Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2021 01 11, 12:09)

Nėra senatvės, given, praktiškai yra tik ligos. Pagalvok, vieni jau sukriošę septynkelių, o kiti 120 sulaukę

auksiniai žodžiai, M. Kaip seniai juos girdėjau, paglostė širdį. wub.gif smile.gif

bet vat vien mityba neišgelbės. stresas (kortizolis) is numbe one killer. kortizolis tikrąja ždž prasme is cancer skatintojas no 1.
so, how to learn to meditate and handle stress camly, like a buddhist? smile.gif


gaila, kad šis virusas vis kitoks kiekvienam. tavo ar vyro tėvukai skiepysis? raginsit?


lutuke, tu savo vaikų šiaip neskiepijai kitais skiepais?

M, tu skiepijies nuo EE (erkinio E)?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 15, 16:58)

Aš pasikeičiau šukuoseną. Čia jau man pasikeitimas, jei apie pusė sprindžio nusikirpau biggrin.gif Mano plaukai tobuli, tai nieko nebijo.

minėjai, dažai seniai. kaip plaukai atlaiko?
aš pirkaus dažus iš prof kirpėjos (jie augaliniai bet reikia amoniako dadėti), db Livinn atradau Naturtint be amoniako. bandysiu mahoganny chestnut db. spalvą tokią pirkau. kartu su vaiku dažysimės.

per karantiną nuo kovo iki db vaikis mane 3-4kart nudažė. aš savo drauges nudažau.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 16, 14:41)
auksiniai žodžiai, M. Kaip seniai juos girdėjau, paglostė širdį. wub.gif  smile.gif

bet vat vien mityba neišgelbės. stresas (kortizolis) is numbe one killer. kortizolis tikrąja ždž prasme is cancer skatintojas no 1.
so, how to learn to meditate and handle stress camly, like a buddhist?  smile.gif
gaila, kad šis virusas vis kitoks kiekvienam. tavo  ar vyro tėvukai skiepysis? raginsit?
lutuke, tu savo vaikų šiaip neskiepijai kitais skiepais?

M, tu skiepijies nuo EE (erkinio E)?
Papildyta:

minėjai, dažai seniai. kaip plaukai atlaiko?
aš pirkaus dažus iš prof kirpėjos (jie augaliniai bet reikia amoniako dadėti), db Livinn atradau Naturtint be amoniako. bandysiu mahoganny chestnut db. spalvą tokią pirkau. kartu su vaiku dažysimės.

per karantiną nuo kovo iki db vaikis mane 3-4kart nudažė. aš savo drauges nudažau.

na tai medituok, kai tik gali, vis geriau nei nieko smile.gif
nejuokauk, savo noru nei vienas nesiskiepysim. Uošviai tai galimai, tie tai vaistų fanatai, deja. Uošvis šiaip stiprus vyras būtų, labai darbštus, viską moka. Net siūtų, megztų. Nekalbant apie vyr. darbus. Gyventų ir džiugintų ilgai, bet jo visi vyresni broliai mirė apie 75 metų. Manau, kad ir jis ilgiausiai tiek ištemps, nes labai nesižiūri.
Jokių skiepų nesidarau, jokių kaklelių ir encefalitų, nesąmonės kažkokios. Per Naked and afraid buvo. Pas mėsėdį dėdę 69 erkės įlindo, pas jo partnerę veganę tik 4 ax.gif
Apskritai kaip galima kažko į priekį bijoti? Nu gal 100 metų tau ta užkrėsta erkė neįlis ar kt. liga? Va dabar tik vakar koją nustojo skaudėti, skaudėjo porą dieną ta vieta. Lipau nuo lovos, persisukiau ciucią paimt ir į kampą nesuprantamai kaip dėjau patį blauzdos kaulo vidurį. Regis ir smūgio jokio nebuvo, normalus judesys. O prasikirtau ir skaudėjo. Kai tuo tarpu po šitiek kalnų iš kalnų neturiu nė menkiausio randelio ar žaizdelės. Vieną kartą kritau, bet kadangi supratau kas vyksta, tai ore apsiverčiau sutraukusi raumenis. Nė žymės nebuvo niekur. Kaimynė irgi namuose buvo koją susilaužiusi, o ne kur miškuose. Tai tik rodo, kad absurdas yra nusipjauti krūtį, jei teta ir mama krūtų vėžiu susirgo. Absurdas skiepytis nuo kažkokių ten gimdos kaklelių vėžių, kol jų nėra ar dar ko.

