Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(given444 @ 2021 01 10, 11:29)
kurie cia???  bigsmile.gif
tai visgi odiniai....
o sidabras, Monteverte. ne krauju suteptas? man bižuterija pa kolkas geriausiai.

ketinat skiepytis?
mes tikriausiai jau lengva forma persirgę. tai bent sezonui tikiuosi atsparumo.

čia dar tada, kai žodžio veganas nežinojau tiek lenkiškus atnešiojau. Ir bėda buvo viduje, kailis išsinešiojo, o išorė kaip nauja.
Kokiu dar krauju sidabras? Nu baik tu smile.gif Praeituose gyvenimuose pati karys buvai ir žudei, garantuoju mirksiukas.gif

Ne, neketinu savo noru. O ant kiek vers, bus matyti.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 10, 11:29)
o sidabras, Monteverte. ne krauju suteptas? man bižuterija pa kolkas geriausiai.

ketinat skiepytis?
mes tikriausiai jau lengva forma persirgę. tai bent sezonui tikiuosi atsparumo.

tai bet koks metalas, brangakmeniai nera labai sveika is zemes isgaut, todel nauju nieko nebeperku, o perku gintara siuo metu, man labai patinka ir manau zalos gamtai nera.....

skieptyis neketinu, tikiuosi neprivers, bet dar kol iki musu eile prieis dar dauggal kas keisis, tai per daug nemastau apie tai biggrin.gif
Atsakyti
Aš manau, jog mes lengvai persirgom netgi, mūsų abiejų šeimos, mano ir tėvų, taip pat draugo šeima su jo vaikais.
mano sūnui buvo 2sav buvo dingus uoslė, skonis 4dienom, broliui - 4d skonis, draugui 2sav uoslė ir skonis, jo dukrai - panašiai. sūnui - temp.

man subfebrili temp apie menesi laikėsi 36.9- 37.4 šokinėjo, niekad taip nebūdavo iki tol...laimė, jei būtume persirgę, nes jau nusibodo, tas "o, kad tik neužsikrėsti...".
kaip tik norisi palinkėti visiems sirgti lengvai ir kuo greičiau...

kaip leidiat laisvalaikį, kaip šiaip nuotaikos?smile.gif patebėjot - šunų visur padaugėjo...žmonės veda augintinius bent i lauką, anksciau matyt tingėjo, neįvertino...db kai leidžiama tik į gamtą, šunys džiaugiasi...

o mūsų katė suseno, ar sirguliuoja, dar katė atsirado konkurentė laiptinėje, tad vengia lauko...
Atsakyti
Laimingi jūs tada, given. Kad taip lengvai visiems. Baisiausia juk ir yra ne dėl savęs, o dėl senimo.
Taip tiesiog visur vaikštinėjam, šuniui švieseles rodome, kad neišprotėtų. Buvom Vilniaus senamiesty lauko kavinėj pasivaišinti, kad visai nenukvakti.
Nėra senatvės, given, praktiškai yra tik ligos. Pagalvok, vieni jau sukriošę septynkelių, o kiti 120 sulaukę kur nors pasaulio kampelyje. Taip ir su gyvūnais. O kad sunku su pagyvenusiu gyvūnu ir kad jis jautresnis tai faktas. Tas pats kas su mažiuku. Kai buvo mažiukas šuo, norėjau, kad tik greičiau užaugtų iš to jautraus laiko. Dabar aišku jau nesinori, kad greičiau išeitų, bet džiaugsmo jau mažiau, rūpesčio daugiau. Ką padarysi. Pvz. labai sunkiai duodasi dantis valytis. Anksčiau imi ir valai, o dabar vargo vakarienė. Kąstų kaip žvėris, nežiūrėtų ir nepagailėtų, nes dantenos jautresnės, greičiau apnašos kaupiasi
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 11, 13:53)
Aš manau, jog mes lengvai persirgom netgi, mūsų abiejų šeimos, mano ir tėvų, taip pat draugo šeima su jo vaikais.
mano sūnui buvo 2sav buvo dingus uoslė, skonis 4dienom, broliui - 4d skonis, draugui 2sav uoslė ir skonis, jo dukrai - panašiai. sūnui - temp.
man subfebrili temp apie menesi laikėsi 36.9- 37.4 šokinėjo, niekad taip nebūdavo iki tol...laimė, jei būtume persirgę, nes jau nusibodo, tas "o, kad tik neužsikrėsti...".
kaip tik norisi palinkėti visiems sirgti lengvai ir kuo greičiau...

kaip leidiat laisvalaikį, kaip šiaip nuotaikos?smile.gif patebėjot - šunų visur padaugėjo...žmonės veda augintinius bent i lauką, anksciau matyt tingėjo, neįvertino...db kai leidžiama tik į gamtą, šunys džiaugiasi...
o mūsų katė suseno, ar sirguliuoja, dar katė atsirado konkurentė laiptinėje, tad vengia lauko...

tai galit pasidaryti gi antikuniu testa pasitikrinti. Mano draugei tai labai keistai buvo, sirgo, panasus visi pozymiai, bet pasidarius testa covid buvo neigiamas.

