Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 20, 15:16)
Nu nereikia tos tavo bla bla bla beletristikos apie nieka. Buvo konkretus tavo atvejis ir tavo paskelbta 'tiesa' mamkose, kad naminiai gyvunai yra  vaikai, o ne 'va kartais buna pas zmones kazkur tai ten kazkas tai tokio...'
Tu gali atsakyti uz savo zodzius ar taip ir plasnosi padebesiuose su savo tiesomis?

Nu žiūrėk dabar. Kaip kasdienybėje bendrauti su šuniu? Kaip jam save pristatyti? Artimuosius? Pvz. reiktų, kad ne pas mane eitų šuo, o pas vyrą. Kaip tą daryti? Eik pas šeimininką? Labai ilgas žodis. Vardu vadinti vyrą šuniui? Bet jei lauke reiktų surėkt, tai pusę rajono žinos vyro vardą. Kam to reik? O eik pas tete ir ramu mirksiukas.gif Arba kaip šuniui pasakyt, kad važiuojam pas mano tėvus? Važiuojam pas mano tėtuką ir mamytę? irgi vardais vardinti? Važiuojam pas dedukus ir ramu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 20, 15:31)
Nu žiūrėk dabar. Kaip kasdienybėje bendrauti su šuniu? Kaip jam save pristatyti? Artimuosius? Pvz. reiktų, kad ne pas mane eitų šuo, o pas vyrą. Kaip tą daryti? Eik pas šeimininką? Labai ilgas žodis. Vardu vadinti vyrą šuniui? Bet jei lauke reiktų surėkt, tai pusę rajono žinos vyro vardą. Kam to reik? O eik pas tete ir ramu mirksiukas.gif Arba kaip šuniui pasakyt, kad važiuojam pas mano tėvus? Važiuojam pas mano tėtuką ir mamytę? irgi vardais vardinti? Važiuojam pas dedukus ir ramu biggrin.gif

Lygtais klausimas ne tau buvo.
Tu geriau protingai atsakinek i tau uzduotus klausimus.

Bijai, kad lutuke netures ka atsakyti? biggrin.gif

O zinai del ko as niekada neoponuodavau i teletabiu pareiskimus, jog lutuke neturi draugu visai? Todel kad ir as tuo tikiu. Ji visai neturi draugu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 sausio 2021 - 15:35
jau pavasaris ateina, siandien ryte mane prizadino jau pauksciuku ciulbejimas biggrin.gif ir dabar vel kad ciulba ulba wub.gif
Atsakyti
Idomu kokia diskusija gali issirutuliuoti is temos 'kaip gražiai čiulba pauksčiukai'? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 20, 15:25)
Tu gi skelbiesi pagone. O pagonims vyro artimieji yra taip pat artimi, kaip ir tevai, broliai ir seserys...ir seneliai...o ypac dideleje pagarboje proteviai..abieju pusiu? 

Tu tikrai pagonė?  g.gif

Taip. Bet aš nepriklausau lietuvių pagonių bendruomenėms ir šiaip jokiai kitai bendruomenei. Aš nedarau nieko fanatiškai pagal kažkieno mokslą ar užrašus. Mano, tiksliau mūsų su vyru tikėjimai yra absoliučiai asmeniški. Informacija eina daugiau iš asmeninių meditacijų, per sapnus, per ženklus realybėje. Mes ne iš tų, kur kažkas ten pasakė: žinai, yra toks Dievas ir tu tikėk. Mes tikime tik tuo, ką patys išjautėme, kas mus išgirdo ir ką girdime mes. Ir bent kol kas man nei vienas Dievas nepasakė, kad vyro artimieji lygu mano. Kol kas tik pasakė, kad protėvius gerbk. Nesiginčysiu, gal kada dar pasakys. Gal tada, kai jiems reikės didelės pagalbos. Bet kol kas dar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 20, 15:16)
Nu nereikia tos tavo bla bla bla beletristikos apie nieka. Buvo konkretus tavo atvejis ir tavo paskelbta 'tiesa' mamkose, kad naminiai gyvunai yra  vaikai, o ne 'va kartais buna pas zmones kazkur tai ten kazkas tai tokio...'
Tu gali atsakyti uz savo zodzius ar taip ir plasnosi padebesiuose su savo tiesomis?

