Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Kulkė @ 2019 03 19, 08:54)
Labas rytas  smile.gif

Kaičiam kavą  bigsmile.gif

Gaudvile, Pabaigiau megztinį iš Galantos. Bus po daržą kapstytis, jau taip užsilochinau su juo, kad baisu. Po pirmo skalbimo sakykim "sėdo" po porą cm iš pločio ir iš ilgio. Mėginukas ir mano skaičiavimai - nieko verti.

Ei, ei. Įkvėpiam, iškvėpiam. O dabar ramiai pamąstom. Per plotį visai netelpi? Jei telpi, tai ilgį dar gali 'priaugint', nu.

Man tai labai labai gaila būtų tokį į daržą maukšlintis.

Tvarkiau paskutinę siūlų betvarkę ir ten radau gi prieš du metus megztą Pandą be Pandos. Siūlas sunervijo, bo neišsiskalbė juoduliai, spalva gi pieno ir man akis badė. Vakar jau taip nebadė. Tai štai, pamatavau ant mergicos, dydis kaip tik. Tereikia rankoves permegzt didesnio nr virbalais, bo labai sutraukė. A mergina tokiu nuskriaustos Mimozos veideliu - man labai labai reikia, nes man šalta flirt.gif . Šmikė gera biggrin.gif, namie tai su maikute ant šleikučių būna, nes gi karšta labai.

O jau kvietkų kiek prisipirkau wacko.gif ir dar važiuosiu pirkt visokių kaktusų. Dabar tik reikia aniems tinkamą tarą rast kur nusipirkt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 19, 12:17)
Ei, ei. Įkvėpiam, iškvėpiam. O dabar ramiai pamąstom. Per plotį visai netelpi? Jei telpi, tai ilgį dar gali 'priaugint', nu.

Man tai labai labai gaila būtų tokį į daržą maukšlintis.

Tvarkiau paskutinę siūlų betvarkę ir ten radau gi prieš du metus megztą Pandą be Pandos. Siūlas sunervijo, bo neišsiskalbė juoduliai, spalva gi pieno ir man akis badė. Vakar jau taip nebadė. Tai štai, pamatavau ant mergicos, dydis kaip tik. Tereikia rankoves permegzt didesnio nr virbalais, bo labai sutraukė. A mergina tokiu nuskriaustos Mimozos veideliu - man labai labai reikia, nes man šalta flirt.gif . Šmikė gera biggrin.gif, namie tai su maikute ant šleikučių būna, nes gi karšta labai.

O jau kvietkų kiek prisipirkau wacko.gif ir dar važiuosiu pirkt visokių kaktusų. Dabar tik reikia aniems tinkamą tarą rast kur nusipirkt  wub.gif

Aik tu, netelpu. Iškristi galėčiau tiek per plotį, tiek per ilgį biggrin.gif Gi užsimečiau laisvumui ir dar tikėjausi, kad susitrauks, sobaka blink.gif O čia beveik nei krust. kas tie 2 cm, kai pas mane bent 10+ palikta biggrin.gif

Visai negaila, visai. Ir dar džiaugiuosi, kad nedasipirkinėjau rankovėms žalių, o suchimičinau iš to ką turiu. Taip, kad viskas normaliai. 200g yra pakankamai geram balachonui 3/4 rankovėm. biggrin.gif

Jo, atsimenu, kad mezgei, net pasakyčiau iš kokių siūlų bigsmile.gif biggrin.gif Gudruolė wub.gif

Kambarinių ar laukinių? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 19 kovo 2019 - 13:04
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 19, 13:04)
Aik tu, netelpu. Iškristi galėčiau tiek per plotį, tiek per ilgį  biggrin.gif  Gi užsimečiau laisvumui ir dar tikėjausi, kad susitrauks, sobaka  blink.gif  O čia beveik nei krust. kas tie 2 cm, kai pas mane bent 10+ palikta  biggrin.gif

Visai negaila, visai. Ir dar džiaugiuosi, kad nedasipirkinėjau rankovėms žalių, o suchimičinau iš to ką turiu. Taip, kad viskas normaliai. 200g yra pakankamai geram balachonui 3/4 rankovėm. biggrin.gif 

Jo, atsimenu, kad mezgei, net pasakyčiau iš kokių siūlų  bigsmile.gif  biggrin.gif Gudruolė  wub.gif

Kambarinių ar laukinių?  bigsmile.gif

Tai kame bėda, nesuprantu. Per didelis, tik tokia bėda? A tu norėjai kaip nardymo kostiumo? biggrin.gif Ne, na suprantu renginiai su konkrečiu aprangos kodu, ale realiam gyvenime gadastis, kai drabužiai garžo judesius.

