Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2020 01 23, 15:33)
nemanau, kad už nuodėmes. Ar yra bent vienas Žemėje absoliučiai laimingas? Nemanau, nes visi mes kažką prarandame. Nebent nieko neturėtume niekada, bet jei neturėti sutuoktinio ar partnerio, vaikų, gyvūnų, tėvų, tai ar tai tikrai laimė? Irgi juk ne. Gali būti, kad žmogus iš išorės yra laimingas, gyvena dideliame name, sėdasi į Lamborgini, bet kas jo viduje darosi kiti nežino. Kitas skurde laimingesnis, bet vėlgi - argi skurde laimė? Ji gi ligomis galiausiai gresia.
O kodėl vieni turi tuos dvasėnus, o kiti kažkaip jų išvengia, realiai daug priklauso nuo visos giminės linijų, nuo protėvių.

Cia kazko teigti negaliu gal visaip buna? Man logiskas pasirode veino zmogaus aiskinimas, kad jei zmogus kazka nuzude praeituose gyvenimusoe, tos sielos ir pasilieka su juo, ir stengesi ji pati prazudyti. Dar girdejau,kad pirseneliai gali prikibti, ypac tie su priklausomybem.... Gal buna ir kitu priezasciu ar kitu butybiu prikibe.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 23, 15:59)
Cia kazko teigti negaliu gal visaip buna? Man logiskas pasirode veino zmogaus aiskinimas, kad jei zmogus kazka nuzude praeituose gyvenimusoe, tos sielos ir pasilieka su juo, ir stengesi ji pati prazudyti. Dar girdejau,kad pirseneliai gali prikibti, ypac tie su priklausomybem.... Gal buna ir kitu priezasciu ar kitu butybiu prikibe.

iš kitos pusės, jei gyvenimų nugyventa jau daug, o karų, mūšių nuo mažų iki didelių irgi būta jau daug visame pasaulyje, tai ar daug rasime žmonių, kurie kažko nenužudė bent jau gindamiesi? O dėl protėvių tai logiška jau vien tuo, kad tikrai yra skirtumai tarp stiprių giminių likimų, na karališkų tarkime ir kokių paprastų kaimiečių, kur daug alkoholio ir t.t. Žinoma, ir pas karalius gali būti nužudyti, anksti mirti ir pan., bet kur giminės silpnos, tai išlipti į viršų ir nugyventi dorą, laimingą gyvenimą dar sunkiau. Vos keli būna giminėje laimingi ir padorūs visapusiškai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 23, 11:57)
tai kad tu nesupranti kame "burtas" ar "ritualas", nes tavo akiai tas įprasta smile.gif  Be to, tai ką žino Vatikanas,

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Neber tokiu dalyku. neber viduramziu, indulgenciju ir nesamoniu. aš irgi zinau, ką žino vatikanas, patikek. mirksiukas.gif
gal tu maišai Bažnycios intrigas, kuriu pilna? pedofilija, kurios pasitaiko? bet realiai dvasinis mokymas išlieka bendras visiems. mirksiukas.gif ir galioja visiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 23 sausio 2020 - 16:33
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 23, 16:11)
iš kitos pusės, jei gyvenimų nugyventa jau daug, o karų, mūšių nuo mažų iki didelių irgi būta jau daug visame pasaulyje, tai ar daug rasime žmonių, kurie kažko nenužudė bent jau gindamiesi? O dėl protėvių tai logiška jau vien tuo, kad tikrai yra skirtumai tarp stiprių giminių likimų, na karališkų tarkime ir kokių paprastų kaimiečių, kur daug alkoholio ir t.t. Žinoma, ir pas karalius gali būti nužudyti, anksti mirti ir pan., bet kur giminės silpnos, tai išlipti į viršų ir nugyventi dorą, laimingą gyvenimą dar sunkiau. Vos keli būna giminėje laimingi ir padorūs visapusiškai.

gal visgi ne visi zudo? juk pvz per si gyvenima tikrai ne daug mzoniu nuzudo kitus ar ne pvz lIetuvoje, tai kodel per 10 gyvenimu turetu ka nuzudyti? gal dar priklauso nuo aplinkybiu ar tai saizninga gintis ar tycine zmogzudyste ir t.t.?
tai gal ir susirenka i viena gimine panasus, panasiu likumu?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 23, 12:38)


dabar jau manau, gana velu, vaika ir uzauginti dar reikia, ne tik pagimdyti, kur jau ant senatves jau. Kai buvo laikas ir pagimdziau

Kaip idomu. kodel aš visad noriu bent 4 mažiausiai?
norejau 6 vaikysteje, db vis dar apie trecia, ketvirtą galvoju.
tai poroms sakau: jei aš viena, turiu 2, tai judu, dviese - kaip minimum 4.