man tai jau metai labai panasus, namuose dirbu, tiek, kad vesdavau vaiksu i mokykla nuo rugsejo, dabar vel namie mokosi. Tebelankau joga, nes privacios pamokos neuzdraustos, siek tiekk laiko velgalejom rinktis visos, dabar jau tik atsikrai, vazinejam prie juros pasivaikscioti, i miesta apsipirkti karts nuo karto , tvarkomes namuose, pajunge vyras jau indaplove, dabar liko orkaite ir tas virsus hob, nezinau kaip lietuviskai, jau irgi atkeliavo, bereikia pajungti, tai jau ruosiuosi kepti skania duonele namine smile.gif toks ramus gyvenimas, kol kas negali dievo i medi varyti biggrin.gif
Bet kai buvo salta ta paskutine savaite tai man jau atsibodo, lyg jau atsyla pamazu, jau pavargau nuo to salcio.
Atsakyti
Man forumas vėl durniuoja. Taip buvo anksčiau kelioms narėms iherb temoje, dabar man taip temoje KAM BLOGAI. Negaliu nei nieko pacituoti nei naujo atsakymo rašyti. Užlūžta viskas, rodo error ir basta.
Matomai tokia Dievų valia. Sako, kad man gerai, o ne blogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 14, 16:40)
Man forumas vėl durniuoja. Taip buvo anksčiau kelioms narėms iherb temoje, dabar man taip temoje KAM BLOGAI. Negaliu nei nieko pacituoti nei naujo atsakymo rašyti. Užlūžta viskas, rodo error ir basta.
Matomai tokia Dievų valia. Sako, kad man gerai, o ne blogai biggrin.gif

Cia mums visoms taip...tipo nubaudė. .turbut biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
per ilga tema matyt gavosi smile.gif
man ir taip pat smile.gif
nors va sitoje viskas gerai biggrin.gif

tai pakalbam apie tuos vyrus smile.gif mano drauge viena isiskyrusi tai visai isismagino, per tinderi vyruku ieskosi,tai vaje ne tjaunikliai visai raso 20+, sako as jiem ar suprantat, kad man 40, nieko patinka vis tiek, Na ji grazi atrodo, figura tobula, matyt traukia jaunima pasibandyt. Na ir libido tokiu amziu manau labiau sutampa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
montekrista, o ka cia darai sioje temejo, kur persizegnojot, kad neisit? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ale ot mes jum idomios biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 14 sausio 2021 - 17:59
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 14, 17:42)
per ilga tema matyt gavosi smile.gif
man ir taip pat smile.gif
nors va sitoje viskas gerai  biggrin.gif

tai pakalbam apie tuos vyrus smile.gif mano drauge viena isiskyrusi tai visai isismagino, per tinderi vyruku ieskosi,tai vaje ne tjaunikliai visai raso 20+, sako as jiem ar suprantat, kad man 40, nieko patinka vis tiek, Na ji grazi atrodo, figura tobula, matyt traukia jaunima pasibandyt. Na ir libido tokiu amziu manau labiau sutampa  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:
montekrista,  o ka cia darai sioje temejo, kur persizegnojot, kad neisit?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ale ot mes jum idomios  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Vienoje psichologijos paskaitoje buvo kalbama apie jaunus vyrukus ir moteris. Visi iki vieno jauni vyrai, vienokiu ar kitokiu gyvenimo tarpsniu, isimyli vyriasnias uz save moteris. Tai nereiskia,,kad kuriamos seimos. Tik tiek, kad tai yra faktas.

Montekristai mes idomios, todel ir laksto paskui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 14, 18:12)
Vienoje psichologijos paskaitoje buvo kalbama apie jaunus vyrukus ir moteris. Visi iki vieno jauni vyrai, vienokiu ar kitokiu gyvenimo tarpsniu, isimyli vyriasnias uz save moteris. Tai nereiskia,,kad kuriamos seimos. Tik tiek,  kad tai yra faktas.

Montekristai mes idomios, todel ir laksto paskui  biggrin.gif

gali buti gal cia koks atsirisimas nuo mamos vyksta. Buna gi pradinukai isimyli savo mokytojas biggrin.gif

panasu turejom, tik su kitais vyrukais smile.gif tai kokio gerimo

vartotojo įkelta nuotrauka

atrodo visi nieko, o va isirinkti nera ka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 14, 17:42)
tai pakalbam apie tuos vyrus smile.gif mano drauge viena isiskyrusi tai visai isismagino, per tinderi vyruku ieskosi,tai vaje ne tjaunikliai visai raso 20+, sako as jiem ar suprantat, kad man 40, nieko patinka vis tiek, Na ji grazi atrodo, figura tobula, matyt traukia jaunima pasibandyt. Na ir libido tokiu amziu manau labiau sutampa  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

montekrista,  o ka cia darai sioje temejo, kur persizegnojot, kad neisit?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ale ot mes jum idomios  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

jie tikriausiai ir paramos nori, gal studentai.

apsimes, kad ir jai užlūžo ir bandosi ar čia gali rašyt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 14, 18:19)

Port iš šitų. Beer akys keistokos. Akis pakeitus gerulis būtų
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 14, 18:32)


Port iš šitų. Beer akys keistokos. Akis pakeitus gerulis būtų

Cia gi Mamoa!!! biggrin.gif
Atsakyti