Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 24, 17:21)
Per kuria vieta geresnis? Kad pilvas pupso labiau atsikises?
Tu is tu, kur pilvuzs vyrisku pasididziavimu laikai? biggrin.gif
Ar cia gini del to, kad tavo vyras ispampes ir i satja oanasus? biggrin.gif

Pats sudejimas, visa kuno harmonija, tas aktorius trumpu koju kazkus, neproporcingas. Pasporavus tas pilvas isitemptu, nieko ten baisaus, o va koju nepasiilginsi. O vyras mano ne, nei per kur i Satja nepanasus, nebent , kad pilva turi, tai visas panasusmas lotuliukas.gif bet tuo ateis vasara ir vel dings tas pilvas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 24, 17:26)
Russel Crowe, nu ne kudas visai, tikrai net uz satja storesnis ir pagurklis didesnis  biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Anthony Hpkins visai ne mano stiliaus, jaunystes nuotraukas net paziurejau, nu ne, ne man.

Nu jau Pitas tikrai geriau uz tuos abu,  nors irgi ne is mano favoritu saraso  biggrin.gif

Kaip gerai,kad musu skoniai nesutampa  biggrin.gif

Ar tu supranti zodi " turintis sarmo". Neziurima i zmogaus amziu, kad jis nuziles ar sukrioses jau. Gladiatoriui Crowe paziurek.
O pas tavo Satja tupas, sukto zmogaus zvilgsnis ir kvailoki veido bruozai ( kaip pas Dieseli).


Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 24, 17:29)
bet tuo ateis vasara ir vel dings tas pilvas  tongue.gif

Tavo vyras dirba prie statybu?
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 24, 16:26)
Ne per seniausiai tikrai fainai diskutavome.
skirtumo nebuvo?

mes diskutavom fainai, bet Moonte ne prie ko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 24, 16:26)
Bet kuriais, kol tu neisikisi su savo isteriskais smailais  mirksiukas.gif
Papildyta:

Ir raumenu kalnas, lutuke sake, kad jai mielesni tesliukai, nes tokie tik savim rupinasi ir daugiau niekuo.
O pasirodo pati seile varvina i tokius, kol jos vyras esdamas kepsnius lovoj pampsta  biggrin.gif  bigsmile.gif

sakiua jau geriau storesnis, nei kudena, svaigulienes dukra biggrin.gif
nuo kada kepsniai tukina? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 24, 13:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Žu žu" data-cid="72591871" data-time="1579852659"><div><p>kelios dienos pries ovuliacija. ovuliacijos diena organizmas nustoja gaminti isskyras, tik mes to dar nepajauciam, nes dar kuri laika valosi makstis. Bet siaip stebint isskyras, jauciasi tasumo, lipnuma praradimas.</p></div></blockquote><p>Tai vadinasi teorija, jog pastoti galime tol, kol gleives yra tasios - neteisinga? Kaip tik, pastoti galime tada, kai ju mazeja, ar ne? O kaip temperatura keiciasi ciklo metu?
</p><p></p><p>Tokie komentarai SM man yra visiska atgaiva sirdziai. Zmogus zino, ka raso. smile.gif
</p>
gleives yra dvieju rusiu, tos tasios, vaisingosios, ju pH sarmine, todel spermiukai islieka gyvybingi iki 6 paru. Netasios, balksvos gleives turi apsaugine funkcija, jos sarminio pH, kadangi tirstokos, neleidzia spermiukams ir infekcijoms papulti i gimdos kakleli.
Temperatura Po ovuliacijos pakyla apie puse laipsnio. Ta vadinama bazine kuno temperatura reiktu matuoti ryte, tuo paciu metu, vos pabudus, dar lovoje (nes kiekvienas padarytas judesys gali itakoti temperaturu svyravima). Ir matuoti nuo pirmos menesiniu dienos, visa cikla. tad jei ciklo pradzioj temperatura buvo 36,50-36,55, o paskui pakyla iki 36,9-37 ir laikosi 3-5 dienas, tai ovuliacija ivyko. Tik beda ta, kad myletis jau per velu, norint pastot, nes spermiukai nebespes “i traukini”.

