Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(given444 @ 2019 11 20, 21:22)
aš niekam nesu priešiška, net paciai Cambalai, kuri ištampo mano istorijas.
Gerai, kad mirusios viako dar netampo.


Kokias istorijas?
Susidet su vedusiu vyru - zema. Esi uz paskutinio siaudo besigriebianti kekse. Ir ne tavo reikalas mylisi jis su savo zmona ar ne. Savo vaikus kisi i ana seima...Durniu durne esi.

Niejs tavo mirusio vaiko netampys. Maryte/ montaverte n9rs viena draugike turi salia..
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 20, 22:42)
Kokias istorijas?
Susidet  su vedusiu vyru - zema. Esi uz paskutinio siaudo besigriebianti kekse. Ir ne tavo reikalas mylisi jis su savo zmona ar ne. Savo vaikus kisi i ana seima...Durniu durne esi.

Niejs tavo mirusio vaiko netampys. Maryte/ montaverte n9rs viena draugike turi salia..

vėl bilobil neišgėrei? vien ko vertos istorijos apie palas, sodas, bobulytes, kai pati homeopatijom gydai ir gydais, kitiems dar forume patarinėjai. O kai tau nepatinkanti given kžką panašaus iš natūralumo parašo, tai jau kabinėjies. Šliurpa paskutinė esi
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 11 20, 22:33)
Cambala, bala nemate tuos abrikosus. NOrs savi abrikosai yra skainiaus, nes pats isauginai  mirksiukas.gif

Geriau parasyk, kaip tavo amarilis-meilenis gyvena. Manasis prazydo, nesitikejau, kad po pasodinimo taip greitai prazys.

Kuo ir kaip juos reikia tresti?

Kam reikia save apgaudineti nevykusiais, musu klimatui nepritaikytais vaisias?
As persika auginu. Vaisius subrandino - sudu sudas, kompota isviriau ir visi pamirso..

Lapus nukirpau. Nieko nevyksta su jais. Anksti dar. Po savaites pradesiu laistyt, trest, kad sventem butu.
Zydinciu geliu trasom/ lazdelem.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 20, 22:48)
vėl bilobil neišgėrei? vien ko vertos istorijos apie palas, sodas, bobulytes, kai pati homeopatijom gydai ir gydais, kitiems dar forume patarinėjai. O kai tau nepatinkanti given kžką panašaus iš natūralumo parašo, tai jau kabinėjies. Šliurpa paskutinė esi

Ei, durnele lisk i buda ir grauzk kaula.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 20, 22:50)
Kam reikia save apgaudineti nevykusiais, musu klimatui nepritaikytais vaisias?
As persika auginu. Vaisius subrandino - sudu sudas, kompota isviriau ir visi pamirso..

Lapus nukirpau. Nieko nevyksta su jais. Anksti dar. Po savaites pradesiu laistyt, trest, kad sventem butu.
Zydinciu geliu trasom/ lazdelem.
Papildyta:

Ei, durnele  lisk i buda ir grauzk kaula.

graužiu graužiu tavo kaulelius, jau skylutės matosi fish2.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 20, 22:36)
Alkoholike,   raminkis. Mano teta irgi abrikosu medi Lietuvoje turi.

Joa. Tavo tetos abrikosai kaip nedanoke obuoliai Sibire 1950 metais.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 20, 22:51)
graužiu graužiu tavo kaulelius, jau skylutės matosi fish2.gif

Negi cia kazkam naujiena, kai rasei jog su savo jorku is vienos lekstes edat ir suo pas tave zuvi edantis peskEOtaras biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 20 lapkričio 2019 - 22:55
QUOTE(cambala @ 2019 11 20, 23:59)
Joa. Tavo tetos abrikosai kaip nedanoke obuoliai Sibire 1950 metais.


Tegul mažiau prisputys tava diedas ant to jusu abrikoso myža, tai gal tada ir vaisiai skanesni bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 lapkričio 2019 - 23:11
QUOTE(given444 @ 2019 11 20, 22:03)
Nu bent tiek gerai, negatyvu nedvelkia.  biggrin.gif
eisiu miegot rami.  biggrin.gif
ir tu Cambala, nepamiršk, dienai baigiantis - esi mano svajoniu moteris  wub.gif

sužeista, puolama ir puolanti... nuplešus visas riksnumo kaukes, idomu, ką ten rasi. tokią pat dvasią, kaip ir mūsu visu. (nesakau sielą- dvasią.)
o cia jau filosofiniai dalykai.

Tu kartais ne " zayka"? rus k cia. Uzklinijo tave cambsit. Eik pas meiluzi prasivedint.

Ne veltui sake, kad tu dauzta. Esi dauzta konkreciai.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 20, 23:10)
Tegul mažiau prisputys tava diedas ant to jusu abrikoso myža,  tai gal tada ir vaisiai skanesni bus  biggrin.gif

Mes tai karlikini persiko medeli pasisodine. Ne abrikosa.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 11 21, 00:15)

Mes tai karlikini persiko medeli pasisodine. Ne abrikosa.

Koks skirtumas- abrikosas...persikas. Tegul maziau myža at to karlikinio - vaisiu skonis pagerės
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 20, 21:10)
O as netikiu socialiniu amziumi. Senas arklys nesvarbu kaip jauciasi, jau nebepaveza. Todel senus arklius nusauna

30m geriau jauciausi nei 20, 40ties- geriau nei 30...


Ko taip nemegsti Lutukes ir ją vadini išgalvotu vardu?



del veganizmo pergalvojau. Žmones turi stipriai išreikštą ego, ir, suprantu, jiems nepatinka, kai plant - based diet pristatoma kaip sveika/viena sveikiausiu.
Kitąsyk rašysiu: man padejo, mano tevui, bobulei, mano draugu ratui - taip bus neagresvyiau. nes visi gyvi, su pagerintom sviekatom, visi džiaugiasi.
bet nenorekit, kad meluociau gyvūnu vardan - ju kancios neneigsiu, neneigiat ir jūs, juk giriates savo išsilavinimais. gyvūnai kencia, gyvūnai laikomi baisiomis sąlygomis, ir tai yra, mūsu žmoniu, geda, o juk jau 21a.
Tegalime tik "pasidžiaugti", kad jei jau taip norime gyvūnus valgyti, nesudareme jiems sąlygu, kaip nugyventi bent kiek padoresni ir laimingesni gyvenimą. (ir netgi be skausmo nesugebame ju nužudyti.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 20 lapkričio 2019 - 23:30
given, o ką aš tau sakiau? parazitas tai, antžmogis. Tu su ja gražiai, o ji tau dantis šiepia smile.gif
Atsakyti
ji tik save parodo.
Burbanti gi ka tik (Moontei, o gal mums visoms) parase: metuose moterys turi būti padejusios forume bet kokiai nuomonei apie save.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 20 lapkričio 2019 - 23:29
Kiek forume zinau given - visada pabrezia save kitokia, aukstesne...ir pan . Kaip ir ubunte.
Tokie zmones atstumia iskart.
Va pvz burba - nu blevyzgu blevyzga, nu bet ne tokia... biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 11 20, 23:21)

bet nenorekit, kad meluociau gyvūnu vardan - ju kancios neneigsiu, neneigiat ir jūs, juk giriates savo išsilavinimais. gyvūnai kencia, gyvūnai laikomi baisiomis sąlygomis, ir tai yra, mūsu žmoniu, geda, o juk jau 21a.


Tu kada paskutini karta matei karves automatizuotam ukyje?
Atsakyti