Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 28, 12:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72595305" data-time="1580206483"><div><p>Tai ir tamponai su įklotais jau blogis?</p></div></blockquote><p>Man tamponai blogis todel, kad kraujas lieka viduje. Siltai sau. Fiziologiskai kraujas is maksties turi isteketi laukan, o ne puti viduje. Lygiai tokia pati nuomone apie taurele. Su taurele dar reiketu ir kruvinom rankom is tuliko link kriaukles keliauti. Namie gerai, o visur kitur - aciu ne. </p>

Tamponai gerai atostogose kai su maudymke.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 28, 12:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72595305" data-time="1580206483"><div><p>Tai ir tamponai su įklotais jau blogis?</p></div></blockquote><p>Man tamponai blogis todel, kad kraujas lieka viduje. Siltai sau. Fiziologiskai kraujas is maksties turi isteketi laukan, o ne puti viduje. Lygiai tokia pati nuomone apie taurele. Su taurele dar reiketu ir kruvinom rankom is tuliko link kriaukles keliauti. Namie gerai, o visur kitur - aciu ne. </p>

mane irgi visos tos taurelės atstūmia
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 28, 12:25)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72595314" data-time="1580207033"><div><p>O tai nezinojai? Buvo gi cia ar tai given ar lutuke ikelusios apterstus vandenynus su plastiku, tai ir tamponai ton kruvon ejo.</p></div></blockquote><p>tamponai gi medvilniniai. Ar ne? </p>

Ne taip parasiau - ne tamponai, o paketai.

Tik man vistik nedaeina kaip jos mato paketus vandenyno siukslese. Juk moteris ta paketa suvynioja, susuka i maiseli ir keliauja viskas i siuksles. Negi tas siuksles i vandenynus vercia.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 28, 12:28)
Ne taip parasiau - ne tamponai, o paketai.

Tik man vistik nedaeina kaip jos mato paketus vandenyno siukslese. Juk moteris ta paketa suvynioja, susuka i maiseli ir keliauja viskas i siuksles. Negi tas siuksles i vandenynus vercia.

iš kur tau prisisapnavo, kad visos suvynioja? manai kokios asocialios alkaškos taip daro?
Atsakyti

Jei kraujas neturi sąlyčio su oru,nevyksta joks puvimas

Žinoma,tamponą reikia keisti nurodytu laiku.Kai naudojami paketai,tada taip,išskyros sureaguoja su oru,ir tada vyksta grubiai tariant puvimas

Aš visą gyvenimą naudojau tamponus su aplikatoriumi,ir gyva kol kas.

Taurelės neturėjau,net neįsivaizduoju kaip ten su ja.

Atsakyti

Klausimas: ką darytum, jei tavo vyras tau trukdytu taip lovoje, kaip trukde savo knarkimu Lutukes vyras? muštusi, kitaip per miegus neramiai blaškytusi..o tu pastoviai be miego be miego. kaip zombis. niu...kaip tada? ir taip menesiai iš menesiu.
ovz, mano mama lb jautriai miega, zuikio miegu. jie ir nemiega su mano teciu, atskirai.

Lutuke pradzioje paminejusi, jog nemiega su vyru nesnekejo apie joki knarkima. Bent jau kiek as prisimenu. Sake, kad nuo vaiku gimimo atskirai miega, nes jautriai miegot eme. Knarkimas veliau atsirado. Keista, kad tokia akivaizdzia priezasti eme ir pamirso. :) 

Turiu drauge, kuri lygiai taip pat atsiskyre po gimdymo. Nu nes vyras gi neissimiegos su vaiku. Tai vaikas jau i mokykla eina, o tie vis dar atskirai. Ir tuo paciu seksas reciau nei Kaledos.

Jei MB knarkti imtu, tai siusciau pas gydytoja. Ir as eiciau pagalbos ieskoti, arba tvarkyciausi pati, jei imciau kasnakt sokcioti del kiekvieno garso. Knarkimas kaip ir neramus miegas yra sveikatos sutrikimo pozymiai. Fizines ir psichologines.

Mes kol kas miegam susiglaude ir abiems tai didziulis malonumais, kuris su laiku nemazeja. Medaus menesi siltai leidom, teko miegoti atsiklojus ir per atstuma, tai sakiau reikejo i Laplandija vaziuot, kad butu galima susiglaudus snaust. :)

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 28, 12:29)
iš kur tau prisisapnavo, kad visos suvynioja? manai kokios asocialios alkaškos taip daro?

Asocialios alkaskos manau nieko nevynioja, o naudoja kokius skurlius kaip given.
P.s. given asociale nelaikau.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 28, 12:33)
Asocialios alkaskos manau nieko nevynioja, o naudoja kokius skurlius kaip given.
P.s. given asociale nelaikau.

nemanau. Bent dalis tikrai pigiausius pardėse nusiperka. Tokie žmonės ir būna reklamos aukos, o tuos paketus gi pastoviai reklamuoja
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 28, 12:33)
Medaus menesi siltai leidom, teko miegoti atsiklojus ir per atstuma, tai sakiau reikejo i Laplandija vaziuot, kad butu galima susiglaudus snaust. smile.gif</p>

Ar patiko kur buvot? Kaip ispudziai?
Atsakyti

Ar patiko kur buvot? Kaip ispudziai?

