Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2020 02 21, 17:02)
Mane domina kitas dalykas  - tu jau antra karta per paskutini trumpa laika rasai " tavo dukte"
Pirmakart net parasei - " tavo mergaite". Gal vistik forumas trp sujudino smegenis dukros atzvilgiu?


Ne... Tada buvo vienaip, po to tapo kitaip. Dar buvo pereinamas laikotarpis.
Man seima buvo viskas. Dabar tegu eeina jie nx. Nematau priestaravimo, ka norejo ta ir pasieke
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 21, 17:03)
O kokio bb kovoti?  unsure.gif


Nes tai iauge i krauja, matyt net nepastebi...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 21, 16:59)
Ir dargi tie vadinami vyriskumo ar moteriskumo bruozai, tai tokie bendrazmogiski.
Nejaugi tik vyras turi atsakyti uz savo zodzius, gali tureti hobiu ir draugu.
Nejaugi tik moteris turi gerbti vyra.
Ir abu vienas kito skaudinti negali.
O kurio nuomone labiau gerbtina?
O kas yra silpna moteris? Jos stiprybe ismintingume, tai kur cia silpnumas? Ar reikia dirbtinai apsimetineti blondine ar alpstancia? O vyras ismintingas but negali?
Ir tt....
Kliedesiai moterims-debeseliams.
Papildyta:

Na ka, tai as buvau teisi, tau butinai turi buti paskutinis zodis,
mirksiukas.gif  biggrin.gif
Neismoke mama moteriskai ismintingai patyleti, kaip tikras vyras kovoji cia.  unsure.gif


Butent.

Bet man kesita, kad moterys, ne vyrai, save laiko antrarusemis...
Katutems ploja.

**********

O paskutinis pastebejimas ziauriai taiklus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 02 21, 16:56)
Vat dėl šito paprieštarausiu, mano vaikystėje (Chruščiovo eros pabaigoje/Brežnevo eros pradžioje) seneliai anksti išeidavo į pensiją ne tik dėl pensijinio amžiaus, kuris buvo 55 metai moterims ir 60 metų vyrams, bet ir dėl to, kad daug žmonių per karų/okupacijų suirutę save "pasisendindavo" tiek dėl to, kad į sovietinę armiją neimtų, ir kad anksčiau pensiją gautų. Kai gimiau, moterys gaudavo 58 dienas dekretinių atostogų, o po to privalėjo grįžti į darbą, todėl mano kartą iki "darželinio" amžiaus praktiškai užaugino seneliai, promočiutės arba kaimynų bobutės, nes mažai buvo norinčių 2 mėnesių kūdikius į lopšelius atiduoti.


Nors mano tevai neturejo tokios prabangos "seneliu", man neteko patirti tokios laimes. Bet pastebejau, kad 55 metu moteriskes isejusios i pensija padedavo auginti savo vaikaicius. Pamenu, kai buvau pirmokele, "tutes brolio" mociute, kartu su juo, mane vesdavo i mokykla, betn jau pirmus menesius. Veliau, jau zygiavome vieni, bet ji lauke namie po pamoku.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 21, 16:59)
Neismoke mama moteriskai ismintingai patyleti, kaip tikras vyras kovoji cia.  unsure.gif

Klausimas, kada ji turi laiko dirbt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 02 21, 16:59)
Nusivalkiojima skaitai kaip kazka toookio? Ne veltui susenai anksciau laiko.
Mano viena klasioke irgi nuo 13 su bernais davesi
15 jau mama tapo. Tevai ir sesuo  uzaugino. O ji i Vokietija prostitute dirbt. Suseno ziauriai.
Te 4u.gif , " zvaigzde" tu biggrin.gif .

tai žinoma, kad mano sena siela, ne kokios gi kvėšos kaip tavo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

Ir dargi tie vadinami vyriskumo ar moteriskumo bruozai, tai tokie bendrazmogiski.
Nejaugi tik vyras turi atsakyti uz savo zodzius, gali tureti hobiu ir draugu.
Nejaugi tik moteris turi gerbti vyra.
Ir abu vienas kito skaudinti negali.
O kurio nuomone labiau gerbtina?
O kas yra silpna moteris? Jos stiprybe ismintingume, tai kur cia silpnumas? Ar reikia dirbtinai apsimetineti blondine ar alpstancia? O vyras ismintingas but negali?
Ir tt....
Kliedesiai moterims-debeseliams.