Plaukai genetiškai tobuli, tai atlaiko. O ir dažai gi dabar visai neblogi lyginant su seniau.
Mane vyras dažo, puikiai jam gaunasi smile.gif
Atsakyti
Tu drąsi. aš kiekv metais girioj būdama 9-11 erkių išsitraukdavua, db mažiau, bet vis tiek po 4-5. vaikui irgi panašiai.
ir db aplink atvejų - su EE. iš pažįstamų aplinkos.
Laimo ligą antrąsyk sau netikėtai persirgau pati (nes yrs atvejų, kuomet organizmas susitvarko), parodė antikūniai aną savaitę, jog persirgta,
o prieš 10 metų gėriau antibus, nes boreliozė buvo aktyvi, ir buvau 9 men nėščia.
Bet su EE taip nebūtų, ir pasekmės liūdnos, taigi kas 5 m vis pasiskiepiju, o ką daryti.

šaunu, kad nesiskiepysit. man liūdna dėl kelionių. tu keliautoja. jei uždraus keliauti - bus liūdna.
ką darysit?
po Ltv maltis teks...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 16, 13:09)
Absurdas skiepytis nuo kažkokių ten gimdos kaklelių vėžių, kol jų nėra ar dar ko.

Plaukai genetiškai tobuli, tai atlaiko. O ir dažai gi dabar visai neblogi lyginant su seniau.
Mane vyras dažo, puikiai jam gaunasi smile.gif

skiepas nuo ŽPV lb daug negerų side effects turi.

kokia spalva?smile.gif


ar nuo pasiutligės skiepijai šunį? mes savo katė tik šiuo, nes neduokdie, kam įdrėks, kad po teismus neužtampytų ir gyvūno nenušautų.

daug vargo db jums su ciuciuko. ar ketinat ateity turėti kitą, nuo pat mažumės vėl auginti?
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 16, 16:05)
Tu drąsi. aš kiekv metais girioj būdama 9-11 erkių išsitraukdavua, db mažiau, bet vis tiek po 4-5. vaikui irgi panašiai.
ir db aplink atvejų - su EE. iš pažįstamų aplinkos.
Laimo ligą antrąsyk sau netikėtai persirgau pati (nes yrs atvejų, kuomet organizmas susitvarko), parodė antikūniai aną savaitę, jog persirgta,
o prieš 10 metų gėriau antibus, nes boreliozė buvo aktyvi, ir buvau 9 men nėščia.
Bet su EE taip nebūtų, ir pasekmės liūdnos, taigi kas 5 m vis pasiskiepiju, o ką daryti.

šaunu, kad nesiskiepysit. man liūdna dėl kelionių. tu keliautoja. jei uždraus keliauti - bus liūdna.
ką darysit?
po Ltv maltis teks...
Papildyta:

skiepas nuo ŽPV lb daug negerų side effects turi.

kokia spalva?smile.gif
ar nuo pasiutligės skiepijai šunį? mes savo katė tik šiuo, nes neduokdie, kam įdrėks, kad po teismus neužtampytų ir gyvūno nenušautų.

daug vargo db jums su ciuciuko. ar ketinat ateity turėti kitą, nuo pat mažumės vėl auginti?

tai tau kitaip, aš giriose nebūnu, o jei būnu miškuose, tai takais vaikštau. Kol kas negrybauju, nes yra kas tai daro už mane, tai realiai kam skiepas? Nors kai jaunutė buvau esu grybavusi, uogavusi ir nieko.
Jo, Laimas populiarėja. Bet nuo jo kaip tik juk neskiepija ar ne?
Aišku, kad liūdna, aš net apsiverkiu per kalnų video, nors nesu verksnė. Bet juk neišeitis save nuodyti kažkokiu brudu.
Ne. Mano šuo nekanda, išauklėtas. Mėgsta labai žmones. Mes visada sakė,, kad jei būtų žmogus, tai būtų prezidentas kaip minimum smile.gif Be to niekas prie jos niekada ir nelindo. Aš pasakau, kad negalima glostyti ir viskas. Nes vaikas gali nupešti plaukus ar užgauti.
Negalima galvoti apie kitus, kol šis yra. Visi mes mirsim, bet reikia džiaugtis šia gyvenimo diena. Kita juk visiems baisi išaušti gali, ne tik šunims. Čia kaip vienas vyras sužinojęs, kad žmonai vėžys ėmė ją laidoti, pykti, kad ji numirs, jis vienas pagyvenęs liks, ką reiks daryti. O jinai ėmė ir jį pergyveno ir dar ilgai viena gyveno, o jis po velėna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 16, 14:41)
auksiniai žodžiai, M. Kaip seniai juos girdėjau, paglostė širdį. wub.gif  smile.gif
bet vat vien mityba neišgelbės. stresas (kortizolis) is numbe one killer. kortizolis tikrąja ždž prasme is cancer skatintojas no 1.
so, how to learn to meditate and handle stress camly, like a buddhist?  smile.gif
gaila, kad šis virusas vis kitoks kiekvienam. tavo  ar vyro tėvukai skiepysis? raginsit?
lutuke, tu savo vaikų šiaip neskiepijai kitais skiepais?
M, tu skiepijies nuo EE (erkinio E)?
Papildyta:
minėjai, dažai seniai. kaip plaukai atlaiko?
aš pirkaus dažus iš prof kirpėjos (jie augaliniai bet reikia amoniako dadėti), db Livinn atradau Naturtint be amoniako. bandysiu mahoganny chestnut db. spalvą tokią pirkau. kartu su vaiku dažysimės.
per karantiną nuo kovo iki db vaikis mane 3-4kart nudažė. aš savo drauges nudažau.

