Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 27, 22:58)
Sventa tiesa, taip ir jauciuosi. Jei nori pakankit mylimuke, zadink dar neprasvitus    biggrin.gif
Pasak dr. P. Kelley, mes negalime pakeisti mūsų paros ritmo. Žmonės negali išmokti keltis tam tikru laiku. Nepaisant visų pastangų, žinduolių diena priklauso nuo saulės šviesos, ir mes šito sąmoningai nesuvokiame, nes saulė tiesiogiai veikia smegenis, o ne regą. Tad jei mes verčiame save keltis ar eiti į darbą anksčiau, nei šito nori mūsų kūnas, miego trūkumas mums sukelia didelį stresą – jaučiamės lyg kankinami.

https://m.delfi.lt/d...php?id=83620149


Visokiu zinduoliu yra. yra tokiu kurie turi anksti keltis kad susimedziotu maisto. Kiti pasidaro aktyvus sutemus vakare... Diena dazniausia zinduoliai kur miega ar sedi SM
Papildyta:
Dar pastebejau tokia tendencija gyvunu gyvenime...

Pateles, kurios nesugebejo susirasti gero vyro, turii anksti keltis, kad uzsidirbti ant maisto sau ir savo palikuonims. O tos kurios suranda, tai gali miegoti kiek nori.

Atsakyti
Nu va, jau ir Šiaurės Airikoj korona
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 27, 22:13)
oi neuzsisavjok, nei as kreipiaiu nei kreipsiu i savo rasyma demesio, kaip iseina taip ir buna  biggrin.gif
kodel jis man turetu alimentus moketi?  blink.gif masina pats tvarko , as nefeministe, pas mus namie yra vyriski ir moteriski darbai...

geram vyrui visada turi stoveti, kad visada butu pasiruoses mirksiukas.gif  biggrin.gif

Nemeluok, kai atėjai lutukės nicku ir norėjai, kad neišrištų kas tokia buvai, labai stengeis, kad raidelės nesipainiotų, bet vistiek tave išrišo

O lempą įsukt vyriškas ar moteriškas darbas? Indus plaut? Sienas dažyt? Nuplauti takelį su powerwasher? Ir t.t.

Taip taip, pasakei ir pasnigo.
Atsakyti


Taip taip, pasakei ir pasnigo.

Akurat, pas mus pasnigo, ir dar sninga.Kas čia žiemą prisišaukė? d046.gif

Corona virusas jau pas mus.Galima pasidžiaugti,kad nedaug nuo estų atsilikome.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 27, 22:13)

bet kad ir dviguba, vis tiek ne moters veina tecio, kita vyro  biggrin.gif


kodel ne moters jei margautine? o tevui kaip ta pavarde perejo, ne is jo tevo? kuom skiriasi pavardes suteikimas sunui ir dukrai?
taip, santuokos moteris arba priima vyros seimos pavarde, arba pasileiga savo gimines. bet tei ne tevo pavarde, t.y. ne tik tevo, bet ir seneliu, ir proseneliu.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 02 28, 09:01)
kodel ne moters jei margautine? o tevui kaip ta pavarde perejo, ne is jo tevo? kuom skiriasi pavardes suteikimas sunui ir dukrai?
taip, santuokos moteris arba priima vyros seimos pavarde, arba pasileiga savo gimines. bet tei ne tevo pavarde, t.y. ne tik tevo, bet ir seneliu, ir proseneliu.

Tai kad ir butu is mamos pavarde perejus, ji vis tiek nuo vyro (jos tevo) gauta biggrin.gif
Gerai Idomucia sako, nereik isprotet.
Laisvas protingas zmogus renkasi, kas jam paciam geriausia, o ne butinai viska priima be gincu ar butinai viskam priesinasi.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 02 28, 06:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gyvenokartabobute" data-cid="72618355" data-time="1582838647"><div><p>
Taip taip, pasakei ir pasnigo.
</p></div></blockquote><p>Akurat, pas mus pasnigo, ir dar sninga.Kas čia žiemą prisišaukė? vartotojo įkelta nuotrauka
</p><p>Corona virusas jau pas mus.Galima pasidžiaugti,kad nedaug nuo estų atsilikome.
</p>

Aš. Vakar vaikščiojau ir galvojau apie sniegą, kad praktiškai jo nebuvo ax.gif Na ir dar blynų per Užgavėnes nevalgiau. Žodžiu, gali mane dabar pomidorais apdalinti, tik gerai sunokusiais ir skaniais
Atsakyti
Vakar pas mus nukrito trys snaiges, ir tos bekrisdamos soejo istirpt.
Bet Lisiteja tai su humoriuku biggrin.gif
Atsakyti