Labai taikliai. :) 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 21, 17:30)
tai žinoma, kad mano sena siela, ne kokios gi kvėšos kaip tavo biggrin.gif  4u.gif

Esi nusivalkiojusi senmerge ir tuom didziuojiesi? blink.gif .
Nu nu....
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2020 02 21, 16:07)
Tai kad klausimai skirti toms, kurios nori turėti šeimininką/valdovą.

Ar stiprus vyras tolygus seiminkas vadovas? blink.gif Ar tu taip supranti stipru vyra ar taip is aprasymo pasirode?
Papildyta:
QUOTE(Jazza @ 2020 02 21, 16:10)
Net sutąsė...  unsure.gif Kaip šlykštu - mokėk durininkui, kad „atsirastų“ vietų, tada ir gydytojui, kad būtų švelnesnis ar neapstaugtų, ir dar milicininkui, kad neieškotų prie ko prisikabinti, ir mokytojui, kad „neužsisėstų“... Tikiuosi, kad tie laikai nuėjo į praeitį negrįžtamai.

Tarp kitko, pastebiu labai gražią tendenciją, kad ne tik tėveliai vis labiau įsijungia į rūpinimąsi vaikais, bet ir seneliai nebesibaido anūkų  biggrin.gif Net tie, kurie nelabai savo vaikais rūpindavosi, būdavo su jais, labai gražiai su anūkais bendrauja, užsiima.

Ne dabar jau pasaulyje korupcijos nera, tikrai tikrai lotuliukas.gif

Tikrai jus kazkokioj kitoj salyje gyvenot, kada seneliai baidesi anuku? blink.gif beveik mano visi pazystamiri draugai pas senelius vasaras praleisdavo ir tiek mociutes, tiek seneliai uzsiimdavo su vaikais.
Dabar kaip tik pasijuokiam su draugem, kad seneliai ir mociute spasidare super duper mandrios ir anuku nenori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 02 21, 17:52)
Esi nusivalkiojusi senmerge ir tuom didziuojiesi? blink.gif .
Nu nu....

Taip, didžiuojuosi savim tikrai, kai pasižiūriu kokių debilių yra, kurios net lietuviško teksto nesupranta, kaip tu pvz., tai kur nesididžiuosi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 02 21, 16:18)
😂😂 cia gi lutuke - gi rase, kad zubus Lt tvarkosi grizus ir ginekologai net du kartus be reikalo operavo biggrin.gif .

kaip tavo atminties aparatas sugedes, mane gi operavo dar studiju laikais kai nei nesvajojau apie joki isvykima. O dantis senai tvarkomes cia, dabar cia pas msu meidkai atvaziuoja ir gyvena lotuliukas.gif greiot jus vaizuosit cia ieskodeami geru gydytoju lietuviu, nes spaudziat jiem algas moketi geras, liks kokie tik penisninkai, kas jau isvaizuoti nebegali... .
Ci amatyt bobulk asave atpazino ir ikele, matyt jie nesusisneka dorai angliskai ir palamai ci anelabai gaudosi, tai vaizuoja i Lt gydytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 21, 17:59)
Taip, didžiuojuosi savim tikrai, kai pasižiūriu kokių debilių yra, kurios net lietuviško teksto nesupranta, kaip tu pvz., tai kur nesididžiuosi? biggrin.gif

Na jo , dvi forumo durnes esat - lutuke nesugeba zodzio teisingai suregzt, o tu neskyri euro centu monetu...
Didziojkis, silpnaprote 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 21, 16:59)
Na ka, tai as buvau teisi, tau butinai turi buti paskutinis zodis,
mirksiukas.gif  biggrin.gif
Neismoke mama moteriskai ismintingai patyleti, kaip tikras vyras kovoji cia.  unsure.gif

o tu? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 02 21, 17:06)

Nes tai iauge i krauja, matyt net nepastebi...

vat butent juokaisi puodas, kad katilas juodas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 21, 17:16)
Klausimas, kada ji turi laiko dirbt unsure.gif

tikrai ne tau suprasti, tu gal nei nevark? 4u.gif
Atsakyti