Ne, as neskiepijau, o tu saviskius skeipijai vaikus? As pati irgi nuo vaiksytes, kai buvom visi skiepyjami mokykoje niekuom nesiskiepjusi.

Mano sesuo atradusi naturalius tokius tai dazosi, sake nieko plaukam nieko baisaus, jos silpnoki plaukai, tai jau labai renkasi priemones.
https://ie.iherb.com...mp;gclsrc=aw.ds
Atsakyti
Tiesa, mano mama irgi nesiruosia skiepytis, nebent kas prievarta paskiepys. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2021 01 16, 16:05)
Tu drąsi. aš kiekv metais girioj būdama 9-11 erkių išsitraukdavua, db mažiau, bet vis tiek po 4-5. vaikui irgi panašiai.
ir db aplink atvejų - su EE. iš pažįstamų aplinkos.
Laimo ligą antrąsyk sau netikėtai persirgau pati (nes yrs atvejų, kuomet organizmas susitvarko), parodė antikūniai aną savaitę, jog persirgta,
o prieš 10 metų gėriau antibus, nes boreliozė buvo aktyvi, ir buvau 9 men nėščia.
Bet su EE taip nebūtų, ir pasekmės liūdnos, taigi kas 5 m vis pasiskiepiju, o ką daryti.
šaunu, kad nesiskiepysit. man liūdna dėl kelionių. tu keliautoja. jei uždraus keliauti - bus liūdna.
ką darysit?
po Ltv maltis teks...

oho kiek erkiu, gal jusu krastuose ju daugiau. Mes, kai Lt kaime gyvenom ir daug po pievas, miskus vaiksciojom praktiskai nebuvo tu erkiu gal 1 kita, bet as stengiuosi taip pati ir vaikus apsirenkti, kad nebutu kur ten jom ilysti, paskui naudoju purskiklius, nes mane ir uodai labai puola, jei be ju ir grizus is misko is kart pasiziurim, o siaip vasara tai kas diena vaiksu apziuredavau, visgi kaime pievos pilna ten visko. Pavojinga kiek zinau, tik jei erke uzsilaiko ilgiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 sausio 2021 - 22:18
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 16, 22:17)
Tiesa, mano mama irgi nesiruosia skiepytis, nebent kas prievarta paskiepys. biggrin.gif
Papildyta:

oho kiek erkiu, gal jusu krastuose ju daugiau. Mes, kai Lt kaime gyvenom ir daug po pievas, miskus vaiksciojom praktiskai nebuvo tu erkiu gal 1 kita, bet as stengiuosi taip pati ir vaikus apsirenkti, kad nebutu kur ten jom ilysti, paskui naudoju purskiklius, nes mane ir uodai labai puola, jei be ju ir grizus is misko is kart pasiziurim, o siaip vasara tai kas diena vaiksu apziuredavau, visgi kaime pievos pilna ten visko. Pavojinga kiek zinau, tik jei erke uzsilaiko ilgiau.

kad dabar žinok girdėjau tokių bajerių, kad žmonės net nebuvo radę ir matę ant savęs erkių, o medikai pripažįsta Laimą. Visai negeri dalykai dedasi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 16, 22:29)
kad dabar žinok girdėjau tokių bajerių, kad žmonės net nebuvo radę ir matę ant savęs erkių, o medikai pripažįsta Laimą. Visai negeri dalykai dedasi.

tai gal nuo skiepu kokiu nors jau sisimakaluoja organizmas ? unsure.gif na arba nepastebejo paprasciausiai tos erkes, nezinau , ai visko buna ...kaip sakoma bijai villko neik i miska biggrin.gif mazai isala ziemom, tai gal ir tie visi parazitai neismirsta tiek, kiek anksciau, seniau nei tu skiepu buvo tiek, po miskus visa vaikyste isbraidziota, niekam nieko neatsitiko.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 16, 22:44)
tai gal nuo skiepu kokiu nors jau sisimakaluoja organizmas ?  unsure.gif na arba nepastebejo paprasciausiai tos erkes, nezinau , ai visko buna ...kaip sakoma bijai villko neik i miska  biggrin.gif mazai isala ziemom, tai gal ir tie visi parazitai neismirsta tiek, kiek anksciau, seniau nei tu skiepu buvo  tiek, po miskus visa vaikyste isbraidziota, niekam nieko neatsitiko.

