Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 25, 13:05)
Kirminais galima uzsikresti tikrai bet kur. As labai abejoju ar restoranuose kiekviena salotu lapa plauna atskirai. As namie bele kiek laiko sugaistu, kol isplaunu tas vingiuotas salotas. Spinatu irgi kiekviena lapeli po srove palaikau. Nemanau, kad visi taip cackinasi.Jei namie gyvunu yra, tai isvis. Mano namine kate i lauka neidavo, o kirminu turejo. Nezinau, ar su batais parvilkomdavom, ar nuo zalios zuvies, ar nuo abieju. 
Zoleles tu megsti, bet siaip jei perki kazkur bele kokiom dozem, tai suprask, kad kaip ir vaistai, jos kirminus zudo ir vistiek kenkia organizmui, nors ir naturalios. Jei kazkas naturalu, nereiskia, jog veiklioji medziaga “renkasi” kur cia askaride, o kur tavo vaiko kepenys. Kerta per visur.

Cesnakai tarkim naikina tiek blogas bakterijas, tiek gerasias, tik maza doze, silpnai veikia. Vaistuose bent jau saugios dozes apskaiciuotos. Dave giminaite kazkada bitkresles lyg, tai velnias zino kiek ten jos naudoti, kaip daznai, kiek veikliosios medziagos. Taip dar labiau apsinuodyti galima.

Nemaciau,kad salotas kas plautu cia restoranuose is vis, bet negaliu garantuoti,kad visur taip biggrin.gif todel mano drauge pvz viena pedante is vis nevalgo termiskai neapdoroto maisto restoranuose. biggrin.gif

As perku arbatzoles ir gaminuosi va taip
https://www.15min.lt...tai-1030-528140
Tai suvartojsu pernai pavasari galiu pasakyti, nezinau kas ten prasivale, bet saldumynam poreikis dingo ilgam, pagerejo oda, jauciausi geriau, dabar va jau laikas vel gamintis biggrin.gif

Taip karts nuo karto pavartoju ir geruju naturaliu antibu, kaip cesnakas, vakar pvz skiltele suvalgiau , dar ryte skoni jauciau biggrin.gif
Naturalus antibiotikai (cesnakas, svogunas, ir t.t. ) nenaikina geruju bakteriju atvirksciai jie yra prebiotikai ir gerina virksinima.
Dar negirdejau, kad kas nuo arbatzoliu apsinuodytu, aisku, imanoma teoriskai nuo kai kuriu, bet tai susizinai kaip gamintis ,kap vartoti ir vartoji. Nebijo zmones alko hgerti, bet bijo arbatzoliu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 02 25, 13:30)
mano poreikis-dažnai po mažai. Toks mano kūno poreikis.

ir pvz ka?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 25, 14:08)
Nemaciau,kad salotas kas plautu cia restoranuose is vis, bet negaliu garantuoti,kad visur taip  biggrin.gif todel mano drauge pvz viena pedante is vis nevalgo termiskai neapdoroto maisto restoranuose. biggrin.gif

As perku arbatzoles ir gaminuosi va taip
https://www.15min.lt...tai-1030-528140
Tai suvartojsu pernai pavasari galiu pasakyti, nezinau kas ten prasivale, bet saldumynam poreikis dingo ilgam, pagerejo oda, jauciausi geriau, dabar va jau laikas vel gamintis  biggrin.gif

Taip karts nuo karto pavartoju ir geruju naturaliu antibu, kaip cesnakas, vakar pvz skiltele suvalgiau , dar ryte skoni jauciau  biggrin.gif
Naturalus antibiotikai (cesnakas, svogunas, ir t.t. ) nenaikina geruju bakteriju atvirksciai jie yra prebiotikai ir gerina virksinima.
Dar negirdejau, kad kas nuo arbatzoliu apsinuodytu, aisku, imanoma teoriskai nuo kai kuriu, bet tai susizinai kaip gamintis ,kap vartoti ir vartoji. Nebijo zmones alko hgerti, bet bijo arbatzoliu  biggrin.gif
Papildyta:

ir pvz ka?