Mylimuke, ne, as neseku savo vaisingu dienu, tiesiog dalyvavau vienam projekte, susijusuame su moteru vaisingumu
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 24, 17:26)
Russel Crowe, nu ne kudas visai, tikrai net uz satja storesnis ir pagurklis didesnis  biggrin.gif

jo, gladiatorius pavargęs toks jau labai... Jam vat į Švarcuką pažiūrėt, pavyzdį paimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 24, 17:20)
SvaiGti, lutuke, nuo zodzio svaigulys. Manau tavo vyras rastingesnis uz tave.
Ka norejai parasyt? Ar kad plaukai nedazyti, ar dabar neigi, kad cia bluskele pleseisi kad dazosi tik kompleksuoti. Tai kaip tau kompleksuotas zmogus, nepatenkintas savo izvaizda, gali patikti? biggrin.gif

aiksu nedazyti biggrin.gif
kad tu kompleksuota, tai mes senai supratom, gali nusiraminti. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 01 24, 17:35)
Ar tu supranti zodi " turintis sarmo". Neziurima i zmogaus amziu, kad jis nuziles ar sukrioses jau. Gladiatoriui Crowe paziurek.
O pas tavo Satja tupas, sukto zmogaus zvilgsnis ir kvailoki veido bruozai ( kaip pas Dieseli).
Papildyta:

Tavo vyras dirba prie statybu?

mes snekejom api evyru grozi, ne sarmus, maciau ta kina, jau sakiau man tokie vyru tipai nepatinka, tavo abu isvardinti to pacio tipo.
as niekad nesakiau, kad satja man garzus, taigi....

ne, dar turit 2 bandymus lotuliukas.gif bet man statybininkai tikrai jamami, uh tokui buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 24, 13:20)

Bet prie ko cia KT turetu paskatint pastojima, sunku suvokt.. Nors tiek metu atgal.

Jei ciklas issiderines, hormonai ji sustato i vietas. Tiesa, trimpam. Po kelii menesiu vel organizmas issiderina.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 24, 18:29)
Pats sudejimas, visa kuno harmonija, tas aktorius trumpu koju kazkus, neproporcingas. Pasporavus tas pilvas isitemptu, nieko ten baisaus, o va koju nepasiilginsi. O vyras mano ne, nei per kur i Satja nepanasus, nebent , kad pilva turi, tai visas panasusmas lotuliukas.gif bet tuo ateis vasara ir vel dings tas pilvas  tongue.gif

Trumpos kojos reiskia stipria lytine konstitucija ir tokie vyrai geresni, pajegesni lovoje tongue.gif bet is kur tau zinoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 24, 17:46)
aiksu nedazyti  biggrin.gif
kad tu kompleksuota, tai mes senai supratom, gali nusiraminti. biggrin.gif
Papildyta:

mes snekejom api evyru grozi, ne sarmus, maciau ta kina, jau sakiau man tokie vyru tipai nepatinka, tavo abu isvardinti to pacio tipo.
as niekad nesakiau, kad satja man garzus, taigi....



Dazyti, nedasutele. Virsuje tamsus plaukai ir vos sviesesnes sruogos( tai sruogos ir yra dazytos).
Lisitejos paklausk, ji iskart pamatys.

Tai cia zinok faktas, kad kas tau patinka - nepatinka daugeliui 8r atvirksciai.
Rasei, kad tavo vuras panasus i Satja ir kad tau tavo vyras grazus. Paskui jau kai pradejom zvengt, pradejai vartytis.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 01 24, 17:46)
Jei ciklas issiderines, hormonai ji sustato i vietas. Tiesa, trimpam. Po kelii menesiu vel organizmas issiderina.

Mano ciklas visada buvo normalus ir pastovus, gine motyvavo tuom, kad ale po vartojimu labai viskas suaktyveja, nu visko ir neatsimenu, nu tai buvo pries 20 m beveik, tai ka norejo, ta ir snekejo, bele prakisti ta bruda biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 24, 17:50)
Trumpos kojos reiskia stipria lytine konstitucija ir tokie vyrai geresni, pajegesni lovoje  tongue.gif  bet is kur tau zinoti  biggrin.gif

Ismeginai visokiu koju vyrus desimtim ir nusprendei? bigsmile.gif labai labai abejotinas teiginys, labai ilgakojai irgi man nepatinka turi porporcijos buti ne taksas ir ne koks dogas, va kaip vilksunis pats tas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 24, 17:50)
Trumpos kojos reiskia stipria lytine konstitucija ir tokie vyrai geresni, pajegesni lovoje  tongue.gif  bet is kur tau zinoti  biggrin.gif

mirtumėt be pimpio abi su Montekrista biggrin.gif uždaryk jus kur, ir vsio, nebėr žmonių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 24, 18:41)
mes diskutavom fainai, bet Moonte ne prie ko  biggrin.gif
Papildyta:

sakiua jau geriau storesnis, nei kudena, svaigulienes dukra  biggrin.gif
nuo kada kepsniai tukina? lotuliukas.gif

Kepta mesa nesveika, jeigu nezinojai.
Bet aisku, marink savo vyra, tegu tunka, dar cigariuka ikisk burnon biggrin.gif
Atsakyti