Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(given444 @ 2020 01 17, 20:59)
Lutuke, aš suprantu tavo požiūri i santuoką. kad ją kuria ir lytiniai santykiai (tą teigia ir RKB - Romos Kataliku Bažnycia), bet tikrai ne tik.
jei tik lytiniai santykiai kurtu santuoką, tuomet labai lengva manipuliuoti kūnu, ir per ji trypti žmogaus psichiką.
tarkim, mergaites indijoje apženija 11m su 60meciais...ir ką....juk visam gyvenimui,ar ne?
juk tarsi prievartos nera.
daugybe afrikos/rytu moteru, kurios internalizavo savo kultūros normas, sutinka 15-16 teketi, o paskui jau ką? velu?  jau nebegalima pradeti kito gyvenimo?
išprievartavimai....
toji energija nera tokia baisi ir galinga - jei nori - jei labai labai reikia - imi ir atsiriši.
yra būdai, technikos.  sudetingos ir ne tik.
galu gale yra elementari, pagal Murphy, jo knygose išpletota pasąmones galia. ir tu valdai viską. ir tu keiti viską (tiksliau, daug ką) - o dejuoji pamautas ant kabliuko.
jei neatsirištum - tuomet visokie chamai ir valdytu tave. kas bent 2kg už tave daugiau sveria, ir kas 10cm už tave aukštesnis.  biggrin.gif
jei nori, galim padiskutuoti asmeniškiau.
aišku, cia niekas gi nesiūlo myletis su tūkstanciais.
p.s. kaip savo gyvenimą valde Mandella? nesugniužo. ir kiti, kuriu pavardes niekad nebus minimos.

snekam apie suaugusius, apie pedofilija nemanau, kad yra prasmes sneketi, gaila aisku tu vaiku, jie isprievartaujami, bet kad ir kaip butu liudna, taip tai visam gyvenimui, ar zinai kiap isttrtinti tas patirtis? jie juos veiks, ir del to reikia rimto gydymo paskui, tai sia tem ties tuoj ir baigsiu.nelabai norisi diskutuoti apie tokias slykstybes.

O kalbant apie suaugusius, ne tik krikscionybe dauguma religiju santuoka laiko lytnius santykius, ir ju pagalba kuriamus vaikus. Lt santykiai nekuria santuokos - tai ir yra santuoka, tai tikrai labai paparsta suprasti, aisku jei ji oficiali, tai dar pasirasom kazkokius dokumentus, kas paskui itakos musu finansini gyvenima biggrin.gif
Santuoka – socialinė ir dažniausiai religinė, valstybės pripažįstama, civilinė asmenų sąjunga, sukurianti giminystę.Vikipedija

ne tik krikscioniu, visu relgiju poziuris toks pats, be lytiniu santykiu, nera santuokos, ji negaliojanti. Gali gyventi su zmogum, be lyt santykiu jus nebusit sutuoktiniais. Net Santuokos sakramenstas yra vienintelis sakramentas, kuri duoda ne kunigas, o sutuoktiniai vienas kitam.

Dabal del kitu partneriu per gyvenima, niekas nesako , kad negalima, niekas gi nedraudzia, tiek kad, ne, nieko tu neisitrinsi ir neatsirisi. Tai tavo patirtis ir dvasinis pasaulis tavo jau itakotas, zmones tures rysi su visais savo lytiniais partneriais.

Galima paklausiu, o koks skirtumas su 1000ciais ar su 10?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 17, 23:39)
Ypatinga, na gerai pirmos rusies. O gal net auksciausios?
Jus manes nesuprasit...


Bla bla bla. Asmeniškumai. NUOBODU.

Sau pačiai aš nerūšiuojama. Kokia rūšis aš esu Jums man neįdomu. Jūs save svarbu supraskit. Mano (ne)supratimas Jūsų menkai savivertei neturi jokios prasmės 4u.gif Jūs manęs nesuprantat. Ir?.. Jūs mėgaujatės tuo, kuo save laikot. Tai aš tik sėkmės Jums linkiu. Norit būti antrarūšiu? Toks ir esat. Norėsit nebūti. Nebūsit. Visa kita yra bla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 17 sausio 2020 - 23:44
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 17, 21:00)
... pozityvizmas musu ateitis

an atorodo tas noras pozityvumo siek tiek nesveikas, tai ignoravimas gyvenimo, nes yvenimas susideda is visko.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 17, 23:43)
asmenų sąjunga, sukurianti giminystę.

ne tik krikscioniu, visu relgiju poziuris toks pats, be lytiniu santykiu, nera santuokos, ji negaliojanti. Gali gyventi su zmogum, be lyt santykiu jus nebusit sutuoktiniais.