Beveik viską. nemėgstu maltos mėsos, todėl jei valgau cepelinus-tai du cepelinus, mėsą palikdama. Jokių maltų kotletų, etc
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 25, 13:56)
nu nesakyk, kad anksčiau sveikai valgei. Vistiek nepatikėsiu. Nu ar cepelinai arba pica sveika skaitosi?

nu tai nevalgiau gi kas dien, iskyrus, kai dirbau italu restorane, tada daznai picas valgiau biggrin.gif , bet as ir dabar ir pica, ir cepelinus valgau, mano mityba is esmes nepasikeite per paskutinius 20+ m, tik buvo periodai kai nevalgiau mesos, paskui valgiau, paskui vel nevalgiau . O va jausmas dabar visai kitoks jei seniau pica sueidavo, kaip sumustinis, ir vel tuoj alkana, dabar puse iveikiu vos ir ramu visa diena biggrin.gif Reikia matyt ta pajusti. Is mane sjuokdavos drauge sako tu pradedi pusrycius ryte ir jie nesibaigia visa diena, nes valgiau labai daznai ir tikrai gana sveikai, palyginti su statistiniu zmogum, visada valgiau daug vaisiu, darzoviu, mazai bulku biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 25, 13:59)
Skystą muilą? Nes jeigu paprastą, tai fui, nehigieniška.

nu skystas tai zinoma cia populiariau, nors nieko nehigienisko nera su kietu muilu visiskai, geriau zmones prie jo sugristu ir maziau siuklsintu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 25 vasario 2020 - 14:16
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 25, 14:13)
nu skystas tai zinoma cia populiariau, nors nieko nehigienisko nera su kietu muilu visiskai, geriau zmones prie jo sugristu ir maziau siuklsintu.

Pvz pasinaudoja muilu žmohus, sergantis nagų grybeliu ir paskui pasinaudoja kažkas kitas. Fui
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 25, 14:18)
Pvz pasinaudoja muilu žmohus, sergantis nagų grybeliu ir paskui pasinaudoja kažkas kitas. Fui

manau taip neimanoma, kiek maciau info, tai per muila neuzsikreciama jokiomis ligomis, greiciau vasara su basutem kazkur uzsikresi, nei plaudama su muilu rankas.
Atsakyti

As perku arbatzoles ir gaminuosi va taip
https://www.15min.lt...tai-1030-528140
Nebijo zmones alko hgerti, bet bijo arbatzoliu

Nemaišyk vaistažolių ir arbatžolių.Su bitkresle ir pelynu galima rimtai prisižaisti.Labai drąsu iš tavo pusės taip reklamuoti žolininkes 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 25, 14:24)
manau taip neimanoma, kiek maciau info, tai per muila neuzsikreciama jokiomis ligomis, greiciau vasara su basutem kazkur uzsikresi, nei plaudama su muilu rankas.

Aš tai manau, kad įmanoma, grybelio sporos juk lieka pvz ant rankšluosčių, skustuvo, o ant muilo tipo ne?
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 02 25, 14:31)
Nemaišyk vaistažolių ir arbatžolių.Su bitkresle ir pelynu galima rimtai prisižaisti.Labai drąsu iš tavo pusės taip reklamuoti žolininkes </p>

As nesneku zinoma apie zalia ar juoda arbata, nors manau ir jos turi savo savybiu, zinoma sneku apie zoleles, kurios kaip vaistazoles naudojamos arba arbatuose, arba kituose pavidaluose. Nera kazkokiu neutraliu arbatzoliu, visos jos turi poveiki, jei nezinojai.

O realiai girdejai apie zmogu, kuris kazka blogo pasidare su arbatzolem?
Kas blogo reklamuoti zolininkes? blink.gif nors siaip ne zolinike reklamavau, o zoliu misini, kuri vartoju ir as ir mano mama ir sesuo ir kelios pazystamos, niekam nieko bloga nesidare ,atvirksciai.
Bet tai jus juokingos su alko realiai kenki sau ir dar kaip gali prisizaisti ir nieko juk geri nebijai ir nebijai sakyti anot taves rekalmuoti? O va ismokti naudoti zoleles tai jau kazkas baisaus biggrin.gif ir su vandeniu gali sau zalos pasidaryti, jei proto nera, vaistazoles tikrai ne koks raketu mokslas, kurio nebutu galima ismokti.
Atsakyti

As nesneku zinoma apie zalia ar juoda arbata, nors manau ir jos turi savo savybiu, zinoma sneku apie zoleles, kurios kaip vaistazoles naudojamos arba arbatuose, arba kituose pavidaluose. Nera kazkokiu neutraliu arbatzoliu, visos jos turi poveiki, jei nezinojai.