Mes pakeitem 8is viesbucius, keliavom is salos i sala. Pamatem vakarine dali ir rytine, kurios gana stipriai skiriasi. Kai kur lb patiko, kai kur viskas ok, bet antra karta nevaziuociau. Tik cia lb priklauso kas ko iesko. Kiti specialiai verziasi ten kur barai ir klubai, o as noriu kuo maziau zmoniu, kuo daugiau pliazo mums...Kai kurios salos top vietos nardymui, kai kurios snorkinimui. Tai cia kiekvienas pagal save. :) Pries vaziuojant as rimtai studijavau, nagrinejau pliazus kiekvienoje saloje, kad nesilankyt ten kur netinka. Turiu gera faila beje, su daug info, jei kas nores keliauti, galiu atsiusti. :) 

Mums top sala buvo Koh Lanta. Vaziuociau ten vel ir rekomenduociau kitiems.  Tiesa, nebuvom Koh Chang. Daug kas rekomenduoja, tu ir pati buvusi. Net kyla pagunda vaziuoti vel tik ten. 

Visumoje buvo lb lb gerai, daug veiklos, svieziu juros gerybiu, skanaus maisto, saules ir vaisiu. :) Aj ir dar gyvunu po vandeniu. Ikisi galva - akvariumas. Matem rykliu (zmogaus dydzio), vezliu, gyvaciu, driezu, issiputusiu zuvuciu, morena ir pasakiskai graziu spalvu zuvu. Man turbut laikas vandenyje didziausia ispudi ir padare.  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 28, 12:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72595330" data-time="1580207772"><div><p>Ar patiko kur buvot? Kaip ispudziai?</p></div></blockquote><p>Mes pakeitem 8is viesbucius, keliavom is salos i sala. Pamatem vakarine dali ir rytine, kurios gana stipriai skiriasi. Kai kur lb patiko, kai kur viskas ok, bet antra karta nevaziuociau. Tik cia lb priklauso kas ko iesko. Kiti specialiai verziasi ten kur barai ir klubai, o as noriu kuo maziau zmoniu, kuo daugiau pliazo mums...Kai kurios salos top vietos nardymui, kai kurios snorkinimui. Tai cia kiekvienas pagal save. smile.gif Pries vaziuojant as rimtai studijavau, nagrinejau pliazus kiekvienoje saloje, kad nesilankyt ten kur netinka. Turiu gera faila beje, su daug info, jei kas nores keliauti, galiu atsiusti. smile.gif </p><p>Mums top sala buvo Koh Lanta. Vaziuociau ten vel ir rekomenduociau kitiems.  Tiesa, nebuvom Koh Chang. Daug kas rekomenduoja, tu ir pati buvusi. Net kyla pagunda vaziuoti vel tik ten. </p><p>Visumoje buvo lb lb gerai, daug veiklos, svieziu juros gerybiu, skanaus maisto, saules ir vaisiu. smile.gif Aj ir dar gyvunu po vandeniu. Ikisi galva - akvariumas. Matem rykliu (zmogaus dydzio), vezliu, gyvaciu, driezu, issiputusiu zuvuciu, morena ir pasakiskai graziu spalvu zuvu. Man turbut laikas vandenyje didziausia ispudi ir padare.  wub.gif </p>

wub.gif
Nemanau kad kazka praradot, nepabuvoje koh change. Visi ten vaziuoja, per tiek laiko jau trp savo egzotikos praradusi ta sala.

Kazkos filmas su di capriu yra, ten tokioj saloj, grazus vaizdai. Po to filmo visi pradejo varyt i ta sala. Po kazkiek laiko sala uzdare, negalima jos lankyt.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 01 28, 07:16)
Given, tu gi supranti, kad tavo bandymas susieti kiaušinius su moters mėnesinėmis yra nieko vertas ir neveikia? Kam burną aušinti?

aš rašau ką noriu, kaip ir tu. be jokiu bandymu. tik biologinis faktas, jei kas nežino.

Puiku, Cambala. kiek km begot?
aš nenušvitus, aš eiline, o kam nušvisti reikia?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 01 28, 07:05)
Tai vaikams masinos irgi nepirksi?



du bernai, nores, nusipirks. gales ir Teslą mamai igyt. vaikas sako, kad man ir namą igys. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 01 28, 08:29)
?Mes ne draugės,ir niekada tokiomis netapsime.Mano nuotykiai yra grynai mano reikalas.

turbūt ne tavo vienos, jei cia jau puse žino. smile.gif ar cia pasakojimasi tik iš draugiškumo?
aš niekad nesu pasakius ne vienai:" mes tokiomis netapsime. net Cambalai." tai yra labai gera mano savybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 28 sausio 2020 - 13:18