Įkraunama...
Įkraunama...

SODYBA

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niurzgiuk,švilptelėk ir pasidalinsime pyragu,šįryt beliko tik gabalėlis bet ne problema iškepti.Kiek pyragui reikia?Kelių obuolių? mirksiukas.gif
Šiemet užderėjo daug sviestinių moliūgų. bigsmile.gif Sekmadienį vieną prapjoviau,tai pusė išėjo ir į kugelį ir į kokteilį ir į pyragą dalį sudėjau.Bet kita pusė liko.Jaučiu reiks traškučius džiovinti.Tik kada?Miškai rūpi,maunu grybų pasidairyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
la smile.gif Parsigrudo kalnu ozka biggrin.gif Dabar suoliuoju per darzus ir miska biggrin.gif Sese buvo kaime,nukase bulves...dar tokiu neturejom.Dideles,bet yra papuvusiu.Reiks surident moliugus i kiema,susirinkt cukinijas...prades tvarkyt laukus ukininai,prie to pacio perknis ir mums.Dar pilnas silnamis pomidoru,avieciu daug.
Atsakyti
O aš turiu tik 2 moliūgus šiemet smile.gif Antirekordas.
Niekad negaminu kugelio ar bulvių košės su moliūgu . Kam gadinti du gerus daiktus ?
Gerai būtų , kad iki penktadienio šalnų nebūtų . Dar cukinijų bambošai lauke, paprikos ...

Niurzga , kaip Tavo studentė ?
Atsakyti
O aš šiandien atvažiuoju pagrybauti.Ir bac mano vietoje stovi džipas.Jau aš atrodo taip anksti atvažiavau,pirmą miške,nei vieno grybautojo. blink.gif Pasistatau šalia ir einu grybuti.Pagrybaujuišeidinėju iš miško į miško keliuką.Išlenda būtybė,net krūptelėjau. bigsmile.gif Nei edžiotojas,su visa ekipiruote,paskui žiūriu kamera irgi apvilkta ir nešasi ant pečių su visu stovu.Juoktis pradėjo,turbūt mano fizonomija atrodė kvalai. ax.gif Sakau pagavote ką nors?Sako nelabai.Nu įdomiai gavosi. ax.gif Tai jis gal visą naktį kažkur prasedėjo?
Atsakyti
Ingrida,

gal Marius Čepulis ten buvo?Gal visą naktį tykojo gero kadro? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Moliūgai ne mano maistas. Dar kažkiek skanu tie saldainiai. Bet nusprendžiau jokių saldėsių nepriryti. O tai man ant kumpių atgula.

Dabartinis mano vakarienių maistas - brokoliai ir saldieji kukurūzai. Dar įdaryta paprika. Sekmadienį kepiau Kale kopūstų traškučius. Beata reklamavo. Nesužavėjo.
Atsakyti