Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(given444 @ 2020 01 17, 19:59)
na ok.  smile.gif o kaip tau geriau, jei diskusijose aš prieštarauju tau (ar bet kuriai), ar sukelusi minciu, tik linksiu pagal tave ar kitką. vat Aimeja pasake, jog darau gerus darbus iš vienatves,tai turbūt reikia man jai pritarti, ir viską mesti.

tu irgi - kad turiu draugiu, nes vyro neturiu ilgamecio, todel aš tokia "off" - balta varna. tai turbūt man reiktu drauges apmažinti, pasilikti porą internetiniu.
ir pas mane atšoliuos ilgaaametis vyras veganas  biggrin.gif  o as dar paspardysiu šalin keletą draugiu jo atvykimo proga.

cia sarkasm.  btw.

Kaip man geriau? Man geriau , kad tu rasytum(ar kitos) , tai ka TU galvoji apie gyvenima, SAVO isitikinimus, tiesas, tuom kuom tiki, nepriklausomai ar tai sutaptu su kazkieno kito ar mano poziuriu. Bendrai, o ne aiskintum , kaip MAN geriau butu gyventi, ka daryti ir nedaryti, ar kodel as kazka darau ir ko as noreciau, ta pasrme nereikai uz mane sneketi, as sugebu uz save sneketi biggrin.gif Gal del to paskui tau Moonte ir reiskia pretenzijas del manes biggrin.gif
As gi tau nesakau mesti/susirasti drauges -us, nei susirasti/nesusirasti vyra, meiluzi, drauga, nei gyventi monogamiskai ar poligamiskai, nes tu laisvas zmogus , suaugusi, asmenybe, einanti ssavo gyvenimo keliu, kuris geriausiasi tau ir niekas uz tave nezino kaip tau geriau, kok stas tavo kelias, jei butum turejusi tik veina vyra, nebutu antro sunaus, o gal jam butent taip ir per tave reikejo gimti?
Juo labiau nelaikau tave kazkokia balta varna, nes kaip tik daugiau tikriausiai siais laikais issiskyrusiu nei atvirksciai, beto as taip gimusi is mamos antros santuokos,tai af as galiu ka sakyti apie skyrybas? manes nebutu be skyrybu. Tai va nesidaryk skubotu isvadu is mano postu ir is pavieniu zodziu, ziurek i viska bendrai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 17, 22:37)
o kodėl nebandei savęs pateikti kaip vyro su karčia patirtim, bet tuo labiau vertinančio šeimą, buvusio už jos išsaugojimą, bet labai vertinančio ir naują žmoną, kad sutiko pamilti ir tapti naująja? Nu argi ne gerai skamba? Gi ne nauja žmona pasakė, kad esi antrarūšis, taip? Žie, koks žudikas išeina į laisvę ir turbūt antrarūšiu nesijaučia, puola naudotis įstatymais, kad atsėdėjo ir niekas neturi teisės kabintis prie jo, neįdarbint ar pan.


Ten kur jus minite nera jokiu problemu, viskas kur kas gilesniame lygyje. Konfliktu lygmenyje, kartais zmones nesistengia, nes nejaucia kad verta stengtis.
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2020 01 17, 22:47)

O kam susidėti su kažkuo, kas tave laiko antrarūšiu? Kad ir koks pateikimas. Kam save pateikinėti kažkaip kitaip? Nėra jokios prasmės. Jei tavo nauja antra pusė tiek priklausoma nuo "pateikimo", tai gal ji ne antra pusė? Nebent pats save tokiu "antrarūšiu" laikai. Tada nėra ko kaltinti kitų, kad jie tave antrarūšiu padarė, ar ne? Pats tokiu jauteisi. O tada jau tiesiog susirandi tokią, kuri tavo įsivaizdavimą patvirtina. Kas ieško, tas randa...


