Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 12:23)
todėl, kad aš negyvenu visame pasaulyje smile.gif nu pvz, kinų naujų metų mes gi nešvenčiam, negaunam išeiginių. Vadinasi, neimam visų švenčių. Tai kodėl man turėtų rūpėti Helouvynas ar Valentinas?

O ar butinai tureti iseigines, kad kazka atsvesti?

Ir kodel dar viena proga kazka pabuciyoti ar duoti saldaine yra toks sunkus darbas? Meile pasauliui turetu spinduliyoti is jusu, o jus atvirksciai - mes nesvenciam, kas cia do per sventes ir t.t.

Sviesios sielos zmones yra labai tolerantiski. Ar ne taip?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 17, 12:24)
Nes gal visi turim savo, visom negyvensim?

Tai kas diena taip darom, nejau tam reikia specialos dienos?  bigsmile.gif
Man pavasari kazkaip naturaliau, kaip ten skao atsyla oras, pakyla noras lotuliukas.gif
Manau tokios sventes aktualiau paaugliam kazkam nusiusti slapta sirdele ir pan  biggrin.gif

Mylintiemstevams ir sutuoktiniams aktualios tokios sventes
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 12:27)
O ar butinai tureti iseigines,  kad kazka atsvesti?

Ir kodel dar viena proga kazka pabuciyoti ar duoti saldaine yra toks sunkus darbas? Meile pasauliui turetu spinduliyoti is jusu,  o jus atvirksciai -  mes nesvenciam,  kas cia do per sventes ir t.t.

Sviesios sielos zmones yra labai tolerantiski. Ar ne taip?

Aš žiūriu į švenčių ištakas. Jei šventė krikščioniška - ji man atstūmainti, aš nesu krikščionė. Jei šventė kinų - ji man dzin, aš kiek žinau kinų šaknų neturiu ir Kinijoje negyvenu. Aš švenčiu tik tai, kas kaip čia išsireiškus geriau, atsiliepia mano sieloje.
Energija - nėra siela. Tai ir yra energija. O sieloje telpa viskas, tiek juoda, tiek balta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 12:30)
Aš žiūriu į švenčių ištakas. Jei šventė krikščioniška - ji man atstūmainti, aš nesu krikščionė. Jei šventė kinų - ji man dzin, aš kiek žinau kinų šaknų neturiu ir Kinijoje negyvenu. Aš švenčiu tik tai, kas kaip čia išsireiškus geriau, atsiliepia mano sieloje.
Energija - nėra siela. Tai ir yra energija. O sieloje telpa viskas, tiek juoda, tiek balta smile.gif

As kai noriu pasimelsti einu i artimiausia bažnycią. Ir man nesvarbu provoslavu ji, kataliku ar anglikonų.
Nes baznyciu daug, o tikejimas tai vienas.

Energiją turi netgi bulvė, o siela tuo labiau.
Labai vienpusiška esi. Zvelk placiau, leisk treciai akiai atsimerkti.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 12:49)
As kai noriu pasimelsti einu i artimiausia bažnycią. Ir man nesvarbu provoslavu ji, kataliku ar anglikonų.
Nes baznyciu daug,  o tikejimas tai vienas.

Energiją turi netgi bulvė,  o siela tuo labiau.
Labai vienpusiška esi. Zvelk placiau,  leisk treciai akiai atsimerkti.

tame ir esmė, kad kažkada apskritai bažnyčių nebuvo mūsuose, jokių. Aš senovinis žmogus šia prasme mirksiukas.gif
Tai ir žvelgiu. Nei vienos spalvos ar energijos neatstūmiu, net jei jinai ir juoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 12:28)
O ar butinai tureti iseigines,  kad kazka atsvesti?
Ir kodel dar viena proga kazka pabuciyoti ar duoti saldaine yra toks sunkus darbas? Meile pasauliui turetu spinduliyoti is jusu,  o jus atvirksciai -  mes nesvenciam,  kas cia do per sventes ir t.t.
Sviesios sielos zmones yra labai tolerantiski. Ar ne taip?
Mylintiemstevams ir sutuoktiniams  aktualios tokios sventes

