Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2020 01 24, 16:35)
ką ir sakiau. Gi rašiau: ar jaučiat dūrastį grįžtant? mirksiukas.gif
Papildyta:

apšviesk, o saule mano biggrin.gif

Ziuriu mano sugrizimo bijai kaip velnias kryziaus? biggrin.gif

Beviltiska.
Atsakyti
Skanaus visiems
https://www.facebook...29130577247888/
Atsakyti

QUOTE
Man patinka "vyrisko grozio" vyrai, kaip Javier Bardem. 100 proc. patiniska charizma.



Bet nemazam skaiciui moteru patinka kiti. Net panos sako ant vaikinu "grazus kaip mergaite".
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 24, 16:37)
Uz didelius pinigus dar ne to sutinka. Sutiktum ir tu uz keliolika milijonu. Ir mesa valgytum, ir antsvori uzsiaugintum.  tongue.gif

ne. Nes ne tas filmas, tai kitas bus. Aš ne tu, aš savęs neišduodu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 24, 16:10)
O jazau, bet gi anros fotkes vyro plaukai dazyti ( sruogos virsuj). Kaip jis toks kompleksuotas gali tau patikt?

nesvaik tu svaiguli, bet ar svaigulys gali nesvaikti? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2020 01 24, 16:10)
cia jau netiesa.
ne viena moteris nebūna dregna nuolat.

va butent, man idomu rimtai kaip ir kas ten jom yra, kad vaisungu ir nevaisinu dienu neskiria, kad visada vsiaks vienodai..... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 24, 16:16)
Tai net sitoj foto ir matosi, kad ka tik po sporto ir daug geriau atrodo uz ta tesliu  biggrin.gif

nu ir vis tiek teslius lotuliukas.gif dar karta kartoju tom kur sunkiai daeina, man Satja nera garzus, bet sudejimas tikria geresnis uz sita aktoriu...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 24, 17:07)
Bet nemazam skaiciui moteru patinka kiti. Net panos sako ant vaikinu "grazus kaip mergaite".

aš tai daugiau girdėjau kitaip sakant. Sako: mergaitiško tipo, mergaitiškas, mergaitiško grožio. Bet ar tai komplimentas, moterys nutyli. Turbūt tikrai ne visada tai komplimentas
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 24, 16:17)
na tai tu drąsuole tada pavyzdį parodyk, dėk jau biggrin.gif
aiiiii, tu gi nemoooooki biggrin.gif
Papildyta:

ypač antrasis man jamamas smile.gif

labai jau jamamas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 24, 16:18)
bet pripažink, visai daug gražiau viskas buvo, kol dūra negrįžo smile.gif

ai net nezinau , Moonte siek tiek gudresne tiek labai nenusisneka, bet paskutiniu metu visgi nusisnkea nemazai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 24, 18:07)
Bet nemazam skaiciui moteru patinka kiti. Net panos sako ant vaikinu "grazus kaip mergaite".

Nebutinai tai komplimentas.
Tai tiesiog grazus bobisko vyro apibudinimas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 24, 17:15)
nesvaik tu svaiguli, bet ar  svaigulys gali nesvaikti? lotuliukas.gif
Papildyta:



SvaiGti, lutuke, nuo zodzio svaigulys. Manau tavo vyras rastingesnis uz tave.
Ka norejai parasyt? Ar kad plaukai nedazyti, ar dabar neigi, kad cia bluskele pleseisi kad dazosi tik kompleksuoti. Tai kaip tau kompleksuotas zmogus, nepatenkintas savo izvaizda, gali patikti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 24, 18:17)
nesvaik tu svaiguli, bet ar  svaigulys gali nesvaikti? lotuliukas.gif
Papildyta:

va butent, man idomu rimtai kaip ir kas ten jom yra, kad vaisungu ir nevaisinu dienu neskiria, kad visada vsiaks vienodai..... biggrin.gif
Papildyta:

nu ir vis tiek teslius lotuliukas.gif dar karta kartoju tom kur sunkiai daeina, man Satja nera garzus, bet sudejimas tikria geresnis uz sita aktoriu...

Per kuria vieta geresnis? Kad pilvas pupso labiau atsikises?
Tu is tu, kur pilvuzs vyrisku pasididziavimu laikai? biggrin.gif
Ar cia gini del to, kad tavo vyras ispampes ir i satja oanasus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 24, 16:14)
Man is vyru patinka Russel Crowe ir Anthony Hpkins. Nesakysiu, kad grazuoliai, jau ir amziuje, bet turi savotisko sarmo.
Satunovas  dar. Daugiau ant greicio nezinau.
O va Pittas nepatinka.

Russel Crowe, nu ne kudas visai, tikrai net uz satja storesnis ir pagurklis didesnis biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Anthony Hpkins visai ne mano stiliaus, jaunystes nuotraukas net paziurejau, nu ne, ne man.

Nu jau Pitas tikrai geriau uz tuos abu, nors irgi ne is mano favoritu saraso biggrin.gif

Kaip gerai,kad musu skoniai nesutampa biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 24, 18:26)


Kaip gerai,kad musu skoniai nesutampa  biggrin.gif

Nu tikrai, reikia, kad ir tokie baisuokliai kaip satja kazkam patiktu biggrin.gif
Atsakyti