Sakysim tamsta nesi kokia ten super gabi isradeja. Tai nepretenduoji i kokius darbus uz 200000 metines algos. (na gal klistu, bet cia pavyzdys)
Tai dabar kame problemos? Ar realiai nesi verta tokiu darbu ir TA SUVOKDAMA eini i prastesnius, ar cia save nuvertinai, reikejo meluot, kad esi kazkas ten?
Kas cia sudetingo?
As tikejausi surasti panasaus likimo zmogu, tai buvo neimanoma, nes naudotos bobos save kelia ir neimanoma su jomis nieko kurti del ju neadekvatumo ir neprotingu noru bei isivaizdavimo.
Na tai iseitis susirasti ne naudota. O tokiu apie 35-40 metu amziu yra vienetai. Na tai nera is ko rinktis... Kiekviena pati imanomai geriausia. Bet zmones ne idealus, o kai sajunga ne lygiaverte tai tokiu atveju derintis labai sunku
Va ir visa matematika
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 17, 20:27)
Lutuke, oi oi. ką tik poste prieš tai parašei man, kad nesi "dvasinga".
careful with words. mirksiukas.gif

toliau. žinok, tikintieji tarpusavy žiauriai sunkiai šnekasi. atmeni, kaip mes šnekejomes apie krikscionybe, vedas. kiek visokiu priestaravimu. tu irgi nepritari tam, kam pritariu aš. ir tt.
kitasyk, manau ateistas lengviau supras "religingąji", nei tikintysis Dievą supras tarkim tikinti šiaip i kokia "šviesą" ar Vangą.

Dar karta, as nesuprantu dvasingas zmogus reiksme, ka tau tai reiskia ? blink.gif
nes man zmogus yra zmogus, zmogus yra dvasine butybe, turinti si kuna siame gyvenime. tai nezinau del ko cia man reiktu buti carful? zmogus gali buti protingas, grazus, stiprus , sviekas, ka reiskia dvasingas, dvasia didesne pas ji ar kas?

As nekalbu apie religija ar tikejima, as sneku kaip galima su zmogum sneketi pvz apie sniega, kuris sako, kad sniego nera? elementarus paparstas sakinys, nera jame jokiu pasleptu kitokiu minciu, jei zmogus net netiki davisniu pasauliu, jau nesneku apie jo pajautima, tai kaip apie ji galima su juo diskutuoi? nesneku nei paie jokas teorijas, nei pasualeziuras, realiu dvaisni pasauli, kuris yra pagrindas sio materialaus pasaulio.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2020 01 17, 22:47)

O kam susidėti su kažkuo, kas tave laiko antrarūšiu? Kad ir koks pateikimas. Kam save pateikinėti kažkaip kitaip? Nėra jokios prasmės. Jei tavo nauja antra pusė tiek priklausoma nuo "pateikimo", tai gal ji ne antra pusė? Nebent pats save tokiu "antrarūšiu" laikai. Tada nėra ko kaltinti kitų, kad jie tave antrarūšiu padarė, ar ne? Pats tokiu jauteisi. O tada jau tiesiog susirandi tokią, kuri tavo įsivaizdavimą patvirtina. Kas ieško, tas randa...


Sakysim tamsta nesi kokia ten super gabi isradeja. Tai nepretenduoji i kokius darbus uz 200000 metines algos. (na gal klistu, bet cia pavyzdys)
Tai dabar kame problemos? Ar realiai nesi verta tokiu darbu ir TA SUVOKDAMA eini i prastesnius, ar cia save nuvertinai, reikejo meluot, kad esi kazkas ten?
Kas cia sudetingo?
As tikejausi surasti panasaus likimo zmogu, tai buvo neimanoma, nes naudotos bobos save kelia ir neimanoma su jomis nieko kurti del ju neadekvatumo ir neprotingu noru bei isivaizdavimo.
Na tai iseitis susirasti ne naudota. O tokiu apie 35-40 metu amziu yra vienetai. Na tai nera is ko rinktis... Kiekviena pati imanomai geriausia. Bet zmones ne idealus, o kai sajunga ne lygiaverte tai tokiu atveju derintis labai sunku
Va ir visa matematika
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 17, 22:56)
As tikejausi surasti panasaus likimo zmogu, tai buvo neimanoma, nes naudotos bobos save kelia ir neimanoma su jomis nieko kurti del ju neadekvatumo ir neprotingu noru bei isivaizdavimo.