Matai kaip visda vsikas pirklauso nuo pasuaoleziuros, man asmensikai vvsiai nereikia,akd kas paskaytu va siandien buciuokites ir myluokites, todelman tokie dirbtini dalykai atrodo keistai. Nejau riekai mzonem, kad kas tai jiems nurodytu, o taip susiprasti neina, patiem, kas diena, dziuginti, pasikabinti, paskayti, kad myliu?

kazka cia jau maiskai su sveisumu ir tolerancija biggrin.gif Tolerancija yra labiau tamsiuju jegu sugalvotas dalykas, kas knui pvz tolerancija? kai kunas pradeda toelruoti svetimkunius, bakterijas, viruss, jis mirsta. Sveisus mzones zino aiskiai, tai gera tai bloga ir jokios tolerancijos. biggrin.gif Skaitei tikriausiai Biblija ar jezus labai tolerantisas pasirode?
Atsakyti
Yra siaura pasaulėžiūra ir žvelgianti placiau.
Manau nuo zmogaus savęs suvokimo priklauso pasirenkama pasaulėžiūros rūšis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 spalio 2019 - 12:17


Ar svenciat Heloweena kazkaip ? man tai kazkokia keista svente, visai prieisnga, ka mes iprate daryti....Bet kai panagrinejau saknis senovines apigas, tai airiu sventimas tu dienu ir lietuviu labai net panasus, net dievu vardai panasus.

Nešvenčiu šitos šventės, bet moliūgą išskobtą, su žvakele viduje pasistatau.Tamsu, niūru lauke, vis linksmiau.Gyvenimas pakankamai niūrus,šventės nemaišo.

Kai buvau vaikas, tėvai švęsdavo pienių žydėjimo šventę.Tiesiog susirinkdavo mūsų sode artimiausi šeimos draugai, pasistatydavo stalą po obelimi, ir vaišindavosi.O, mes vaikai, po kiemą siausdavom.Su nostalgija prisimenu.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 17, 12:57)
tame ir esmė, kad kažkada apskritai bažnyčių nebuvo mūsuose, jokių. Aš senovinis žmogus šia prasme mirksiukas.gif
Tai ir žvelgiu. Nei vienos spalvos ar energijos neatstūmiu, net jei jinai ir juoda smile.gif

Žiniuoniai sako, kad maziausiai ziniu, sugebejimu ir istvermes reikia, kai pasirenkama juodoji pusė.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 17, 13:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72523300" data-time="1571301238"><div><p>
Ar svenciat Heloweena kazkaip ? man tai kazkokia keista svente, visai prieisnga, ka mes iprate daryti....Bet kai panagrinejau saknis senovines apigas, tai airiu sventimas tu dienu ir lietuviu labai net panasus, net dievu vardai panasus.
</p></div></blockquote><p>Nešvenčiu šitos šventės, bet moliūgą išskobtą, su žvakele viduje pasistatau.Tamsu, niūru lauke, vis linksmiau.Gyvenimas pakankamai niūrus,šventės nemaišo.
</p><p>Kai buvau vaikas, tėvai švęsdavo pienių žydėjimo šventę.Tiesiog susirinkdavo mūsų sode artimiausi šeimos draugai, pasistatydavo stalą po obelimi, ir vaišindavosi.O, mes vaikai, po kiemą siausdavom.Su nostalgija prisimenu.
</p>

As ir skaitau, kad šventimo per daug nebuna. Buna nenoras rasti savyje gėrio, kazka grazaus, todel pradedama kabinetis prie tokiu smulkmenu kaip I kokia baznycia nueiti ar kokiais zodziai pasimelsti
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 17, 13:19)
Kai buvau vaikas, tėvai švęsdavo pienių žydėjimo šventę.Tiesiog susirinkdavo mūsų sode artimiausi šeimos draugai, pasistatydavo stalą po obelimi, ir vaišindavosi.O, mes vaikai, po kiemą siausdavom.Su nostalgija prisimenu.
</p>

fainai, tai ir pati surenk dabar savo vaikams. Dar labai į temą būtų pasileidti Kerbedžio Pienių vynas
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 13:22)
Žiniuoniai sako,  kad maziausiai ziniu, sugebejimu  ir istvermes reikia,  kai pasirenkama juodoji pusė.
Papildyta:

As ir skaitau,  kad šventimo per daug nebuna. Buna nenoras rasti savyje gėrio,  kazka grazaus,  todel pradedama kabinetis prie tokiu smulkmenu kaip I kokia baznycia nueiti ar kokiais zodziai pasimelsti

juoda pusė negydo. Dabar intensyviai to siekiu ax.gif

būna būna, ypač, jei švenčiama su alko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 13:22)

As ir skaitau,  kad šventimo per daug nebuna. Buna nenoras rasti savyje gėrio,  kazka grazaus,  todel pradedama kabinetis prie tokiu smulkmenu kaip I kokia baznycia nueiti ar kokiais zodziai pasimelsti

sutinku. bet jei noro ner svest, gi galima nesvest. bet vadinti keistuoliais tuos, kurie svencia, tai ka as zinau, keista biggrin.gif nori sventi, nenori nesventi, jokios prievartos dabar gi nera. nebent nervas ima, kad kiti svencia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 17, 13:19)
Kai buvau vaikas, tėvai švęsdavo pienių žydėjimo šventę.Tiesiog susirinkdavo mūsų sode artimiausi šeimos draugai, pasistatydavo stalą po obelimi, ir vaišindavosi.O, mes vaikai, po kiemą siausdavom.Su nostalgija prisimenu.

Kaip smagiai. O ir metu laikas, orai, geltonos pievos labai grazu ax.gif

Mes per hellowyna kaukiu baliaus nedarom, gal koki moliuga isskaptuosim, bet visad vaziuojam i kapines, nebutinai savas,, vaizdai su milijonais zvakuciu uzburiantys.

Dar yra turguj braskiu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 17, 13:19)
Nešvenčiu šitos šventės, bet moliūgą išskobtą, su žvakele viduje pasistatau.Tamsu, niūru lauke, vis linksmiau.Gyvenimas pakankamai niūrus,šventės nemaišo.
Kai buvau vaikas, tėvai švęsdavo pienių žydėjimo šventę.Tiesiog susirinkdavo mūsų sode artimiausi šeimos draugai, pasistatydavo stalą po obelimi, ir vaišindavosi.O, mes vaikai, po kiemą siausdavom.Su nostalgija prisimenu.


man moliugai irgi patinka ir skanu ir graziia atrodo ta oranzine sviesa, kai taip niuru ypac biggrin.gif

smagu
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 17, 13:16)
Yra siaura pasaulėžiūra ir žvelgianti placiau.
Manau nuo zmogaus savęs suvokimo priklauso pasirenkama pasaulėžiūros rūšis.

zinoma, o kaip kitaip.
Papildyta:
QUOTE(Žu žu @ 2019 10 17, 13:39)
sutinku. bet jei noro ner svest, gi galima nesvest. bet vadinti keistuoliais tuos, kurie svencia, tai ka as zinau, keista biggrin.gif  nori sventi, nenori nesventi, jokios prievartos dabar gi nera. nebent nervas ima, kad kiti svencia  biggrin.gif  biggrin.gif

Pirma keistuoliais niekas nieko nevadino, skaitykit atidziau,man vieni dalykai keisti, jums kaip matau kiti. bigsmile.gif
O siaip be nervu, be smerkimu, be etikeciu, neina apmastyti, pafilosofuoti ?

Man pvz gyevnime mano visi veiksmai turi tureti prasme ir tiksla, nu as tokia, todel jei kazko nesuprantu vadinu ta reiskini, veiksma keistu, nes man jis nesuprantamas ir atrodo keistai is sono ziurint, bet ne zmones keistais, kurie tai daro, tikiu jie zino, kodel kaip ir ka daro, bet as gi negaliu visko zinoti. ir laimei laisve svesti ir elgtis, zinoti, suprasti, kaip kas ka nori. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 spalio 2019 - 13:06