Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 16, 16:49)
Lutuke,   klausyk dabar manes. Mes siandien visos labai graziai pradejom bendrauti. Ir štai atejai tu. Baik tu savo pykti lieti mamkose,   kabinetis,   aißkintis. Ne mano vaikai esam,   gi visi suprantame,   kad toks tavo elgesys -   seimyniniu santykiu padarinys. Nemoki graziai bendrauti -   ir tu pyzdink i fb. It taves cia nereikia tokios nestabilios.
Graži tu,   bet kvaila. O su gražiu košės nevirsi.

Tvarkytoja atsirado lotuliukas.gif graziai bendrautojos, pasiziurek, ka pati pastoviai rasineji, geriete montine bln lotuliukas.gif
Niekam cia nieko nereikia atsibusk, taves irgi i vargu ar kas pasigestu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 spalio 2019 - 15:58
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 16, 16:49)
Lutuke,  klausyk dabar manes. Mes siandien visos labai graziai pradejom bendrauti. Ir štai atejai tu. Baik tu savo pykti lieti mamkose,  kabinetis,  aißkintis. Ne mano vaikai esam,  gi visi suprantame,  kad toks tavo elgesys -  seimyniniu santykiu padarinys. Nemoki graziai bendrauti -  ir tu pyzdink i fb. It taves cia nereikia tokios nestabilios.
Papildyta:

Graži tu,  bet kvaila. O su gražiu košės nevirsi.

jei aš kvaila, tai kokie tada protingi? susprogtų galvos tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 16, 16:57)

Burba su Moonte cia tik protingos, inteligentes, geros zmonos ir t.t. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 16, 16:57)
Tvarkytoja atsirado lotuliukas.gif graziai bendrautojos, pasiziurek, ka pati pastoviai rasineji, geriete montine bln lotuliukas.gif 
Niekam cia nieko nereikia atsibusk, taves irgi i vargu ar kas pasigestu  mirksiukas.gif

Nu va...Ką ir sakiau
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 16, 16:57)

Amzinas oponavimas nera, manau, protingumo rodiklis. Ar as klystu?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 16, 16:59)
Burba su Moonte cia tik protingos, inteligentes, geros zmonos ir t.t. lotuliukas.gif

Feisbukas tavęs laukia. Viso geriausio. Bye-bye
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 16, 17:05)
Nu va...Ką ir sakiau
Papildyta:
Amzinas oponavimas nera,   manau,   protingumo rodiklis. Ar as klystu?
Papildyta:

lotuliukas.gif i kava konjakiuko neatsinesei siandiena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 spalio 2019 - 16:24
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 16, 17:05)
Nu va...Ką ir sakiau
Papildyta:

Amzinas oponavimas nera,  manau,  protingumo rodiklis. Ar as klystu?
Papildyta:

o ką čia dar veikt? pastebi, kad šiandien kaip išmirę visi? biggrin.gif
Atsakyti
Grazi diena pas mus as tuoj baigiu darba ir varau prie juros wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 16, 17:19)
o ką čia dar veikt? pastebi, kad šiandien kaip išmirę visi? biggrin.gif

Labai gerai, kad išmirę - apsivalymas.
Po kiek laiko zmones prades rasyti, bet jau kitaip - ramiai, be 'co to ja co to kamizelka moja' prieskonio, be noro ikasti ar pašiepti.
Reikia laiko. Laikas viska gydo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 16 spalio 2019 - 16:41
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 16, 17:31)
Labai gerai,  kad išmirę -  apsivalymas.
Ok kiek laiko zmones prades rasyti,  bet jau kitaip -  ramiai,  be 'co to ja co to kamizelka moja' prieskonio, be noro ikasti ar pašiepti.
Reikia laiko. Laikas viska gydo

kažkokios rožinės svajonės užklupo tave šiandien smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 16, 17:24)
Grazi diena pas mus as tuoj baigiu darba ir varau prie juros  wub.gif

gero vakaro, aš irgi varau į trąsą biškį
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 16, 17:34)
kažkokios rožinės svajonės užklupo tave šiandien smile.gif
Papildyta:

gero vakaro, aš irgi varau į trąsą biškį

Rožinės biggrin.gif
Sakai nerealu?

Laikas parodys.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 16, 17:24)
Grazi diena pas mus as tuoj baigiu darba ir varau prie juros  wub.gif

As ryt atidirbu ir laukiu nesulaukiu sekmadienio popietes su sunumi jo studiju miestelyje wub.gif
Atsakyti

man sioje situacijoje keisciauisia,akd nieaks is kaimo to nezinojo?? nejau nematai svao kaimynu? vis tiek matai namas, zinai kokia seima gyvena ar negyvena, kiap taip visiskai buti atitrukus nuo domejimusi artimu? Policijai, medikai, mokykloms, kaimynams niekad niekam nepasirode idomu, kad nemato zmoniu is to namo?

Ne visi kaimynai kišasi kur jiems nepriklauso, ne visi žmonės serga kito ligomis.

. Mes siandien visos labai graziai pradejom bendrauti. Ir štai atejai tu. Baik tu savo pykti lieti mamkose, kabinetis, aißkintis. Ne mano vaikai esam, gi visi suprantame, kad toks tavo elgesys - seimyniniu santykiu padarinys. Nemoki graziai bendrauti - ir tu pyzdink i fb. It taves cia

Labai taiklūs, stačiai auksiniai žodžiai.

Montekrista, tikrai gražus avataras.O kodėl tik senoje versijoje matomas?

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 16, 19:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72522907" data-time="1571231134"><div><p>man sioje situacijoje keisciauisia,akd nieaks is kaimo to nezinojo?? nejau nematai svao kaimynu? vis tiek matai namas, zinai kokia seima gyvena ar negyvena, kiap taip visiskai buti atitrukus nuo domejimusi artimu? Policijai, medikai, mokykloms, kaimynams niekad niekam nepasirode idomu, kad nemato zmoniu is to namo?
</p></div></blockquote><p>Ne visi kaimynai kišasi kur jiems nepriklauso, ne visi žmonės serga kito ligomis.
</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72522938" data-time="1571233754"><div><p>. Mes siandien visos labai graziai pradejom bendrauti. Ir štai atejai tu. Baik tu savo pykti lieti mamkose, kabinetis, aißkintis. Ne mano vaikai esam, gi visi suprantame, kad toks tavo elgesys - seimyniniu santykiu padarinys. Nemoki graziai bendrauti - ir tu pyzdink i fb. It taves cia
</p></div></blockquote><p>Labai taiklūs, stačiai auksiniai žodžiai.
</p><p>Montekrista, tikrai gražus avataras.O kodėl tik senoje versijoje matomas?
</p>

Nzn. smile.gif
Atsakyti