kodel taip pesimistiškai, kad vaikai kažko negaus? reikia tiketi Visatos lobynais. bigsmile.gif


p.s. holivude celebrieties nuo 45-50 ir pradeda, prisilakstę per pasauli...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 23, 16:33)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Neber tokiu dalyku. neber viduramziu, indulgenciju ir nesamoniu. aš irgi zinau, ką žino vatikanas, patikek. mirksiukas.gif
gal tu maišai Bažnycios intrigas, kuriu pilna? pedofilija, kurios pasitaiko?  bet realiai dvasinis mokymas išlieka bendras visiems.  mirksiukas.gif ir galioja visiems.

tikrai nezinai biggrin.gif , vien Vatikano saugomos knygos ko vertos, kiek prie ju turi priejimo?
Zinai pvz kodel visi tie ritualai naudojami Misiu metu, kriskto metu, ka kievinas judesys ir zodis daro zmogui?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 23, 12:55)
Ne ne ate, kai yra meile, potraukis islieka nuolat, o su + 100kg

bet juk pati rašei, užtenka kad žmogus neapsiprausia, rūko ir tt, ir jau nesinori, jei kasdien - jau nesinori...tai netikiu, kad plius šimtas, dreba visas prieš tave, rinkes liula, šnopuoja virš tavęs, ir tu alpsti del jo...
meile, taip bus, bet protrauuukis, nea rolleyes.gif bent jau man brunette.gif












QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 23, 12:55)
Tai tu atmeti dvasios egzistavima, ir kad ja kakziap galime veikti?



nelabai supratai mano posto. neatmentu dvasios egzistavimo. aš manau, jei Dievas yra ir jis toks galingas, arba tarkim, dievo energija mumyse tokia galinga, mes galim lengvai(lengviau/sunkiau) išeiti iš visokiu neigiamu itaku ir nesąmoniu. viskas - nusiteikime (ATTITUDE) ir smegenyse.

"change percetion - change body chemistry." (Deepak Chopra)
cia juk analogiškai - jeigu tarkim, sutiktume, kad ligos turi dvasines šaknis.


ir tikrai netikiu, kad reik spec maldu, burtažodžiu, plakimo savęs. tyla, vienuma, susikaupimas, kažkoks self-work, apsupimas savęs teigiamais žmonemis, meditacija, gamta gamta, clean water, clean food....ir žinoma, ne vien meditavimas del savo ego, kažkur ant kupsto sedint 10metu, (kad ir vienerius, nebent lb didelis poreikis), o dalijimasis/tarnavimas žmonems iv formom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 23 sausio 2020 - 16:50
QUOTE(given444 @ 2020 01 23, 16:36)
Kaip idomu. kodel aš visad noriu bent 4 mažiausiai?
norejau 6 vaikysteje, db vis dar apie trecia, ketvirtą galvoju.
tai poroms sakau: jei aš viena, turiu 2, tai judu, dviese - kaip minimum 4.

kodel taip pesimistiškai, kad vaikai kažko negaus? reikia tiketi Visatos lobynais.  bigsmile.gif
p.s. holivude celebrieties nuo 45-50 ir pradeda, prisilakstę per pasauli...

Kodel pesimistiskai, realistiskai mirksiukas.gif
As ne tik apie kazkoki turta, bet demesi, laika, sveikata, energija, zinoma, jei vel iseiciau is darbo keliem metam ir finansiskai pasijaustu, daug ko negaletume pasidaryti, ka planuojam. Bet bus kaip bus mes gi niekaip nesisaugom, tik issakiau savo mintis siuo metu biggrin.gif

Nu man jos tikrai labai toli nuo mano vertybiu ir idealu, vaikui norisi mamos, ne mociutes ir kruvos aukliu...
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2020 01 23, 16:48)
bet juk pati rašei, užtenka kad žmogus neapsiprausia, rūko ir tt, ir jau nesinori, jei kasdien - jau nesinori...tai netikiu, kad plius šimtas, dreba visas prieš tave, rinkes liula, šnopuoja virš tavęs, ir tu alpsti del jo...
meile, taip bus, bet protrauuukis, nea  rolleyes.gif bent jau man  brunette.gif

Nu vyras ruko potraukis nedingo dar lotuliukas.gif o jei nenusiprauses, tai potraukis nedingsta, tik nesimyleciau, nes butu nemalonu, del nuolatinio apsileidimo ir +100 kg neturiu patirties, negaliu pasakyti, bet ir parasiau gal neinam i ligas? bet kokiam susirgusiam mzogui gal to potraukio tuo metu nera didelio, bet is esme sjis nedigsta gal, nezinau.
O potrauksi gi yra ir nematant to zmoguas, tai is esmes, nesvarbu kaip jis atrodo ta momenta, zinoma, kazkokiais momentais labiau sugundo, kazkada maziau, bet pats potraukis yra visada viduje bent man...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 23, 13:59)
kad jei zmogus kazka nuzude praeituose gyvenimusoe, tos sielos ir pasilieka su juo, ir stengesi ji pati prazudyti.

cia pseudo-aiskinimai. 80proc, kas rašoma žurnaluose apie karma yra bilibirda. Pasirašau emeilais, su tokia "budiste" (aš ją taip vadinu.) labai protinga siela.

sakyti, kad žmogus nužude, tai kitąsyk bus nužudytas tai tolygu teigti, kad jei valgai mesą, kitasyk atgimsi karve, nes tada pasaulis karvemis patvintu.
grižtant prie žmogžudžio - gal jis nužude, ne buvo irankis(jis irgi buvo kito nužudytas), ir taip ratas rieda be galo.
lygiai taip pat - jei Jezu nužude, negi jis to užsitarnavo iš anksciau?

