Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 16, 17:31)
Labai gerai,  kad išmirę -  apsivalymas.
Po kiek laiko zmones prades rasyti,  bet jau kitaip -  ramiai,  be 'co to ja co to kamizelka moja' prieskonio, be noro ikasti ar pašiepti.
Reikia laiko. Laikas viska gydo

Labai labai tikiuosi, kad nepamesi sio kelio ir visom pasakysi ta pati, kas rasys kitaip ar ne?ir tikiuosi ir sau tai taikysit.
ir labai tikiuosi Listeja taip pat tau entuziastingai pritars.
Pagyvensim pamatysim, kas yra kas mirksiukas.gif


Labas rytas , pas mus baisulinis lietus vel... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 16, 19:08)
Montekrista, tikrai gražus avataras.O kodėl tik senoje versijoje matomas?

Gal Montevertes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 spalio 2019 - 10:12
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 11:14)
Labai labai tikiuosi, kad nepamesi sio kelio ir visom pasakysi ta pati, kas rasys kitaip ar ne?ir tikiuosi ir sau tai taikysit.
ir labai tikiuosi Listeja taip pat tau entuziastingai pritars.
Pagyvensim pamatysim, kas yra  kas  mirksiukas.gif
Labas rytas , pas mus baisulinis lietus vel... unsure.gif
Papildyta:

Gal Montevertes?

Labas.
Pas mus jau irgi niūruma, tiek tos vasaros biggrin.gif Bet dar yra vilties dėl gražaus savaitgalio.
Papildyta:
pažiūrėjom Jokerį, kur given444 rekomendavo. Nu nieko filmas, bet ilgalaikio įspūdžio man nepaliko. Bet kai joks geresnis šiomis dienomis nenusimatė, tai ką padarysi. Gerai ir tai. Žmonių daug jame buvo, gerai, kad bielietus iš anskto pirkome, o tai būtume kur pakrašty kukavę
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 11:15)
Labas.
Pas mus jau irgi niūruma, tiek tos vasaros biggrin.gif Bet dar yra vilties dėl gražaus savaitgalio.

nu jau ziema galima sakyti pas mus biggrin.gif Niureiausi menesiai Lapkrytis ir Gruodis, reik su tuo susitaikyti.....paskui jau pamazu pradeda silti.
Gal dar nustos siandiena, ryte lyg buvo islindusi saulyte ir vel dabar lietus... unsure.gif

Ar svenciat Heloweena kazkaip ? man tai kazkokia keista svente, visai prieisnga, ka mes iprate daryti....Bet kai panagrinejau saknis senovines apigas, tai airiu sventimas tu dienu ir lietuviu labai net panasus, net dievu vardai panasus.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 11:33)
Ar svenciat Heloweena kazkaip ? man tai kazkokia keista svente, visai prieisnga, ka mes iprate daryti....Bet kai panagrinejau saknis senovines apigas, tai airiu sventimas tu dienu ir lietuviu labai net panasus, net dievu vardai panasus.

ne kažkaip. Yra mano tikėjime tų švenčių ne viena ir ne dvi, bet kad užtenka jau tų 4 per metus + meilės šventė gegužę. Nebent kada užplauktų bzikas, tai gal švęstume smile.gif
dėl kapų tai irgi dar nežinau, gal ir nevažiuosim niekur. Vienas dedukas mano spalį miręs, tai jis jau pasirūpino savim, pasiprašė iš manęs sapne pyrago, tai jau ir gavo. Dzin jam tos gėlės ar pats kapas ir žvakių nenorėjo. Požrat' vsiem chočietsa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 17 spalio 2019 - 10:46
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 11:14)
Labai labai tikiuosi, kad nepamesi sio kelio ir visom pasakysi ta pati, kas rasys kitaip ar ne?ir tikiuosi ir sau tai taikysit.
ir labai tikiuosi Listeja taip pat tau entuziastingai pritars.
Pagyvensim pamatysim, kas yra  kas  mirksiukas.gif
Labas rytas , pas mus baisulinis lietus vel... unsure.gif
Papildyta:

Gal Montevertes?

Man atrodo tau bus labai sunku prisitaikyti prie ramiai bendraujančių g.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 11:33)
nu jau ziema  galima sakyti pas mus  biggrin.gif Niureiausi menesiai Lapkrytis ir Gruodis, reik su tuo susitaikyti.....paskui jau pamazu pradeda silti.
Gal dar nustos siandiena, ryte  lyg buvo islindusi saulyte ir vel dabar lietus... unsure.gif

Ar svenciat Heloweena kazkaip ? man tai kazkokia keista svente, visai prieisnga, ka mes iprate daryti....Bet kai panagrinejau saknis senovines apigas, tai airiu sventimas tu dienu ir lietuviu labai net panasus, net dievu vardai panasus.