Aš manau, kad čia ne apie seksą buvo kalba rolleyes.gif

Nesu didelė visų religijų ekspertė, bet kiek pamenu, tai krikščionys buvo susirūpinę tiesiog tuo, kad teoriškai vyras galėtų tą aktą atlikti. Nu tipo jei kartą įkišai, tai ir ok, įrengimai veikia ir tiek. Jei po pirmo karto nebeveikia... oh well... shit happens... gyvenkit iki grabo lentos. Seksas yra santuokos dalis. Bet seksas tikra nėra santuoka.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 17, 23:11)
bet žinai, įdomiausia dalis gaunasi čia, kad dauguma visgi krikštyti biggrin.gif ir... laidojasi tai su kunigu. Vat tau ir nėra dvasinio pasaulio. Net Cololo laidojosi su kunigu, nors prieš juos teisėsi bigsmile.gif nu aišku, čia taip negražiai parašiau, jį laidojo. Bet įdomi šeima, vienok ax.gif

del visa ko matyt, arba gal zmogus nepraneses, kaip noretu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2020 01 17, 23:49)
Bet seksas tikra nėra santuoka.


Gal cia kai kam? kaip kam tai darbas, kai kam pramoga. dar kam tai gal kerstas kitom gal budas pasidaryt vaika

Na o man?
Buna sventes... Vestuves nera svente tai dokumentu suforminimas, nu galima sampo...

Geeriausia svesti pirmo pasimylejimo diena. Tai pati tikriausia svente
Atsakyti
given
cia lb patiko.... 4u.gif
tieisog, as dvasingumo sqvoką kitaip naudoju. man dvasingas tas, kuris domisi ne vien materija: nusišikt, pavalgyt, filmą pažiūrt, ir babkiu užkalt. cia taip grubiai kalbant.

Tai tikriausiai nera zmoniu, kurie tik tuom dometusi, gal vsiai kokie dergadai, nu nezinau as tokiu sutikusi nebuvau...

na, bandau dalintis gyvenimu. bet gaunu repliku ir iš tavęs, visokiu pasvarstymu apie kas (man) galima/negalima...tiek to.
nu to tikrai nebuvo, tu kazkode taip priimi bet koki sakini apie save, nors paneigiu 3 k bet tu vistiek uzsispytusi teigi, kad as tau kazka draudziu ar sakau, man tai keista, ne as nieko tau nei liepiu nei sakau ,kas tau galima ar negalima.

žinok, jei nutylu, nereiškia, kad tau pritariau. matai, koks mano ego. tiesiog ne mano jegoms vystyti temas iki komos.
kodle tureciau to nezinoti? as is vis neieskau pritarimo, man tai neidomu. Nei draugu neiskau cia, nei siltu santykiu, nei kazko ka tu cia ieskai ar randi ar nori rasti.

.ir net Mylimuke. nesupratau, nuo kada tarp judvieju gincas/susikirtimas ivyko?
cia jau jos reikia klausti , as nieko pries ja neturiu, nu bet kas ka nori ta raso, man netrukdo biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 17, 23:57)
Gal cia kai kam? kaip kam tai darbas, kai kam pramoga. dar kam tai gal kerstas kitom gal budas pasidaryt vaika

Na o man?
Buna sventes... Vestuves nera svente tai dokumentu suforminimas, nu galima sampo...

Geeriausia svesti pirmo pasimylejimo diena. Tai pati tikriausia svente


Šiaip viskas dzin, bet juokingiausia, kad aš suprantu ką Jūs turit omeny kai kalbat apie seksą kaip moters pareigą ar kaip "tiesiog duok ir nieko nereikalauk" procesą smile.gif

Anyway, atsižvelgiant į mūsų totaliai skirtingus (bent jau SM) požiūrius į gyvenimą, eilinį kartą turbūt tenka tiesiog likti kiekvienam prie savo nuomonės ;)
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 sausio 2020 - 00:06
QUOTE(Hmmm... @ 2020 01 17, 23:49)
Aš manau, kad čia ne apie seksą buvo kalba  rolleyes.gif

Nesu didelė visų religijų ekspertė, bet kiek pamenu, tai krikščionys buvo susirūpinę tiesiog tuo, kad teoriškai vyras galėtų tą aktą atlikti. Nu tipo jei kartą įkišai, tai ir ok, įrengimai veikia ir tiek. Jei po pirmo karto nebeveikia... oh well... shit happens... gyvenkit iki grabo lentos. Seksas yra santuokos dalis. Bet seksas tikra nėra santuoka.