arba nuo klimato šiltėjimo. Nes viena iš moterų, kuri susirgo vaistų nevartoja
Papildyta:
ar bandėt kada becukrį iššūkį? aš pavariau nuo liepos iki lapkričio kažkelintos. Net nebepamenu kas toks buvo nedoras ir pakišo man cukraus. Gal mama su savo obuolių pyragu? ax.gif Ir vėl nutrūkau nuo lenciūgo. Nes ir anyta parazitka neįspėjo, kad prigamino ant švenčių saldumynų. Pasakė, kad tik tikro maisto. Tai vyras nenorėjo tuščiom rankom eiti, dar iš Barboros užsakė vegan pyragų. Viskas mums liko atgal, viską sukrovė bezbožna blink.gif biggrin.gif
Reikia vėl grįžti į doros kelią. Labai gera organizmui jų nevalgyti. Labai jaučiasi, kad suvalgius eina apsunkimas ir piktumas. Va čia tai narkotikas. Rūkyt mesti lengviau man regis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 17, 12:22)
arba nuo klimato šiltėjimo. Nes viena iš moterų, kuri susirgo vaistų nevartoja
Papildyta:
ar bandėt kada becukrį iššūkį? aš pavariau nuo liepos iki lapkričio kažkelintos. Net nebepamenu kas toks buvo nedoras ir pakišo man cukraus. Gal mama su savo obuolių pyragu? ax.gif Ir vėl nutrūkau nuo lenciūgo. Nes ir anyta parazitka neįspėjo, kad prigamino ant švenčių saldumynų. Pasakė, kad tik tikro maisto. Tai vyras nenorėjo tuščiom rankom eiti, dar iš Barboros užsakė vegan pyragų. Viskas mums liko atgal, viską sukrovė bezbožna blink.gif  biggrin.gif
Reikia vėl grįžti į doros kelią. Labai gera organizmui jų nevalgyti. Labai jaučiasi, kad suvalgius eina apsunkimas ir piktumas. Va čia tai narkotikas. Rūkyt mesti lengviau man regis ax.gif

biggrin.gif
as kai suvartojau kurs atu bombikiu nuo parazitu, tai ilgam buvo dinges potrauksi cukrui, dabar vel reiks pasidaryti, geriau siek tiek pelyno o arbatos irgi gana gerai padeda matyt issivalyti.

ot buvo laikai, kai man cukraus is vis nereikejo, cia kazkas gal su hormonais surista, nezinau po dukrytes gimimo tik pradejau smaliziauti, o ji tai baisi smalize, uzkrete matyrt biggrin.gif seniau, nei vaikysteje, man saldainiai galejo neegzistuoti biggrin.gif
__________________________________________________

Taip juokas man is Aimejos ima, kaip ji vaidna tokia rupesitngaja, tokia protinga, turincia toki saunu gyvenima, bet niekaip be kitu zeminimo to parodyti nesugebancia.

Burba, jei cia dar skaitai, tai va pasirodo as tave draugele laikau labai didele,nes gyvenime druagiu neturiu lotuliukas.gif cia Aimejos ismintis biggrin.gif

aplamai man taip graudziai juokinga del tu teletabiu, taip bando kazka pasirodyti pavaidinti, taip arsiai gina lietuviskus durnus istatymus, kad tirkia neiznai ar juoktis ar verkti....

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 17, 13:36)
aplamai man taip graudziai juokinga del tu teletabiu, taip bando kazka pasirodyti pavaidinti, taip arsiai gina lietuviskus durnus istatymus, kad tirkia neiznai ar juoktis ar verkti....

čia gal krikštas taip nukenksmino žmones? anksčiau kas tokią nesąmonę paskelbtų, kad negyveni, bet už šiukšles moki, tai žmonės akmenim tokį įstatymų leidėją užmėtytų, o dabar visiems gerai, tyli.
Dėl draugyčių tai vienas dalykas, patinka energetiškai, tai užgina, bet baisiausia, kai ant kitų rašo tai, ką daro pačios. Čia tai topų topai. Atrodo gi suaugę žmonės. Pvz. dėl to miegojimo atskirai. Viena pagrindinė teletabių gražuola pati nuo vyro bėga, kai jis knarkia į kitą kambarį biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gali paskanavus šokolado ptadėti imti pyktis? Taip nebuna.
Cia grwiciau kaip su alkoholiu: vieni, jo isgere, pasidaro linksmi,,nes siela ju šviesi, kiti gi - pikti, nes yra blogi zmones.
Atsakyti