Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 12 07, 22:35)
ne velioniu reikia tiek rūpintis, beprote, o kol gyvas būna reikėtų 4u.gif tu paskutinė žmogysta esi, kuri dėl tėvo gali moralizuoti kitus, kai pati ant savo tėvo padėjusi buvai. O kad po to jau nusibliovei, kai pasimirė, tai kas kaltas? dalbajobė gimei, dalbajobe mirsi.
Papildyta:

ir vėl sėdėsim, nes mes apsišaukėlių švenčių iš principo nešvenčiam. Ir papūsk tu mums į liulias biggrin.gif Mes švęsim audringai, kai pavasaris (tikras naujas laikas) ateis tongue.gif  tongue.gif

Aa, tai tu kai abortavaisi pas tetulytes irgi kazkur darze uzkasei, kaip ir lutuke teva?
Papildau klasima
Ir kaipgi tavoji lutuke emigracijoje rupinasi tevuku? Paskambydavo 2 kart i metus?
Esu rasius pries koki men apie savo kaimyne, kuri eina biopsijos daryt. Jis dukra Uk. Dukrytei is tolo tolo uzsimine.( jau as sakiau, kad reikua jog jos dukra zinitu).Tai va, pora sav praejo - ats pas mano kaimyne - piktybinis. Praeit sav isoperavo. O dukrytes ner salia. Ar maza tokiu ubunciu?

Aisku nesedesiT . Sedesi tu su ciucium viena. O jis sves savo seimoje( su savo tevais, kuriu tu jam pavydi ir nirmalia busima teiseta zmona 4u.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 07 gruodžio 2019 - 22:50
QUOTE(cambala @ 2019 12 07, 22:43)
Aa, tai tu kai abortavaisi pas tetulytes irgi kazkur darze uzkasei, kaip  ir lutuke teva?

Aisku nesedesiT . Sedesi tu  su ciucium viena. O jis sves savo seimoje( su savo tevais, kuriu tu jam pavydi ir nirmalia busima teiseta zmona 4u.gif ).

tarė ta, kuri tikrai abortuotų, net forume "apsigyrė". Fui kokia šlykštynė.

tu taip norėtum pas kitus žmones tos vienatvės, taip norėtum, kad kiti neturėtų vaikų, vyrų, nebūti mylimi, mėgstami, tiek tuo tiki ir to linki, taip dėl to iš kalio neriesi, kad artėjančių švenčių proga tau iš visos visos didžiausios širdies ir palinkėsiu tos vienatvės ir sėdėjimo vienų vienai 4u.gif tebūnie tau pagal tavo žodį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 07, 22:50)
tarė ta, kuri tikrai abortuotų, net forume "apsigyrė". Fui kokia šlykštynė.

tu taip norėtum pas kitus žmones tos vienatvės, taip norėtum, kad kiti neturėtų vaikų, vyrų, nebūti mylimi, mėgstami, tiek tuo tiki ir to linki, taip dėl to iš kalio neriesi, kad artėjančių švenčių proga tau iš visos visos didžiausios širdies ir palinkėsiu tos vienatvės ir sėdėjimo vienų  vienai 4u.gif tebūnie tau pagal tavo žodį 4u.gif

Tu ir esi ta viena, kuri sventes sutinka pagiezoje ir su ciucium 4u.gif .
Del savo vuenatves pati ir esi kalra. Te 4u.gif , tau pilka nusistekenusi moteryte.
Gyvenimas yra spalvingas ir ne pilkas kaip pas tave. Islisk is savo kokono ir pamatysi tai 4u.gif
Tau ir praeitais linkejau ir artejanciais Naujais linkiu surasti ramybe savyje ir susilaukti vaiku 4u.gif smile.gif . Dar buti mylimai ir oficialiai isteketi 4u.gif
Gal tada nesiduchinsi tiek forume 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 07 gruodžio 2019 - 23:25
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 07, 23:17)
Bet man idomu Aimeja atsiims savo visus keiksmus, atsiprasys, pasakys, kad klydo, juk apkalbejo ne tik mane, bet ir visia nepazystamus zmones, melagiais apsauke?  unsure.gif

Tai ar tu skaitei viska? Kurioje vietoje galima tik issiskirti tarp saves? Be teismo? Atejai ir tave isbrauke is sarasu. Baznytines santuokos teismai negali naikinti. Bet ta santuoka yra pripazistama valstybes teisiskai. Jai galioja CIvilinis kodeksas. Tas iraso panaikinimas ir yra normalios skyrybos, kur viskas aptariama (turto dalybos , vaiku islaikymas, pavardes ir t.t.) teisme. O ne tarp saves ir viskas. Tiesiog teismas paskelbs, kad panaikina irasa, o ne nutraukia santuoka, bet procedura ta pati- teisme. Pagal tave tai darbuotojos pasake, kad ateisi, isbrauks ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 07 gruodžio 2019 - 23:56
https://www.lrytas.l...lstybe-4688687/
Sitoji istorija ne karta smezavo per tv, zinuas.
Tai tokia kaip ubunte - baznytine yra, civiline cxh znaet. Kaip iseis, kur daugiau mokes .

Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 08, 00:53)
Tai ar tu skaitei viska? Kurioje vietoje galima tik issiskirti tarp saves? Be teismo? Atejai ir tave isbrauke is sarasu. Baznytines santuokos teismai negali naikinti. Bet ta santuoka yra pripazistama valstybes teisiskai.  Jai galioja CIvilinis kodeksas. Tas iraso panaikinimas  ir yra normalios skyrybos, kur viskas aptariama (turto dalybos , vaiku islaikymas, pavardes ir t.t.)  teisme. O ne tarp saves ir viskas. Tiesiog teismas paskelbs, kad panaikina irasa, o ne nutraukia santuoka, bet procedura ta pati- teisme. Pagal tave tai darbuotojos pasake, kad ateisi, isbrauks ir viskas.


Man man jau nebekeista, kad viena tokia SM rašinėtoja ne tik rašyti, bet ir skaityti nemoka, beigi nesupranta, kas jai žodžiu sakoma. Teismas aiškiai pasisakė, Jūs dar aiškiau paaiškinote, bet, kertam lažymų, kad vistiek nesupras.
Atsakyti
Negalejau nepasidalint biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Aš tai gerai lankiau, patiko man, tai ir nesusidėjau su kokiu Ožiu biggrin.gif
Atsakyti
As irgi kazkaip nebuvau glušelė ir issirinkau vyrą, kurio nereikejo peršokti

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 08 gruodžio 2019 - 17:08
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 07, 23:53)
Tai ar tu skaitei viska? Kurioje vietoje galima tik issiskirti tarp saves? Be teismo? Atejai ir tave isbrauke is sarasu. Baznytines santuokos teismai negali naikinti. Bet ta santuoka yra pripazistama valstybes teisiskai.  Jai galioja CIvilinis kodeksas. Tas iraso panaikinimas  ir yra normalios skyrybos, kur viskas aptariama (turto dalybos , vaiku islaikymas, pavardes ir t.t.)  teisme. O ne tarp saves ir viskas. Tiesiog teismas paskelbs, kad panaikina irasa, o ne nutraukia santuoka, bet procedura ta pati- teisme. Pagal tave tai darbuotojos pasake, kad ateisi, isbrauks ir viskas.

is kur tas tarp saves atsirado?
Iraso panaikinimas nera skyrybos, nes baznyine santuoka yra visam gyvenimui, as ta ir bandau tau pasakyti, o tu nesupranti, zmones tik gali gyventi atskirai, bet jie isliks susituoke visa gyvenima.

Taip gal ir reikia nueiti i teisma, kad ta irasa panaikintu, gal rekia teismo, jei zmones nesusitaria draugiskai del turtu ir vaiku, bet kaip nebuvo civilines santuokes, taip nebus ir skyrybu.
Pirmiausia zmones viska tarp saves susitaria, jei yra adekvatus, tada teismas , kaip matom is pvz, tik patvirtina tuos susitarimus. O dabar, kai bus mediacijos paslaugos, tai nei teismu nereiks.

Nera visai ta pati procedura, pati skaitei, kas [arasyta? O pries 20+ gal buvo paprastesne tvarka.

Atsižvelgiant į išdėstytas aplinkybes, konstatuotina, kad pareiškėjų prašymas nenagrinėtinas teisme, todėl atsisakytina jį priimti (LR CPK 137 str. 2 d. 1 p.), išaiškinant pareiškėjams, kad su prašymu nutraukti bažnyčios (konfesijų) nustatyta tvarka sudarytą santuoką jie turi kreiptis į atitinkamas bažnyčių institucijas, o bendrosios kompetencijos teisme gali būti nagrinėjamas prašymas dėl santuokos apskaitos akto įrašo civilinės metrikacijos įstaigoje panaikinimo ir civilinių teisinių pasekmių, atsiradusių bažnyčios (konfesijų) nustatyta tvarka sudarytą santuoką įtraukus į apskaitą civilinės metrikacijos įstaigoje.


As jau sakiau, as ne teisininke, ir tos informacijos man nereikejo, detaliu visu tikrai nezinau, bet tai ir yra kaip sakiau, skyrybu nera, yra iraso panaikinimas, kaip tai vyksta, nei as rasiau, nei domejausi.
O ko cia tu draskaisi, tai man mistika, sunkias skyrybas turejai, ar siaip ta tema domina?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 08, 17:05)
As irgi kazkaip nebuvau glušelė ir issirinkau vyrą,  kurio nereikejo peršokti

vartotojo įkelta nuotrauka

Pas gyvunus/ gyvulius pateles vyresnes buna. Todel jis ir lakste aplink tave kaip is to anekdoto" nieuzeli eto vsio mojio ?🤗".
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 08, 22:25)
nes baznyine santuoka yra visam gyvenimui,

Baznycia ne krikscionys? Baznycia ne Jezu propaguoja?
Na pasivartyk toliau, "Santuoka " priemusi ir besikrusinanti kaip paciai patogu - isperi vaikus del pasalpu .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 08, 23:35)
Pas gyvunus/ gyvulius pateles vyresnes buna. Todel jis ir lakste aplink tave kaip is to anekdoto" nieuzeli eto vsio mojio ?🤗".


Taip, man pasiseke, kad as esu is tu moteru, kurios ne pacios laksto aplink vyrus, o vyrai laksto aplink jas nail.gif
Atsakyti