Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 09, 10:38)
Nuo - 10 barstymai mazai padeda, net ir mieste gana balta buna biggrin.gif
O kokiam mazam miestuky, kaimuky tai ir to nereikia  ax.gif
Bet turbut tradiciskai ziema bus tik po naujuju  rolleyes.gif

Saule- is didziosios?  bigsmile.gif  wub.gif

tai aš gatves turėjau omeny, važiuojamasias, jos niekada baltos juk nebūna, viskas nubarstyta, o kai pėstute per jas reikia praeiti, tai ne kas smile.gif

taip, o kas mes be Saulės? smile.gif niekas, tuščia liktų...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 09, 12:06)
tai aš gatves turėjau omeny, važiuojamasias, jos niekada baltos juk nebūna, viskas nubarstyta, o kai pėstute per jas reikia praeiti, tai ne kas smile.gif

taip, o kas mes be Saulės? smile.gif  niekas, tuščia liktų...

Kai savo gimtam miestuke gyvenau, tai per didziausius snygius ir salcius net pagr gatves nespedavo nutirpint bigsmile.gif o kitos isvis baltuteles. Bet vaziuot nelabai saugu aisku smile.gif
O Vilniuj tai irgi labiau centras, pakrasciuose tokios pat gatves...
Atsakyti

Butent. As galvoju, kad ubunte iraso naikinima ( isbraukima is registro) tiesiog supranta pazodziui- darbuotoja paims tusinuka ir isbrauks ta irasa arba panaikins- baltu korektorium uztusuos. biggrin.gifIr viskas. Jai per sudetinga suvokti, kad tai yra daroma irasius atitinkama irasa remiantis teismo sprendimu.

As niekaip nesuprantu, kokiu pagrindu galima sugalvoti, kad civiline santuokia nutraukiama skirtingai, priklausmai nuo to, kur susituokta. Priestarauja sveikam protui, logikai. Lietuvoje yra civiline santuoka ir taskas. Kitose salyse dar buna partnerystes istatymas. Lietuvoje tokie dalykai neegzistuoja. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 09 gruodžio 2019 - 11:24
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 09, 11:23)
As niekaip nesuprantu, kokiu pagrindu galima sugalvoti, kad civiline santuokia nutraukiama skirtingai, priklausmai nuo to, kur susituokta. Priestarauja sveikam protui, logikai. Lietuvoje yra civiline santuoka ir taskas.


galima nutraukti santuoka ne Lietuvoje ir tada bus skirtingai. Kai kuriose US valstijose vyrai budavo issiskiria be zmonos zinios net ir sudaro nauja santuoka.

Lietuviai nera labai gudrus numatyti ivairesnius atvejus.
Atsakyti

Žinok,šitą žodį visomis didžiosiomis rašyčiau.Nebegaliu,kaip slegia šita cepelininė pilkuma.Ypač šita diena niūri.

As visa laika sakydavau, kad manes blogas oras, saules trukumas neslegia. Pagyvenus, kur saule sviecia visus metus, teko pripazinti, kad geras oras nuotaika veikia gana stipriai.

O taves net ir dabar netraukia pakeliauti, sauleje pasisildyti? :)

Atsakyti

O taves net ir dabar netraukia pakeliauti, sauleje pasisildyti? :)

Aš jau buvau pas draugę pasišildyti.Bet ir pas ją drėgnasis sezonas,šalta.Į Australiją kaip ir lėšų mažokai turiu.🙄

O be to dabar pas mus darbymetis prasideda,net su jumis balbatuoti laiko nėra.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 09, 10:17)
Jokio skirtumo ar pora susituoke Baznycioje, ar metrikacijos biure. Skyrybu tvarka teisiskai yra vienoda.</p><p>Tik tiek, kad karta baznycioje susituokus, antra karta negalesi ten vel tuoktis, kol taves neisskyre butent baznycia.</p><p>Cia elementarus dalykai, nereikia buti issiskyrus ar kazkaip tuo specialiai dometis.  smile.gif </p>

Nu yra skirtumas, taigi net pvz idejo Asaka, skritingos proceduros. Aplamai nera jokiu skyrybu mano atveju, deklaruoji tik gyvenima atskirai ir viskas. Baznycia is vis neskiria, nejau nei to nezinai? Tikrai elementarus dalykai, o jums taip sunkiai suvokiami biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 09, 10:44)
Galesi kitose baznyciose, yra tu baznyciu, kad susituokt kokius 5 kartus po to da yra cerkves mecetes ir t.t.
Tik norro ir pajegumu tuoktis,baznyciu susirasi

lotuliukas.gif
Ne, kriskcionybeje tik viena santuoka visam gyvenimui, kiap tau patinka biggrin.gif na nebent pakeisi religija biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyriškiai sugalvojo varyti i Austriją paslidineti kitą savaitę. As jiems ir sakyti - eikit jus ... , vaziuokit be manęs biggrin.gif

Vajaaaaazau kaip netraukia sniegas
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 09, 11:23)

<p>As niekaip nesuprantu, kokiu pagrindu galima sugalvoti, kad civiline santuokia nutraukiama skirtingai, priklausmai nuo to, kur susituokta. Priestarauja sveikam protui, logikai. Lietuvoje yra civiline santuoka ir taskas. Kitose salyse dar buna partnerystes istatymas. Lietuvoje tokie dalykai neegzistuoja. smile.gif</p>

Tai tu net to nesupratai, kad nera mano atveju jokios civilines santuokos tame ir esme biggrin.gif yra tik pasekmes po baznyctines santuokos, kruios atitinka civilines santuokos paskemes del turto ir t.t., bet civiliines - nera. kadangi nera civilines, niekas ir neskiria, o kaip parasyta buna susitarimas dle turto vaiku , kuri visai kitoks teismas patvirtina, taip pat patvritina isbraukima is registro, kaip santuokos.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 09, 12:53)

lotuliukas.gif
Ne, kriskcionybeje tik viena santuoka visam gyvenimui...

Jau nebe, kiek žinau.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 09, 11:56)
Jau nebe,  kiek žinau.

kas nebe? nebe viena, nu jo jei mirsta kuris noris, galima tuoktis antra karta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 09, 12:54)
Mano vyriškiai sugalvojo varyti i Austriją paslidineti kitą savaitę. As jiems ir sakyti -  eikit jus ... , vaziuokit be manęs  biggrin.gif

Vajaaaaazau kaip netraukia sniegas

Varyk i pietus, gulek po palme, siurbk kokteilius, buk masazuojama patrauklaus pietiecio ir siusk jiems foto i snieguota Austrija biggrin.gif
Atsakyti