. Čia apie crazy trio, noriu išbandyt naujieną, o gal visai ir prilips.

Dėl antrų virbalų. Tebūnie megzt nemoku, tikrai pati savarankiškai mokiaus būdama 5 metų, tai pradmenys jau kokie susiformavo, tokie. Čia apie tai, kad kairį virbalą dešiniu smilium nustumiu, mezgant sharp'ais pradūria elementariai pirštą. Peiliu nagų nenusikapoju, o virbalai, bjaurybės, badosi  ax.gif Žodžiu, vienintelis minusas - badymasis, megzt galiu ir bukais, didelio skirtumo nejaučiu.
Ai, ir dar, moku megzt tik dešine ranka, tai skirtingi galai, skirtingiem projektams.
Jei dėl brand'ų, tai tik Prym( Maximos asortimentas) ir kitaiskų iš Ali nepripažįstu. Beje, turiu ir lėvus kitaiskus, bet juos specialiai pirkau matavimuisi, nemezgimui.

O kas raudonam chiaogoo, nepamenu, bet tai crazy trio vieninteliai addi turi. Ar klystu?
Sugalvojau vieną derinį, bet neradau pilkos spalvos siūlų. Ale kol jiems ateis eilė, gal tinkama pilka ir atsiras  biggrin.gif

Tai čia, kad man nepatinka, net ne nepatinka, o nemoku, tai irgi ne taisyklė biggrin.gif Gi mes visi skirtingi smile.gif

O, matai, čia tikrai bėda, jei pastoviai badaisi. Tikrai suprantu smile.gif

Oi su tais brand'ais, jau geriau jų visai nebūtų. Kažkas šiandien pasitratino ant akinių ax.gif Sėdžiu ir graužiuosi. Bet man jų reikėjo.

Raudoni yra tie trumpyčiai visai, kur kažkada rašei, kad visai nesupranti kam tokie skirti biggrin.gif Ne konkrečiai tada apie CG rašei, lyg apie Addi tuos 20cm ar kiek yra irgi.

Ta pilka spalva gyvenimą trumpina. Man irgi pilka Dundaga būtų suvėjus kaip saldainė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 15 kovo 2019 - 16:20
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 15, 16:19)
Kažkas šiandien pasitratino ant akinių  ax.gif  Sėdžiu ir graužiuosi. Bet man jų reikėjo.

Raudoni yra tie trumpyčiai visai, kur kažkada rašei, kad visai nesupranti kam tokie skirti biggrin.gif Ne konkrečiai tada apie CG rašei, lyg apie Addi tuos 20cm ar kiek yra irgi.

Ta pilka spalva gyvenimą trumpina. Man irgi pilka Dundaga būtų suvėjus kaip saldainė.

Prieš metus ar du mergiotei pirkau, berods 175€ tik už rėmelius sumokėjau. Baisi kaina tuomet pasirodė, bo tik neseniai nustojau į litus konvertuot.

Išties nežinau ir dabar kam tie trumpučiai reikalingi. Bet tai anksčiau visai galai nesueidavo, dabar valai čiut čiut ilgesni už virbalus. Šį kartą rankovėms pirkau. Vis nesekasi gerai užveržt prisukamus ir kas eilę veržt - keikiuosi kaip sapožnikas.

Jei dvigijei(-ai, a kaip teisingai turi būt 🤔😅) dundagai, tai tame keistame taške būna pilkos vilnos. Tik dar jie neatsidarė naujoj vietoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 15 kovo 2019 - 17:39
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 15, 17:09)
Prieš metus ar du mergiotei pirkau, berods 175€ tik už rėmelius sumokėjau. Baisi kaina tuomet pasirodė, bo tik neseniai nustojau į litus konvertuot.

Išties nežinau ir dabar kam tie trumpučiai reikalingi. Bet tai anksčiau visai galai nesueidavo, dabar valai čiut čiut ilgesni už virbalus. Šį kartą rankovėms pirkau. Vis nesekasi gerai užveržt prisukamus ir kas eilę veržt - keikiuosi kaip sapožnikas.

Jei dvigijei(-ai, a kaip teisingai turi būt 🤔😅) dundagai, tai tame keistame taške būna pilkos vilnos. Tik dar jie neatsidarė naujoj vietoj.

Nu tai taip taip, dar kur paturbinti lęšiai ir žiūrėk kaina jau dviguba ax.gif Nu bet madingi biggrin.gif Dzin, užsidirbsiu biggrin.gif

Irgi rankovėms, kojinėms smile.gif Man kosmosas megzt su 4-5, o čia visi 6 išeina biggrin.gif Trumpyčiai 10cm atsivežia, ilgesni ne.

6/2 bus teisingiausia biggrin.gif O, aš ten turiu savo šnipą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 15, 18:06)
Trumpyčiai 10cm atsivežia, ilgesni ne.

  O, aš ten turiu savo šnipą  bigsmile.gif

Tai ir kitų firmų atsilaisvina, ale zakon podlasti veikia - atsisiunčiau ChiaoGoo čiuptuvėlius-širdutes jau kad užtikrintai taip, tai po to karto ir neatsilaisvina laugh.gif Tiesa, tuo pačiu pirkau ir vientisus, nėr kada išbandyt.

Tavo šnipui dabar lygiai 16 žingsnių iki ten laugh.gif

Nesigyriau. Gi mano draugė kovo pabaigoj į pirmas varžybas važiuos. Ir gegužės mėn egzaminai turėtų būt, ale federacijoje siaučia anarchija, maištauti vilniečiai pradėjo. Tikiuosi vaikai dėl to nenukentės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 15, 18:54)
Tai ir kitų firmų atsilaisvina, ale zakon podlasti veikia - atsisiunčiau ChiaoGoo čiuptuvėlius-širdutes jau kad užtikrintai taip, tai po to karto ir neatsilaisvina laugh.gif Tiesa, tuo pačiu pirkau ir vientisus, nėr kada išbandyt.

Tavo šnipui dabar lygiai 16 žingsnių iki ten laugh.gif

Nesigyriau. Gi mano draugė kovo pabaigoj į pirmas varžybas važiuos. Ir gegužės mėn egzaminai turėtų būt, ale federacijoje siaučia anarchija, maištauti vilniečiai pradėjo. Tikiuosi vaikai dėl to nenukentės  unsure.gif

Taip, šitas zakonas suveikia, kai visai nereik biggrin.gif

Perduosiu, jei labai spardysis biggrin.gif

O, kokia šaunuolė bigsmile.gif Super :yes:

Kuodė WL šian neefirina? Aš užsakiau šeimynai picą, kad galėčiau ramiai Liudačką žiūrėt bigsmile.gif

Bliam, pasisvėriau gautus siūlus, na magaryčių gavau drūčiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 15, 18:59)
Kuodė WL šian neefirina? Aš užsakiau šeimynai picą, kad galėčiau ramiai Liudačką žiūrėt  bigsmile.gif

Bliam, pasisvėriau gautus siūlus, na magaryčių gavau drūčiai  bigsmile.gif

Anos stories parašyta, kad dėl techninių kliūčių šian neefirins, Oksana vietoj jos 😉 Mes dar sporte, gal spėsiu grįšt iki Liudočkos.

Smagu nu biggrin.gif ale jei nekompiuterizuota technika, tai reali ta paklaida. O konusų svorį minusavai?
Atsakyti