Įkraunama...
Įkraunama...

Padariau taip, kad pastočiau

cia tai ziauriai mergina pasiielge lai nemasto kad vaikas padarys tai ko ji geidzia ,nukentes tik ji ir vaikas cia tikrai ne iseitis ir gyvenime manau teks jai sumoketi kazkada uz tokia apgaule
Atsakyti
nesutinku su sia tema,negrazu apgaudineti zmoniu.
beje kaskada atsigres pries tave tokie negerumai
Atsakyti
QUOTE(vilma0410 @ 2009 07 17, 15:19)
cia tai ziauriai mergina pasiielge lai nemasto kad vaikas padarys tai ko ji geidzia ,nukentes tik ji ir vaikas cia tikrai ne iseitis ir gyvenime manau teks jai sumoketi kazkada uz tokia apgaule

pritariu... 4u.gif
nors manau jis ja paliks su vaiku ant ranku ir tiek jei nenori dar vaiku....
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2009 07 19, 23:47)
pritariu... 4u.gif
nors manau jis ja paliks su vaiku ant ranku ir tiek jei nenori dar vaiku....

va va greiciausiai taip ir ivyks kaip sakoma nekask dobes kitam pats ikrisi
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2008 07 11, 10:49)
Kaip pasijustumete jei jusu dabartinis zmogus pats vienas, jums nezinant nusprestu, kad jam jau laikas tapti teciu  g.gif ??

tegul spendzia, tik va idomu kas jam iseis. Nu nebent man esant be samones nugabens mane pas ginekologa, kad isimtu spirale.
Tada gal ir pavyktu. Nu dar yra iseitis tapti teciu su kita moterimi.
O situacijoje, jeigu noreciau vaiko, o vyras ne, tai pirmiausiai absoliuciai visa rupesti del kontracepcijos perleisciau vyrui. O tada jau kaip bus taip.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 07 20, 14:26)
tegul spendzia, tik va idomu kas jam iseis. Nu nebent man esant be samones nugabens mane pas ginekologa, kad isimtu spirale.
Tada gal ir pavyktu. Nu dar yra iseitis tapti teciu su kita moterimi.



Na cia daugiau jau teorinis klausimas buvo, a la "kas butu jeigu vyrai turetu vienodas galimybes su moterimis" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 07 20, 13:26)
O situacijoje, jeigu noreciau vaiko, o vyras ne, tai pirmiausiai absoliuciai visa rupesti del kontracepcijos perleisciau vyrui. O tada jau kaip bus taip.

Gerai cia sugalvota biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kokia nauda is tokio apgaudinejimo? Manau vaiku nori uzsimanyt abu
Atsakyti
Manau tik visiška kvaiša gali taip pasielgti,nsuprantu kam apgaudinėti kitą žmogų ir dar įvelti į tai nieko nekaltą mažą žmogutį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2009 07 27, 15:45)
Na cia daugiau jau teorinis klausimas buvo, a la "kas butu jeigu vyrai turetu vienodas galimybes su moterimis" biggrin.gif

pries gimdyma gulejau palatoj su 18-ete mamyte.ji teige,kad jos vyras tycia "padare" (supartalino prezervatyva),atseit,kad jis iseina i armija,o ji neprasidetu su kitais.jie abu is provincijos.sake,kad pamacius nestumo testo rezultatus l.išsigando,nuvaziavo pas ji i dalini.pasake apie nestuma,o jis atsake:as taip ir planavau.greit atsoko vestuves.labiausiai isimine jos liudnos akys:as ji myliu,bet as taip norejau siemet stot i universiteta...
taip,kad ir vyru visokiu yra
Atsakyti
ziauri tema....
Atsakyti
Kokia nauda iš to, kad apgaus, o po to bus nemylima/s. Klysta žiauriai žmonės apgaudinėdami tokiais būdais
Atsakyti