Mohera dar atsimenu iš kur, ale cotton merino'as kokio gamintojo - nepamenu. Na ir dzin, svarbu mergicai labai reikia biggrin.gif

Kambarinių ir 6 daigelius krūminių chrizantemų. Dar nesugalvojau, ką sodinsiu į kliombas prie daugiabučio. Sode į vazonus norėčiau kanus, bordo lapais ir geltonais/oranžiniais žiedais.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 19, 13:29)
Tai kame bėda, nesuprantu. Per didelis, tik tokia bėda? A tu norėjai kaip nardymo kostiumo?  biggrin.gif Ne, na suprantu renginiai su konkrečiu aprangos kodu, ale realiam gyvenime gadastis, kai drabužiai garžo judesius.

Mohera dar atsimenu iš kur, ale cotton merino'as kokio gamintojo - nepamenu. Na ir dzin, svarbu mergicai labai reikia  biggrin.gif

Kambarinių ir 6 daigelius krūminių chrizantemų. Dar nesugalvojau, ką sodinsiu į kliombas prie daugiabučio. Sode į vazonus norėčiau kanus, bordo lapais ir geltonais/oranžiniais žiedais.

Baik biggrin.gif Per plotį, kad ir 150cm aplink ne bėda. Ilgis per ilgas, bet tikrai neardysiu smile.gif Sakau, po kiemą ant timpų bus osam. biggrin.gif Psio, kalba baigta apie tai biggrin.gif Dabar su Dundagos skaičiukais žaidžiu biggrin.gif

Nu tai iš ten pat, ar ne? g.gif

Oi aš dar taip toli negalvoju. Džiaugiuosi, kad bent pomikus sekmadienį pasėjau. Dar reik močiakai raganai pasėt. Bet kažkada vėliau, nes ji lauke augina.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 19, 13:36)
Nu tai iš ten pat, ar ne? g.gif

Oi aš dar taip toli negalvoju. Džiaugiuosi, kad bent pomikus sekmadienį pasėjau. Dar reik močiakai raganai pasėt. Bet kažkada vėliau, nes ji lauke augina.

Gali būt.

Dar nesėjau pomidorų. Nenoriu daržų ir šiltnamio su lakstymu laistyt. Bet gi šeimai vienodai. Be to, maźei treniruotės tuo metu, kai vandenį duoda. Fiziškai nesigauna būti vienu metu skirtingose vietose. Žodžiu, kaip ir reiktų, bet kaip ir nenoooo visai.
Atsakyti
Ai, papliurpsiu viena, nors ir nenori apie Galantą daugiau kalbėt laugh.gif

Tai va, man labai keistai susirodė tvido mezginio sėdimas dėl virbalų dydžio. Niekad jo nemegsčiau mažesnio numerio virbalais, nes gausis veltinis jau po pirmo skalbimo. Rašau, nes žinau.

Dar minėjau anksčiau, kad Rowan tvidas traukėsi tiesiog gulėdamas. Rodyta žakardu megzta kepurė. Dabar tinka tik ant mažosios galvos (beje, jai patiko, tik be panašaus rašto apykaklės ir pirštinaičių nesiūliau).

SG tvidą sumezgiau pagal etiketės skaičius, jie atitiko mano mezginuko skaičius. Specialiai dariau kiek ilgesnį hayward'ą, bet jei ateity ims trumpėt, atiduosiu vyresnei. Dabar pas ją ir drauges ypač populiarūs oversize'ai.

Kitą Rowan felted tweed, kuris taps avantiūra, mezgiau 4,5mm, nors siūlo 3-4mm virbalus. Sudėty esančios alpakos plaukeliai užpildo tarpus, o didesnis nr tik dėl to, kad baigtas darbas turėtų vos vos lengvesnį kritimą.

Ai, tiesa, kažkada mažei mezgiau Rowan tvido (kitokio) megztuką. Po pirmų skalbimų traukėsi, matėsi plika akim. A dabar to nebe daro.
Žodžiu, ką norėjau pasakyt. Taip gali nutikti, kad ateity susitrauks iki tiek, kad tik G tiks biggrin.gif

Na, o savąjį Galantos siūlą tikrai megsiu nors 0,25mm didesniais virbalais ir vos vos ilgesnį, nei reiktų, tačiau ne 10cm. Visai gerai turėt skirtingo ūgio dukras laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 19, 16:18)
Ai, papliurpsiu viena, nors ir nenori apie Galantą daugiau kalbėt laugh.gif

Tai va, man labai keistai susirodė tvido mezginio sėdimas dėl virbalų dydžio. Niekad jo nemegsčiau mažesnio numerio virbalais, nes gausis veltinis jau po pirmo skalbimo. Rašau, nes žinau.