Oi nežinau. Bet kad pas jį kornišonas, čia faktas kaip blynas

:D  Kaip as zvengiau is kornisono. :D

Beje, del Vaitulionio, kazkada buvau ji FB pradejusi sekti, nes uzkabino juokingas komentaras. Po vieno slykstaus pasityciojimo - meciau. Vardan gyvenimo higienos. Man atrodo negatyvas, rietynes, nepadeda gerai jaustis gyvenime. Harmonijos delei ir SM verta pasinaudoti ignoravimo funkcija ir neskaityti keliu nariu. :) Kas dar to nepadare, as labai rekomenduoju. Sarsala realiai kelia 2-4 nares, ne daugiau. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 28, 10:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gyvenokartabobute" data-cid="72618152" data-time="1582829079"><div><p>Oi nežinau. Bet kad pas jį kornišonas, čia faktas kaip blynas</p></div></blockquote><p> biggrin.gif  Kaip as zvengiau is kornisono. biggrin.gif
</p><p></p><p>Beje, del Vaitulionio, kazkada buvau ji FB pradejusi sekti, nes uzkabino juokingas komentaras. Po vieno slykstaus pasityciojimo - meciau. Vardan gyvenimo higienos. Man atrodo negatyvas, rietynes, nepadeda gerai jaustis gyvenime. Harmonijos delei ir SM verta pasinaudoti ignoravimo funkcija ir neskaityti keliu nariu. smile.gif Kas dar to nepadare, as labai rekomenduoju. Sarsala realiai kelia 2-4 nares, ne daugiau. 
</p>

Oho is kur tiek daug suskaiciavai? biggrin.gif
Ar cia ir mane itraukei lotuliukas.gif
Atsakyti
Given, ko tu skrendi i ta Londona? Mire artimas zmogus ar artimieji pateko i beda?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 27, 15:48)
o teises musu visu kaip zmoniu, senai iteisintos,

moteru visad vilkosi iš paskos. manai, jei butu tyleje moterys, butu tureje? cia kaip su mažumomis. koncervai klausia, kam tie paradai - kai kurie ju šlyktūs, agresyvūs, bet..o...jegiu nieks neis, kad ir garsiai nerekaus...nieko ir nebus.
pradžioj būna juk taip: kažkoks durnelis revoliucionierius grumias, rungias, kažkam baisiai nepatogus, o paskui, istatymui prasistūmus, žiūrek, visi švelniai, akis nuleidę kalba: nu va, gavom istatymą,...tarsi, suorask, savaime. rolleyes.gif

o kad lytys nevienodos, juk rašiau.
bet matai, kai pati gimus esi europoj, smagu jaustis laisvai. tuomet gali dirbti, ir nedirbti.
gyventum arabijoj, kitaip viską jaustum. dvirka važinet negali, vairuot negali, dirbti negalima...nežinau, ar smagiai jaustumeis...
jei dabar ir darosi galima, anskciau nebuvo galima - ir kažin kodel? kas tą sugalvojo? tai vat, ir gaunasi natūralus pradinis pyktis, kai iš moteru tiek daug buvo atimta žmonijos eigoje.
daug ko negebi/negebam ivertinti pagal kontekstą. nes tikrai gyveni "laisvoj šaly". mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 02 27, 14:47)
Zmones turetu but samoningesni ir be reikalo nesimalt siuo metu po pasauli.


o jei blietus visad perki keli menesiai prieš?
niekad neperku the last minute.
i indija tris kart pirkom puse metu prieš, jei ne daugiau.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 27, 14:41)
O kodel turetu jaustis nesmagiai? Gi moteris jo ir su juo, lai kiti pavydi biggrin.gif

tai va. yra vis tiek patogolginiu pavyduoliu.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 27, 14:39)
Ne tik moteru stereotipai idomu.
Primink, apie vegan kazkokia moteri lyg minejai, kad idomiai raso? Gal verta paskaityt.
Ka dar idomaus apie vyrus, kokia knyga esi perskaicius?


GRYNAI apie vyrus tai tik "Kur dingo mano ietis?" ir Vanagaites "Jis",joje irgi daug geru minciu. Mrk Manson "Kaip nekrušti sau proto" vyrukas rašo, bet cia apie life daugiau ir state of mind, ne apie save.
apie vyriškumo krizes daugiau internete skaitydavau,angliškai, ir šiaip nuolat domiuosi, juk du bernus auginu, ir aplink matau - kaip vyrams/bernams sunku šiam pasauly.
o mano drauges: given, negailek tu vyru. bigsmile.gif nu gerai, negailiu, negailiu, ir bac...kaip tu sakai, savižudybe. vyrai žudosi daugiau nei moterys.

o ta knyga "Bloga vegane" nieko lyg bendro su veganizmu.
moteris ir jos vyrai.
praverciau tik.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 28, 10:15)
Oho is kur tiek daug suskaiciavai? biggrin.gif
Ar cia ir mane itraukei lotuliukas.gif

o tai ne? tu visada pirma lendi smile.gif
Atsakyti