O realiai girdejai apie zmogu, kuris kazka blogo pasidare su arbatzolem?
Kas blogo reklamuoti zolininkes? blink.gifnors siaip ne zolinike reklamavau, o zoliu misini, kuri vartoju ir as ir mano mama ir sesuo ir kelios pazystamos, niekam nieko bloga nesidare ,atvirksciai.
Bet tai jus juokingos su alko realiai kenki sau ir dar kaip gali prisizaisti ir nieko juk geri nebijai ir nebijai sakyti anot taves rekalmuoti? O va ismokti naudoti zoleles tai jau kazkas baisaus biggrin.gifir su vandeniu gali sau zalos pasidaryti, jei proto nera, vaistazoles tikrai ne koks raketu mokslas, kurio nebutu galima ismokti.

arbatzoles :D

Nustok cia visoms kisti akoholi, eik savo vyrui knisti proto, nes tas ruko KASDIEN.

Apie britkesle.

Dėmesio: Bitkrėslė yra nuodinga. Vartoti tik paskyrus gydytojui.

Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 25, 14:40)
Aš tai manau, kad įmanoma, grybelio sporos juk lieka pvz ant rankšluosčių, skustuvo, o ant muilo tipo ne?

Manau kad muilo ph nelabai leidzia grybeliui ten gyventi, kiek skaiciau bakteriju gali buti, bet jei nuplauni pati muila po vandneiu ir rankas gerai nusiplauni, tai jokiu bakteriju nelieka, ligos nepersiduoda.
O naudojant plastikinius iv deklus, tirkai manau daugiau sansu uzsikresti iv grybeliais ir bakterijom, nes ant plasmases jiem ten gal vsiaigerai gyvenasi biggrin.gif dar esu radusi info, kad daug bakteriju buna tuose ranku dziovinuvose, bet netikrinau, nezinau kiek ten tiesos.
o siaip tu bakteriju visur pilna, ant duru rankenu, tureklu , ore ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 25, 14:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72616419" data-time="1582635104"><div><p>As nesneku zinoma apie zalia ar juoda arbata, nors manau ir jos turi savo savybiu, zinoma sneku apie zoleles, kurios kaip vaistazoles naudojamos arba arbatuose, arba kituose pavidaluose. Nera kazkokiu neutraliu arbatzoliu, visos jos turi poveiki, jei nezinojai.

O realiai girdejai apie zmogu, kuris kazka blogo pasidare su arbatzolem?
Kas blogo reklamuoti zolininkes? vartotojo įkelta nuotraukanors siaip ne zolinike reklamavau, o zoliu misini, kuri vartoju ir as ir mano mama ir sesuo ir kelios pazystamos, niekam nieko bloga nesidare ,atvirksciai.
Bet tai jus juokingos su alko realiai kenki sau ir dar kaip gali prisizaisti ir nieko juk geri nebijai ir nebijai sakyti anot taves rekalmuoti? O va ismokti naudoti zoleles tai jau kazkas baisaus vartotojo įkelta nuotraukair su vandeniu gali sau zalos pasidaryti, jei proto nera, vaistazoles tikrai ne koks raketu mokslas, kurio nebutu galima ismokti.</p></div></blockquote><p>arbatzoles biggrin.gif</p><p></p><p>Nustok cia visoms kisti akoholi, eik savo vyrui knisti proto, nes tas ruko KASDIEN.</p><p></p><p>Apie britkesle.</p><p><span>Dėmesio: Bitkrėslė yra nuodinga. Vartoti tik paskyrus gydytojui.</span></p><p></p>

apie jonažolę dar girdėjau, kad ne visiems galima
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 02 25, 14:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72616384" data-time="1582632503"><div><p>As perku arbatzoles ir gaminuosi va taip
<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/mityba/zolininke-dominika-balciune-pats-laikas-isvalyti-organizma-nuo-kirmeliu-specialistes-receptai-1030-528140'>https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/mit...tai-1030-528140</a>
Nebijo zmones alko hgerti, bet bijo arbatzoliu
</p></div></blockquote><p>Nemaišyk vaistažolių ir arbatžolių.Su bitkresle ir pelynu galima rimtai prisižaisti.Labai drąsu iš tavo pusės taip reklamuoti žolininkes </p>

nuo kada kažko reklamuoti negalima? regis nėra apribojimų reklamai šalyje (nors aišku reiktų pradėti teistis su jais). Pvz. kai pasako, kad visiems skaniausios Elmenhorster sultys, nu nors nušauk juos
Atsakyti