Taigi, su karma nera viskas taip paprasta. mirksiukas.gif realiai mes tik speliojame, vaikšom migloje.
Realiai karmą (savo likimą) mes keiciam /turim galiu keisti AKTYVIAI, karma kinta kas menesi. tu gali( lengvai) išeiti ir iš savo šeimos karmos/pasaulietiškai šnekant, atsikratyti ydu, pvz, mano mamyte sugebejo nutraukti vieną ydingą elgseną, kuris tęsiasi mūsu kartoje. bac- vienas žmogus. ax.gif
ir jau antra arta gimsta visai nebe tokia. žmones seka kitokiu pavyzdžiu.
Žmones tingi tik dirbti su savimi, laukia kažkokiu magiju arba dejuoja pakliuvę i blogą proteviu liniją. bigsmile.gif
Analogiškai - pavojinga blefuoti. tarkim, man nesiseka, taip leme likimas, sedesiu, nieko nedarysiu. jei tiketi vedomis, ne veltui mes neatsimenam praeities gyvenimu, psichikai būtu per didele našta. neatsimenam nei GERO, nei blogo todel, kad vistik ŠIS GYVENIMAS, ŠIS LIFE - yra vienas ir svarbiausias.
renkiesi, kaip ji nugyveni. kas akimirką.

Analogiškai, Monteverte - kaip galvoji: kuom žmogus "kaltas", kad gime tam tikroj proteviu linijoj? tarkim, ar jis sąmoningai renkasi kur gimti, kur vel tureti kūną? kaip manai?
Žmogus neturi jaustis, kad yra kažkieno auka, kad ir savo proteviu.
Jis neturi prarasti motyvacijos keistis.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 23, 15:38)
tai, kad man normaliai man ta ovuliacija vyksta  mirksiukas.gif is kur tokios fantazijos?
Papildyta:

kokiu grybuku tau privalgius kyla tokiso fantazijos?  blink.gif As visda valgiau sveikai, nekankino kazkokios baisios ligos, dabar jau manau, gana velu, vaika ir uzauginti dar reikia, ne tik pagimdyti, kur jau ant senatves jau. Kai buvo laikas ir pagimdziau, tiek kiek galima uzauginti pilnavertiskai, jei dar koks zmogus noretu per mus ateiti, zinoma gimdyciau, bet siaip viduje poreikio jau nelabai yra, dabar jau anuku laukiu  mirksiukas.gif
O jus ziuriu visai vyra atskiriat nuo pastojimo proceso? o gal vyras nevaisingas, nesusimastet? lotuliukas.gif

O ko tu negimdai?

Kokios fantazijos? Kad tau nera ovuliaciju? Tai ko tada nepastoji? Ar tavo vyras pasidares vazektomija? Arba nesimylit.
As negimdau, nes nenoriu.
Rasei kazkada ubuntes vardu, kad uzdegimai kankindavo ir negyvenai taip sveikai, kaip dabar.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 01 23, 15:56)
Potraukis ir meilė nebūtinai žengia koja kojon. Pastorėk iki 100 kg, pažiūrėsim, kaip jis tavęs labai geis biggrin.gif mylėt mylės, bet
.. rolleyes.gif

As pastorejau nemazai, geidzia vis dar.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 23, 18:56)

As pastorejau nemazai, geidzia vis dar.


Tada pastorek iki 200kg... iki 300kg
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 23, 16:33)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Neber tokiu dalyku. neber viduramziu, indulgenciju ir nesamoniu. aš irgi zinau, ką žino vatikanas, patikek. mirksiukas.gif
gal tu maišai Bažnycios intrigas, kuriu pilna? pedofilija, kurios pasitaiko?  bet realiai dvasinis mokymas išlieka bendras visiems.  mirksiukas.gif ir galioja visiems.

nu nejuokink. Jau vien kryžiaus ženklo darymas yra ritualinis veiksmas, o ką kalbėt apie kitus?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 23, 16:35)
gal visgi ne visi zudo? juk pvz per si gyvenima tikrai ne daug mzoniu nuzudo kitus ar ne pvz lIetuvoje, tai kodel per 10 gyvenimu turetu  ka nuzudyti? gal dar priklauso nuo aplinkybiu ar tai saizninga gintis ar tycine zmogzudyste ir t.t.?
tai gal ir susirenka i viena gimine panasus, panasiu likumu?

na visko gali būti. Juk vyrai/žmonos dažniausiai nulemti, pritraukiame tam tikrus tipažus ir po to juk su juo giminiuojamasi, ypač per bendrus vaikus. Ir taip giminė arba pastiprėja arba žemyn tempiama
Atsakyti