Bla bla bla. Jei būtumėt norėjęs surasti "panašaus likimo", būtumėt tokią ir suradęs. Bet ne, Jums tokios pačios, kaip Jūs, t.y. Jūsų paties žodžiais sakant - "naudotos" - netiko. Nes giliai širdyje Jūs įsivaizdavote esantis geresnis. Nors realiai save vertinot kaip antrarūšį. Dėl to Jums realiai reikėjo kitokios. Niekuom į Jus nepanašios. Jūsų įsivaizdavimu "geresnės". Kuri patvirtintų Jūsų antrarūšiškumą. Ir tiek. Tai mėgaukitės tuo, ką radot. Spėju, kad ji rado lygiai tą pat, ko ieškojo. Kažko, kas patvirtintų, kad nepaisant savo... situacijos... ji nėra antrarūšė. Ir rado. Jus. Kiekvienam savo gyvenime. Tame nėra nieko blogo.

Manęs niekas niekada nėra privertęs jaustis antrarūše. Nes aš tiesiog tokia nesu. Su visais savo trūkumais ir su visomis patirtimis. Bet Jūs toks esat. Nes Jūs toks jaučiatės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 17 sausio 2020 - 23:02
Su jumoriuku sitas, tinka cia ne vienam biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 01 17, 20:18)
Praleisiu lutukes litanija.

Niekas nieko neisiduoda. Tiesiog domiuosi religijomis. DEkalogu remiasi BK, CK ir t.t.
Man, asmeniskai niekas nekliuna, vaizduojamoji (ikonos, freskos) ir taikomoji daile (tame tarpe ir doroziniai) yra kulturos paveldas.

Netiesa. Pagonys irgi turejo ir turi savo tabu, vertybes. Pagoniu religija irgi turi aibes atmainu, prikalusomai kur ir kas ja praktikuoja.

skaitykit, ka ji raso,
Niekas nieko neisiduoda, neisduoda, issiduoda, kad yra ir kitu dievu, ne apie jus sneka doh.gif

nera is vis jokios pagoniu religija, pagonis tera keiksmazodsi apie kitatikius ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 17, 22:57)
Sakysim tamsta nesi kokia ten super gabi isradeja. Tai nepretenduoji i kokius darbus uz 200000 metines algos. (na gal klistu, bet cia pavyzdys)
Tai dabar kame problemos? Ar realiai nesi verta tokiu darbu ir TA SUVOKDAMA eini i prastesnius, ar cia save nuvertinai, reikejo meluot, kad esi kazkas ten?
Kas cia sudetingo?


Galbūt skirtingai negu Jūs... Aš niekada nemanau, kad aš nesu verta X algos ar Y pareigų. Aš visur pretenduoju. Kur turiu (arba beveik turiu) kompetenciją reikiamą. Ir dažniausiai aš laimiu. Ne skaičiuje esmė kiek. Bet tiek, kiek niekada nelaimėčiau, jei galvočiau taip, kaid Jūs... kad nesu super gabi. Savo srityje aš esu nereali. Rimtai čia. O jei nesu nereali kažkokioje potemėje ar gretutinėje srityje, aš žinau kaip tokia tapti. Ir mane pažįstantys bei su manim dirbantys žino, kad aš galiu. Nes aš tai esu įrodžiusi n kartų. Ir aš nesigiriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 17 sausio 2020 - 23:09
QUOTE(Moonte @ 2020 01 17, 20:18)
Praleisiu lutukes litanija.

Niekas nieko neisiduoda. Tiesiog domiuosi religijomis. DEkalogu remiasi BK, CK ir t.t.
Man, asmeniskai niekas nekliuna, vaizduojamoji (ikonos, freskos) ir taikomoji daile (tame tarpe ir doroziniai) yra kulturos paveldas.