O kas cia keisto? Tegul švencia vaikai. Ar gaila, kad vaikams dziaugsmo bus palakstyti apsirengus kostiumais?Ka mes priprate - mes priprate. Dvidesimt pirmas amzius uz lango, viskas keiciasi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 11:42)
ne kažkaip. Yra mano tikėjime tų švenčių ne viena ir ne dvi, bet kad užtenka jau tų 4 per metus + meilės šventė gegužę. Nebent kada užplauktų bzikas, tai gal švęstume smile.gif
dėl kapų tai irgi dar nežinau, gal ir nevažiuosim niekur. Vienas dedukas mano spalį miręs, tai jis jau pasirūpino savim, pasiprašė iš manęs sapne pyrago, tai jau ir gavo. Dzin jam tos gėlės ar pats kapas ir žvakių nenorėjo. Požrat' vsiem chočietsa biggrin.gif

jo turim tokia grazia svente pir pavasrai, aks man kakziap naturaliau, kam to svis os Valentino dienos komercines sventes...

rimtai?bet tai cia gal tokiom dusiom, kurios neina tolyn?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 11:42)
ne kažkaip. Yra mano tikėjime tų švenčių ne viena ir ne dvi, bet kad užtenka jau tų 4 per metus + meilės šventė gegužę. Nebent kada užplauktų bzikas, tai gal švęstume smile.gif
dėl kapų tai irgi dar nežinau, gal ir nevažiuosim niekur. Vienas dedukas mano spalį miręs, tai jis jau pasirūpino savim, pasiprašė iš manęs sapne pyrago, tai jau ir gavo. Dzin jam tos gėlės ar pats kapas ir žvakių nenorėjo. Požrat' vsiem chočietsa biggrin.gif

O kodel viska suvesti tik i tikejimą? Pasaulis toks platus, jame visko tiek daug. Kodel reikia taip susiaurinti pasauleziurą?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 12:18)
jo turim tokia grazia svente pir pavasrai, aks man kakziap naturaliau, kam to svis os Valentino dienos komercines sventes...

rimtai?bet tai cia gal tokiom dusiom, kurios neina tolyn?

Labai grazi svente. Dar viena proga apsikabinti vyra ir pasakyti 'myliu tave'
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 spalio 2019 - 11:21
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 12:18)
jo turim tokia grazia svente pir pavasrai, aks man kakziap naturaliau, kam to svis os Valentino dienos komercines sventes...

rimtai?bet tai cia gal tokiom dusiom, kurios neina tolyn?

nežinau, nepasakoja kur jis yra smile.gif aš ir neklausiau, perdaug tuo pasauliu domėtis nenoriu, neriekia pritraukinėti mirties. Man labiau dieviškos energijos patinka, šviesios
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 12:17)
Man atrodo tau bus labai sunku prisitaikyti prie ramiai bendraujančių  g.gif
Papildyta:

O kas cia keisto? Tegul švencia vaikai. Ar gaila,  kad vaikams dziaugsmo bus palakstyti  apsirengus kostiumais?Ka mes priprate -  mes priprate. Dvidesimt pirmas amzius uz lango,  viskas keiciasi.

Nu pagyvenism pamatysim, kam cia sunkiau bus biggrin.gif

tai mano vaikai ir svesdavo, dabar jau siemet sake nebeis saldainiu, nes jau dideli. As snekejau apie save, man viskas keista, jei nematau prasmes. mirksiukas.gif mes visada su tevais vaizuodam ant kapu tom dienom degindavom zvakutes, o paskui namuose rami vakariene ir viskas. Bet ant kapu man patikdavo mazai, daug zvakuciu grazu, jau ir sniego dazniausiai budavo....dabar namie uzdegu zvakute.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 12:21)
Nu pagyvenism pamatysim, kam cia sunkiau bus  biggrin.gif


Tai kad tavo visi trys postai siandieniniai - vel negatyvas.

Atsiprasau - keturi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 spalio 2019 - 11:23
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 12:20)
O kodel viska suvesti tik i tikejimą? Pasaulis toks platus,  jame visko tiek daug. Kodel reikia taip susiaurinti pasauleziurą?

todėl, kad aš negyvenu visame pasaulyje smile.gif nu pvz, kinų naujų metų mes gi nešvenčiam, negaunam išeiginių. Vadinasi, neimam visų švenčių. Tai kodėl man turėtų rūpėti Helouvynas ar Valentinas?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 12:20)
O kodel viska suvesti tik i tikejimą? Pasaulis toks platus,  jame visko tiek daug. Kodel reikia taip susiaurinti pasauleziurą?
Papildyta:

Labai grazi svente. Dar viena proga apsikabinti vyra ir pasakyti 'myliu tave'

Nes gal visi turim savo, visom negyvensim?

Tai kas diena taip darom, nejau tam reikia specialos dienos? bigsmile.gif
Man pavasari kazkaip naturaliau, kaip ten skao atsyla oras, pakyla noras lotuliukas.gif
Manau tokios sventes aktualiau paaugliam kazkam nusiusti slapta sirdele ir pan biggrin.gif
Atsakyti