Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 23, 14:31)
Taip, moteris turi tureti svelnu balsa.
Sakysim MB balsas, tai kaip kiti sako, tik vaikams pasakas skaityti pries miega. Labai svarbus parametras

Man labai nepatinka spigus balsai moteru, negaliu pakest, visa reikala sugadina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2019 09 23, 15:21)
Vadinasi ir nelabai reikia.
Aš va su savimi varžausi: neperku iš drabužių / avalynės sau nieko. Trečias mėnuo. Va tik džempaką nupirkau ir mažiausiam striukę.

As paskutiniu metu daugiau atiduodu nei perku. Nors sian nusipirkau palaidine ir dyyyydeli malonu dzempa.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 23, 15:21)
Dar ir kaip priklauso.

Na taip, su amzium vis maziau demesio kreipi i visokius nevisprocius. biggrin.gif
Atsakyti
Mylimuke, tu irgi greit busi kaip jie biggrin.gif
https://www.15min.lt...
Atsakyti

geriau papasakokit kaip susitaikot su baisiausia kelių pastarųjų metų megztukų, džempų mada? nu tokios šlykštynės, nėra ką pirkti. Laisvalaikio batus vienu iš 1000 kažkaip išsirinkau, bet su megztukais jau kelių metų problema. "Dizainerius" ant laužo

Seniai pastebiu,kad su džemperiais gyva bėda.Jau pavasarį žiūrinėjau ir spaudžiausi.Over size arba tokie tysalai,kaip iš labdaryno.Ir dar kaina prasideda nuo 50 eu. Benettone kainos kandžiojasi, dar ten tokie nieko.

Aš pati mezgu neprastai, bet kažkaip savo megzto nenoriu nešioti.O ir atsibodo, savu laiku prisimezgiau tiek ir tiek.

Siūti nemoku, ir netraukia.Viską,ką reikia taisyti nešu kaimynei.Aš ją nukerpu, ji man viską remontuoja.

Ar jums patinka jūsų balsas? Ne tas, kurį patys girdite šnekėdami, o tikrasis, kurį girdi kiti? Nors įrašymo įrenginiai kažkiek iškraipo balsą, bet jis vis tiek gerokai artimesnis tam , kurį girdi kiti. Ir dažniausiai jis žmonėms labai nepatinka, keistas ir visoks ten. Ar esat pastebėję? biggrin.gif

Nepatinka,skamba durnai.Kaip ne mano.

Atsakyti
O as kaip tik oversize nusipirkau, saltiems vakarams, i gamta ar namie ax.gif
Galvoju net nelabai turiu tu dzempu... Sukneles siaip, siltos ziema, lauke paltukas, kad ir plonas labai tokiu kaip dabar oru.
Turbut todel kartais is MB koki dydeli silta nukniaukiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 23 rugsėjo 2019 - 15:21
QUOTE(Nakviša @ 2019 09 23, 15:21)
Vadinasi ir nelabai reikia.
Aš va su savimi varžausi: neperku iš drabužių / avalynės sau nieko. Trečias mėnuo. Va tik džempaką nupirkau ir mažiausiam striukę.

O kur perki medžiagas, kad įdomios būtų ir kainos normalios?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 09 23, 16:33)
O kur perki medžiagas, kad įdomios būtų ir kainos normalios?

Abakhane.
Kaip tik praūžė total sale off.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 23, 15:26)
Ar jums patinka jūsų balsas? Ne tas, kurį patys girdite šnekėdami, o tikrasis, kurį girdi kiti? Nors įrašymo įrenginiai kažkiek iškraipo balsą, bet jis vis tiek gerokai artimesnis tam , kurį girdi kiti. Ir dažniausiai jis žmonėms labai nepatinka, keistas ir visoks ten. Ar esat pastebėję? biggrin.gif


Taip, savo tikrojo balso mes negirdime, bet ir įrašytas jis skiriasi nuo tikrojo, ir ne būtinai realybėje gražus balsas įrašytas irgi skambės gražiai, todėl net egzistuoja tokia sąvoka kaip "mikrofoninis balsas"
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2019 09 23, 17:17)
Abakhane.
Kaip tik praūžė total sale off.

Jau nebėr nuolaidų?
Atsakyti
o cia rimtai kazkam naujiena apie balsus? unsure.gif

Montekrista butinai nueik i medziagu parduotuve ir bent paciupinek medvilne, nusipirk gabaliuka ir jei ka siusi butinai pries tai iskalbk, nes ji TRAUKIASI, ne tysta mirksiukas.gif ai dar gali paimti paglamzyti lino audini ir medvilnes audini, irgi bus tau atradimas gal biggrin.gif

dar apie kojiniu mezgima ziemai pakalbam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 09 23, 17:34)
Jau nebėr nuolaidų?

Žinok nežinau. Aš stengiuosi kilometru apvažiuoti pagundas.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2019 09 23, 17:51)
Žinok nežinau. Aš stengiuosi kilometru apvažiuoti pagundas.

biggrin.gif kaip aš knygynus biggrin.gif
Turiu kelias atraižas medžiagų, kažkada nusipirkau ir guli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 09 23, 17:54)
biggrin.gif kaip aš knygynus biggrin.gif
Turiu kelias atraižas medžiagų, kažkada nusipirkau ir guli biggrin.gif

Knygynams alternatyva nebloga - kindle. Virš 900 knygų. Kelionėse labai praverčiantis dalykas.
Atsakyti