O koks dar rysys sukuria gimine, vaikus? giminystes rysius tarp svetimu zmoniu, ne giminaiciu?

O kodel tuom reikejo rupintis? dar iki krikscionybes buvo santuokos ir jos yra ne tik pas krikscionis.

O kas dar yra santuoka ir ar tie kiti dalykai butu santuoka be sekso is vis be sekso , nei vieno karto?

Santuoka - santuoka nustatyta tvarka sudaroma vyro ir moters šeiminė sąjunga: Civilinė s.
moterystė, vedybos, Tekybos
kad lytinis aktas yra santuoka, cia as sumasciau dar studiju laikais, nu taip akiviazdziai viskas susideliojio, paziurejau i pacio zodzio reiksme ir santuokos apeigas, i kitas religijos,kulturas, i lytiniu sant svarba tame. Taip gyvenant kartu reikia daug ko, bet be lytinio akto nera santuokos, seimos ir vaiku.
Vestuves yra tai, kai 2 zmones paskao, mes pradedam siema, mes mylesim vienas kita myleismes ir gimdysim vaikus, o santuoka ir yra to igyvendinimas, sako gyevnam santuokoje, reiskia lytiskai santykiauja, kuria seima, vaikus, zinoma i tai ieina ir daugiau veiksmu, ne tik lovoje linksmintis lotuliukas.gif bet tai jau vaidnam buitim,

Bet zinoma, jus galit tureti savo nuomone.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 18, 00:22)
O koks dar rysys sukuria gimine, vaikus? giminystes rysius tarp svetimu zmoniu, ne giminaiciu?


Bet zinoma, jus galit tureti savo nuomone.


Vyras ir moteris santuokoje laikomi turimais giminystės ryšius. Teisine prasme. Net jei vaikų jie nesukuria. Apie seksą ten niekas nekalba. Yra daug teisinių pasekmių santuokos sukūrimo ir jos neturi nieko bendro su seksu. Net jei vyras taptų impotentu, tos pasekmės ir šios nuostatos galiojimas niekaip nepasikeistų.

Jei jau kalbant apie vaikus, tai giminės ir teisiniai ryšiai atsiranda nepriklausomai nuo to, ar yra santuoka.

Seksas nėra lygu santuokai ir atvirkščiai. Žinoma, Jūs turite teisę manyti kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 18 sausio 2020 - 00:29
QUOTE(Hmmm... @ 2020 01 18, 00:26)
Vyras ir moteris santuokoje laikomi turimais giminystės ryšius. Teisine prasme. Net jei vaikų jie nesukuria. Apie seksą ten niekas nekalba. Yra daug teisinių pasekmių santuokos sukūrimo ir jos neturi nieko bendro su seksu. Net jei vyras taptų impotentu, tos pasekmės ir šios nuostatos galiojimas niekaip nepasikeistų.

Jei jau kalbant apie vaikus, tai giminės ir teisiniai ryšiai atsiranda nepriklausomai nuo to, ar yra santuoka.

Seksas nėra lygu santuokai ir atvirkščiai. Žinoma, Jūs turite teisę manyti kitaip.

api eteise zinau, bet siuolaikine teise galioja kiek 100m? max as sneku siek tiek placiau, nei apie teise.

BUTENT as apie tai gi ir snekut, ne apeiguose ir ne teisese esme gi, Uztenka lytinio akto,gimsta vaikai ir rysiai visam gyvenimui, del to ir vadinu santuoka paparsciausiu suartejimu lytiniu.

siuolaikinei santuokai, kaip ji suprantama visuomeneje, ne, as sneku apie pacia pamatine prasme, kas ji yra savo saknyje. Santuokos nera be lyt akto, nei vienoje religijoje a kulturoje. Ir niekas nesituokia, kad siaip gyventi celibate. Santuoka dvieju zmoniu sajunga, o jie apsijungia butent per lytini akta pirmiausia
Suprantu, kad tai skamba gal keistai ar neiprastai.
Atsakyti