Netiesa. Pagonys irgi turejo ir turi savo tabu, vertybes. Pagoniu religija irgi turi aibes atmainu, prikalusomai kur ir kas ja praktikuoja.

skaitykit, ka ji raso,
"Niekas nieko neisiduoda", - neisduoda, issiduoda, kad yra ir kitu dievu doh.gif

nera is vis jokios pagoniu religija, pagonis tera keiksmazodsi apie kitatikius ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 17, 22:57)
Dar karta, as nesuprantu dvasingas zmogus reiksme, ka tau tai reiskia ? blink.gif
nes man zmogus yra zmogus, zmogus yra dvasine butybe, turinti si kuna siame gyvenime. tai nezinau del ko cia man reiktu buti carful? zmogus gali buti protingas, grazus, stiprus , sviekas, ka reiskia dvasingas, dvasia didesne pas ji ar kas?

As nekalbu apie religija ar tikejima, as sneku kaip galima su zmogum sneketi pvz apie sniega, kuris sako, kad sniego nera? elementarus paparstas sakinys, nera jame jokiu pasleptu  kitokiu minciu, jei zmogus net netiki davisniu pasauliu, jau nesneku apie jo pajautima,  tai kaip apie ji galima su juo diskutuoi? nesneku nei paie jokas teorijas, nei pasualeziuras, realiu dvaisni pasauli, kuris yra pagrindas sio materialaus pasaulio.

bet žinai, įdomiausia dalis gaunasi čia, kad dauguma visgi krikštyti biggrin.gif ir... laidojasi tai su kunigu. Vat tau ir nėra dvasinio pasaulio. Net Cololo laidojosi su kunigu, nors prieš juos teisėsi bigsmile.gif nu aišku, čia taip negražiai parašiau, jį laidojo. Bet įdomi šeima, vienok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 17, 20:32)
Teologija tai nera religiju studijos. Tai tendencingas vienos religijos dogmu priemimas ir psudomoksliniai bandymai kritikuot blogas religijas. Va buvo religija komunizmas, dabar nauja religija  tolerastija.
Viskas atsikartoja, tai liepia atsukti kita skruosta skriaudikui, tai atverti sienas migrantu invazijai.
Bet teologija tai specifines religijos nekritiskos studijos

Neteisybe, zinoma viena religija studijuoji nuodugniau bet yra ir kitu pagrindiniu religju studijavimas, nera kitu pagridniniu 5 religiju kritikavimo, oficialiai jos pripazintos lygevertes. Is vis niekas nekritikuojama ausktojoje, o mokama kritisko mastymo, studijuojaam filosofija, psichologija, mokoma klausti klausimus, ieskoti atsakymu. niekas nesiuloma pirimti aklai, viskam ieksoma pagrindimo, argumentu, tam ir yra mokslas, cia nera religijos ispazinimas.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 17, 20:57)
zmogus gali buti protingas, grazus, stiprus , sviekas, ka reiskia dvasingas, dvasia didesne pas ji ar kas?



cia lb patiko.... 4u.gif
tieisog, as dvasingumo sqvoką kitaip naudoju. man dvasingas tas, kuris domisi ne vien materija: nusišikt, pavalgyt, filmą pažiūrt, ir babkiu užkalt. cia taip grubiai kalbant.



na, bandau dalintis gyvenimu. bet gaunu repliku ir iš tavęs, visokiu pasvarstymu apie kas (man) galima/negalima...tiek to.

žinok, jei nutylu, nereiškia, kad tau pritariau. matai, koks mano ego. tiesiog ne mano jegoms vystyti temas iki komos.
ir db, apsnūdusi rašau. tiksliau kokosu aliejumi akis išsitryniau, tai plaukia viskas bigsmile.gif biggrin.gif



o šiaip aš Lutukes postus suprantu, Moonte irgi tikrai galejo suprasti...ir net Mylimuke. nesupratau, nuo kada tarp judvieju gincas/susikirtimas ivyko?
na, o su Moonte ir tavim jau seniai viskas ad hominem pasidare...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 17 sausio 2020 - 23:12