Tu dar kart aperskaityk mano zintutes, pirmiausai kad suprasti zmogu, reiktu api eji nefantazuoti ir skaityti kas parasyta, o jei bendrauji gyvai klausytis, ka jis sneka

QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 20, 14:11)
As  turejau omeny suns vaikuti, bet is tikro gyvuneliai mums kaip vaikai gi, kad ir uzauge, jais rupintis vis tiek reikia.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 20, 15:41)
Taip. Bet aš nepriklausau lietuvių pagonių bendruomenėms ir šiaip jokiai kitai bendruomenei. Aš nedarau nieko fanatiškai pagal kažkieno mokslą ar užrašus. Mano, tiksliau mūsų su vyru tikėjimai yra absoliučiai asmeniški. Informacija eina daugiau iš asmeninių meditacijų, per sapnus, per ženklus realybėje. Mes ne iš tų, kur kažkas ten pasakė: žinai, yra toks Dievas ir tu tikėk. Mes tikime tik tuo, ką patys išjautėme, kas mus išgirdo ir ką girdime mes. Ir bent kol kas man nei vienas Dievas nepasakė, kad vyro artimieji lygu mano. Kol kas tik pasakė, kad protėvius gerbk. Nesiginčysiu, gal kada dar pasakys. Gal tada, kai jiems reikės didelės pagalbos. Bet kol kas dar ne smile.gif

Aaaa...tai jus abu pasimetę tarp daugybes tikejimu. Niekaip nesugebat issirinkti vieno. Dar vis vaikstot kaip eziukai ruke. Is vieno tikwjimo viena panaudojat, is kito - kitka, is trecio dar kazka. Tai nera tikejimas.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 20, 15:16)
Aiskinu žuvims ir vaikams...dar karta...
Tu rasai - man nereikia bendrauti, kad pamatyciau zmogaus vidu, man uztenks ji stebeti.

Stebeti kaip zmogus bendrauja ne su tavimi , o su kitais....
Man asmeniskai tai nepriimtina. As jausciausi taip, kad lygtais ziureciau i  zmogaus gyvenima per rakto skylute.
Tokie metodai manes nezavi.

ir vel skaityk is naujo, as taip neaiskinu biggrin.gif

QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 20, 14:11)
Na ne tik gi, taigi viska darau ir stebiu, ir bendrauju, ir draugauju, ir va inetrnete bendrauju, visko gyvenime buna, gyvenimas labai platus ir periodai skritingi,

QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 20, 13:35)
ne, as klausausi, kai zmogus su manim kalba, neklausau, kas su kuo ka kalba  biggrin.gif O svarbiausia, ziuriu ,kaip zmogus elgiasi, kalbeti galima beleka  biggrin.gif


O stebeti ir isiklausyti, isiskaityti butent ir reikia i zmogu, jei nori ji pazinti, vien seksuoti, baliuose dalyvauti, net kartu gyventi neuztenka.

jei turmpai demesio nukreipimo i tai reikia, i ka darai. Gali visa gyvenima pavirsutinsiksai bendrauti, o gali ir per diena apie zmogu labai daug ka suzinoti.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 20, 15:45)
Tu dar kart aperskaityk mano zintutes, pirmiausai kad suprasti zmogu, reiktu api eji nefantazuoti ir skaityti kas parasyta, o jei bendrauji gyvai klausytis, ka jis sneka

Skaityti? Mes lygtais kalbejom apie klausymasi ka kiti zmones kalba, nepriimdami taves i kompanija paplepeti, o tu klausaisi ju istempus auais ir galvoji, kad juos pazysti biggrin.gif biggrin.gif

Pati gi pasakojai kaip ciokini bendradarbiu pokalbius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 20, 15:49)
ir vel skaityk is naujo, as taip neaiskinu  biggrin.gif
O stebeti ir isiklausyti, isiskaityti butent ir reikia i zmogu, jei nori ji pazinti, vien seksuoti, baliuose dalyvauti, net kartu gyventi neuztenka.

jei turmpai demesio nukreipimo i tai reikia, i ka darai. Gali visa gyvenima pavirsutinsiksai bendrauti, o gali ir per diena apie zmogu labai daug ka suzinoti.