Žodžiu, ką norėjau pasakyt. Taip gali nutikti, kad ateity susitrauks iki tiek, kad tik G tiks  biggrin.gif

Na, o savąjį Galantos siūlą tikrai megsiu nors 0,25mm didesniais virbalais ir vos vos ilgesnį, nei reiktų, tačiau ne 10cm. Visai gerai turėt skirtingo ūgio dukras laugh.gif

O čia WL man įkalė, kad kuo laisviau mezgi, tuo labiau traukiasi, o jei subabachini , kad nei vėjas neprapūs, mažiau traukiasi, arba visai nesitraukia. biggrin.gif Čia ne mano pačios patirtis biggrin.gif Nu bus matyt smile.gif Bet aš norėčiau jį dar kartą išskalbt, arba bent užmerkt kokiom keliom valandom, nes pradžioj vanduo buvo kone juodas, o ta mėlyna labai leido spalvą kiek ploviau ir skalavau, o ploviau mūčindama nuo širdies - kokius tris sykius su šampūnu, po to įmečiau į skalbianką su rankšluosčiu ir trupučiu skalbimo miltelių, išgręžė 1000 apsisukimų ir vistiek ilga , kaip smilga biggrin.gif Bet tikrai tikrai nepergyvenu, net jeigu ir po kiemą tampysiu biggrin.gif

O ji apsidžiaugtų bigsmile.gif

Vienu siūlu megsi?

Kokie gražūs Dundagos perėjimai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 19 kovo 2019 - 17:03
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 19, 17:03)
O čia WL man įkalė, kad kuo laisviau mezgi, tuo labiau traukiasi, o jei subabachini , kad nei vėjas neprapūs, mažiau traukiasi, arba visai nesitraukia.  biggrin.gif  Čia ne mano pačios patirtis  biggrin.gif  Nu bus matyt  smile.gif Bet aš norėčiau jį dar kartą išskalbt, arba bent užmerkt kokiom keliom valandom, nes pradžioj vanduo buvo kone juodas, o ta mėlyna labai leido spalvą kiek ploviau ir skalavau, o ploviau mūčindama nuo širdies - kokius tris sykius su šampūnu, po to įmečiau į skalbianką su rankšluosčiu ir trupučiu skalbimo miltelių, išgręžė 1000 apsisukimų ir vistiek ilga , kaip smilga  biggrin.gif Bet tikrai tikrai nepergyvenu, net jeigu ir po kiemą tampysiu  biggrin.gif

O ji apsidžiaugtų  bigsmile.gif

Vienu siūlu megsi?

Kokie gražūs Dundagos perėjimai  wub.gif

Na, įdomūs būna tie jos pareiškimai. Kad ir tai, kad neįmanoma vienodu tankumu visą mezginį sumegzt ir vos ne, jei taip pavyksta, tai žmogus kone psichikos ligonis. Gal iš šono ir geriau matosi, bet pagal tokius kriterijus, tai čia visi turi tokią negalią. Vertinant ne vien pagal mezgimą 😂

Milteliais mezginių niekad neskalbiu. Arba specialūs skysčiai, arba ūkinis muilas. Pastarasis man labiau patinka, bo net labai žemoj temperatūroj veikia ir išskalauti lengviau.

O dažyt ir turėt. Reiktų skalauti iki tol, kol skalavimo vanduo bus skaidrus. Matytum, koks vandenuks buvo po SG tvido, geltonos spalvos siūlo. Baisiau už grindų kibiro wacko.gif Tai vat, tokiais atvejais keista girdėt, kai megėjos mezgėjos visai neskalbia megztų gaminių.

Oi, dundaga kaip nuspalvins vandenį, bus baisumas nesusvietnas. Garantuoju biggrin.gif Bet tai po to, kokio gražumo siūlas, niam niam wub.gif

Galanta? Vienu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 19, 17:14)
Milteliais mezginių niekad neskalbiu. Arba specialūs skysčiai, arba ūkinis muilas. Pastarasis man labiau patinka, bo net labai žemoj temperatūroj veikia ir išskalauti lengviau.

Oi, dundaga kaip nuspalvins vandenį, bus baisumas nesusvietnas. Garantuoju  biggrin.gif Bet tai po to, kokio gražumo siūlas, niam niam  wub.gif

Galanta? Vienu  mirksiukas.gif

Nu aš norėjau izdivalkę padaryt su tuo megztiniu ir nesugalvojau kaip dar ji labiau pakankinti biggrin.gif

Nesmagu megzt, nes rankos irgi murzinos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 19, 17:18)
Nu aš norėjau izdivalkę padaryt su tuo megztiniu ir nesugalvojau kaip dar ji labiau pakankinti  biggrin.gif 

Nesmagu megzt, nes rankos irgi murzinos  biggrin.gif

O kokią temperatūrą vandens buvai nustačius?

Oi, jo, yra ši bėda.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 19, 18:36)
O kokią temperatūrą vandens buvai nustačius?

Oi, jo, yra ši bėda.

20 laipsnių vilnos rėžimas.

Nieko, išgyvensiu, kad tik tokios bėdos biggrin.gif
Atsakyti
Užmerkiau dar į Pervolį pamirkt bigsmile.gif biggrin.gif

Pas mažių grupėj vienas bičas vėjaraupiais susirgo. Įdomu, ar maniškis suspėjo į šitą balių g.gif Nenooo, bilietenio.

Atsakyti