Nu...pagal tave uztenka istempus ausis klausytis ka zmones kalba biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 sausio 2021 - 15:55
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 20, 15:23)
Mes su vyru prieš miegą būna dar pažiūrim gyvūnų vaizdelių. Gerai nuteikia nakčiai. Vienas įsimintinesnių buvo, kai visai dar mažas, nesuaugęs šuniukas su lapkyte atsidarė narvo užraktą ir išėjo. Jei suaugęs taip, kuris jau n kartų matė kaip šeimininkas tą užraktą uždeda būtų normalu. O čia visai mažylis smile.gif Vunderkindas

Jo buvo peridoas kai mes seimoje irgi ziurejom daug is national geograhic is tikro idomu.

Buvo kazkur tyrimas, detaliu jau neprisiminsiu, bet kazkas tokio, jei bezdziones kazka ismoksta vienam kontinente, ta pradeda daryti vissikai neikaip nesusijusios bezdziones kad ir kitam kontinente... unsure.gif

o kazkada aiskino,kad zmogu nuo gyvuno skiria, mokejimas naudotis irankiais biggrin.gif

manau to demesingumo, samoningumo gal reikia visur gyvenime, ne vein pazystant zmones, bet ir pazystant aplinka, gamta...svarbiausai save...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 20, 15:49)
ir vel skaityk is naujo, as taip neaiskinu  biggrin.gif


Gal...gal...
Gal tavo fantazijose tai skamba kazkaip kitaip.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 20, 15:34)
O zinai del ko as niekada neoponuodavau i teletabiu pareiskimus, jog lutuke neturi draugu visai? Todel kad ir as tuo tikiu. Ji visai neturi draugu.

tau ir nereikia oponuoti i tokisu pasakymus, nes manes nepazysti ir negaletum zinoti, kaip yra biggrin.gif

Matai, gal tame ir probelma, kad tu turi susikurusi mano paveiksla, kuris klaidingas, ir kai sakau kazka apie save, tau nepatinka, nes nesutampa su tavo susikurtu ivaizdziu .Turiu as pakankamai draugiu tiek nuo vaikystes laiku , tiek dabar naujai susipazintu. As aplamai labai komunikabilus zmogus, tiek, kad siek tiek ribotas siuo metu tas bendravimas...bet vis tiek nelegaliai su draugem susitinkam biggrin.gif
Bet vel busiu neatspejusi, ka nori girdeti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 20, 15:40)
Idomu kokia diskusija gali issirutuliuoti  is temos 'kaip gražiai čiulba pauksčiukai'?  biggrin.gif  biggrin.gif

i bet kokia, bet nebutina viska i diskusijas rutulioti, tik buvo pastebejimas ir tiek. Labai laukiu pavasario, siemet jau atsibodo salciai...
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 20, 15:47)
Aaaa...tai jus abu pasimetę tarp daugybes tikejimu. Niekaip nesugebat issirinkti vieno. Dar vis vaikstot kaip eziukai ruke. Is vieno tikwjimo viena panaudojat, is kito - kitka, is trecio dar kazka. Tai nera tikejimas.

kad tiketi nebutina priklausyti kakzokiai religiniai grupuotei, as sneku apie save siuo metu. Nezinau apie Monteverte, bet as i Dieva tikiu, bet religijos jokios nepraktikuoju. Ir butent per pajautima is vidaus viskas ateina, per tiesiogini rysi su Deivu, o ne per kunigus ar kitus sventikus...

Tikejimas ir religija yra skirtingidalykai.
Atsakyti